Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o analizę logów - tdi 116 km
W sprezarce jest sporo sadzy.... jak notalaufy staną się nie do zniesienia bedziesz musiał ją wymontowac i wyczyscić. Termostat najlepsze czasy ma juz za sobą.
-
Notlauf i ocena logow
Przynajmniej teraz wiadomo... pomylić się nie mozna :-)
-
Notlauf i ocena logow
Wykonaj 011 Basic Settings i 011 i 010 statyczne
-
Notlauf i ocena logow
Wg mnie to nie jest uszkodzony czujnik cisnienia doladowania.
-
Prośba o analizę logów
Wszystko jest dobrze. Katalizator jest ?
-
Prośba o sprawdzenie logów AVB
Skoro fura ma 300 tysi... to katalizator juz dawno przestał pełnic swoją role... mozna go wybić - aczkolwiek z logów nie wynika zeby blokowal przepływ. gazów...
-
Prośba o sprawdzenie logów AVB
W tym silniku nie sprawdza się zapłonu poprzez TDi Timing... bo widac tam bzdury... dlatego mechanikowi cos sie nie podobalo..
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Dorób 008,004 i 003
-
Prośba o analizę logów
Podpisuj linki na przyszłosc...
-
Błędy związane z czujnikiem temp/poziomu oleju AVF 1.9
To odłaczanie aku to po co ?
-
Prośba o odblokowanie pełnego fisu
Szczegoly na PW
-
Prośba o odblokowanie pełnego fisu
Jak bede w Końskich to Ci moge to zrobic...
-
[AVF] Logi do oceny
Niech wyczysci sprezarke... tylko porządnie... i powtorzy logi.
-
Nagle wyskakujące błędy podczas jazdy i ich analiza
Probowałes kasowac te błedy ?
-
Baza kodów błądów z możliwymi awariami i ich rozwiązaniami
Temat dodany do podwieszonego wątku http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kody-vag-update-2012-05-30-a-1134/
-
Falowanie mocy przy przyśpieszaniu - prośba o ocene logów
Wgraj serie bo to co siedzi teraz w sterowniku to mega badziewie...
-
ASZ - PD, Prośba o ocene logów [prawdopodobnie chip]
E nie tragizuj.... widywałem/eś tu... gorsze.
-
ASZ - PD, Prośba o ocene logów [prawdopodobnie chip]
Widocznie termo ma juz dość...
-
Ocena logów Zawór EGR
Wykonaj 003 Basic Settings - tylko nagrzej motor porzadnie
-
Prośba o ocene logów
Po wymianie lub przedmuchaniu... powtorz dynamiczne 011,010 i statyczne 011 Basic Settings
-
6 błędów..
Skasuj pojezdzij troche o odczytaj znowu...
-
1Z zamula po kilkudzieięciu km.
Dziura w dolocie jak stodoła....
-
ASZ - PD, Prośba o ocene logów [prawdopodobnie chip]
Tak modyfikacja jest. W mojej ocenie niezła... i taka niezbyt mocna. Jak sie fajnie jezdzi to bym nie ruszał. PD są w nieciekawym stanie. Mozna by sprawdzic stan konektorów.
-
Prośba o ocene logów
Ten samochód ma katalizator ?
-
Kontrolka ESP doprowadza mnie do szału.
Wykonaj logi statyczne.. zanim pojedziesz do ASO... bład jest związany ze zle ustawionym kątem wtrysku Potrzebujemy: Statyczne - 000,001,004,007,013,014 i 018 Statyczne w trybie Basic Settings - 000,004 Pozdrawiam