Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Zrob komplet i zapraszam... jakie zrobic znajdziesz na forum....
  2. - statyczny kąt wtrysku do regulacji - katalizator do wyciecia - przeplywomierz najlepsze lata ma juz za sobą
  3. Ale ze co to ma byc ????
  4. Po powrocie wstaw logi - 001,013,018 i 023... BiP na 4 pompce lekko podwyzszony. Miłego urlopu.:-)
  5. Do sprawdzenia: - kontektory na PD - same PD - wałek rozrzadu - cisnienie paliwa
  6. Jak na nagrzany silnik w takiej jak teraz temp. otoczenia... to i tak mało cos....
  7. Potrzebujemy - statyczne - 000,001,004,007,013 i 000 Basic Settings
  8. Objawów nie opisałes w pierwszym poscie. Czego brakuje... Statcznych - 018 Dynamicznych - 004 Skrzynia manual czy automat ?
  9. Nie wiem w jakim silniku jest ta pompa ale zaplon w tym aucie jest w kosmosie. Z tych logów trudno ocenic stan pompy. Jedyne co to 001 stat na max nagrzanym motorze ale go nie ma.
  10. Troche nie kompletne logi. Ale z tego co zamiesciles nic złego nie wynika.
  11. Przy okazji sprawdz czy nie spalił się bezpiecznik 10 A pod maską... V157 i wentylatory sa na jednym bezpieczniku... jesli jest zwarcie w silniczku pada bezpiecznik i nie dzialają tez wentylatory... co przy tych upałach nie jest wskazane.
  12. wydzieliłem bo się bałagan robi
  13. Wykonaj logi jak przystalo na to forum... chlopaki Ci tu powiedzą gdzie lezy problem...
  14. Nie wyglądają zle. Zobacz czy da się usunąc bład silnika klapy gaszącej.
  15. Z turbiną nie ma. Wykonaj logi dynamiczne, bedziesz widac gdzie lezy problem.
  16. Błedy wracają po skasowaniu ?
  17. Przeplywomierz nie wyglada zle. Ja bym zaczął od ustawienia dawki. Ten mod.... taki sobie. Fura ma seryjne graty ?
  18. Wróc do serii i powtorz porządnie całą diagnostyke... kazdą grupe osobno... jak wyjdzie ze fura zdrowa jedz do kogoś kto ma pojecie jak podnieść moc w takim motorze z taką skrzynią...
  19. Fura jest po tuningu i w mojej ocenie dosc kiepskim. Widac ze po 3500 tysiacach sprezarka nie radzi sobie z zadanym(wysokim) cisnieniem doladowania. Co gorsza "tjuner" praktycznie nie ruszył mapy kąta wtrysku. Tak od siebie dodam, ze troche nie rozumiem po co czipowac mocny 180 konny silnik i to w dodatku z TIP em.
  20. Hmm.... tak szczerze powiem to oprócz tego OB w sprezarce.... nic złego w logach nie widac... skad Ci sie wzielo 70* w IC .... ja widze 40*...
  21. Przy okazji zweryfikuj krzywki wałka rozrządu...
  22. EGR nie dziala... albo sterowanie nim...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.