Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. O kabelkach co i jakie rozmawiamy tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/%5Ball%5D-vag-com-jaki-kupi%E6-2749/
  2. Dawaj logi... bład przeładowania...
  3. No to zamykam... i zapraszam ponownie z logami.
  4. Moze byc.... po regulacji wykonaj 004 statyczne i dynamiczne
  5. No to logiczne ze przy obciązeniu zapłon ustawia się na BTDC... czyli naglowek jest fejkowy. Czyli reasumując przyspieszenie zaplonu powinno pomoc tez wyrobić się przestawiaczowi
  6. No jak gdzie.... wołami jest ATDC....
  7. Grzesiek, Tomek Nie uwazacie ze w 004 dyn... jest fajkowy nagłowek... powinno byc chyba BTDC, a nie ATDC. Bo jesli jesli jest dobrze... to przyspieszenie zapłonu... tylko pogorszy i tak już zły odczyt w 004 dyn
  8. Cisnienie oleju w ALT powinno sie zawierac w zakresie - 2.7 do 4.5 przy 2000 obr.
  9. Łącze się z Wami w bólu. Temat poruszany juz wielokrotnie. Ten post Mastersa własciwie wyczerpuje ten temat :: Zobacz temat - Teorie i dywagacje na temat rozrządu w 3.0V6 TDi
  10. Tu zapytaj http://a4-klub.pl/showthread.php?16186-Spoty-Białystok-02-06-2011
  11. I nastepnym razem wykonaj oddzielnie... 011,010,008 i 003
  12. Silnik to BMR. Wtryski piezo... i turbo Garetta. Sprawdz jakie cisnienie panuje w ukladzie podcisnienia (troche maslo maslane). Wtryskiwacze musialby byc kompletnymi trupami zeby nie dawac spalin..... z logów wynika ze mają sie dobrze. Odczytajcie jeszcze raz dokładnie błąd... i wstawcie na forum.
  13. Wojtek Zrob logi i pokaz jak przystało na to forum.... PS Kazdy kolejny post uznam za wrózenie ze szklanej kuli i skasuje bez ostrzezenia. Pozdrawiam serdecznie
  14. Do sprawdzenia : - szczelnosc ukladu dolotowego - zaworek N75.... najlepiej podmienic na probe Zakladam ze jestes pewny tego regenerowanego turbo
  15. W której grupie i po czym można poznać, że z poduszkami silnika coś nie tak? Czy można to poznać np po "skokach" obrotów na biegu jałowym? Skoro w logach OK to szukamy innych przyczyn....:-) Nowa to nowa... wiadomo
  16. Że jesteś "perfekcjonistom" to się zgodze.... szczególnie w laniu wody i w ortografii Z mojej strony EOT
  17. Jak kąt bedzie po dobrej stronie... powtorz logi... bedzie nowy poglad na sprawe. Turbo faktycznie pracuje.... tak sobie
  18. Wykonaj porzadnie komplet logów ... bo to co jest to niedokladne ochłapy
  19. Powinienes zacząc od ustawienia statycznego kąta wtrysku....
  20. W logach OK. Poduszki silnika do sprawdzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.