Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf
  2. http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/spoty-wroclawskie-5637/
  3. Własciwie nie mam uwag... brakuje dynamicznej 008. Logi zamieszczone bardzo chaotycznie.
  4. Zanim kupisz cokolwiek... powtorz logi dynamiczne i statyczny 011 Basic Settings
  5. Jeden wielki smietnik.... wstaw logi jak przystalo na to forum. Kłódka
  6. Ania zrobi logi i wszystko się wyjasni
  7. Filtr powietrza zmieniony ?
  8. Raczej synchronizacja wałka rozrządu....
  9. Poprawilem Twoj temat bo mial bład merytoryczny. Silnik to BMK. Co do samych logów. Wtryskiwacze są w nieciekawym stanie. Nie wiem czy nie nalezaloby rozwazyc wymontowanie ich i kontrole w serwisie BOSCH dysponujacym sprzętem do sprawdzania wtrysków piezo.
  10. I dobrze Ci sie zdaje... problem jest w pompkach lub w wałku rozrządu...
  11. No to poprosimy o swieze logi Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011 Statyczne - 001,004,007,013,018 i 023 Statyczne Basic Settings - 003 i 011 Nie sądze zeby problem tkwił w pompie vacum.... hamulce dobre ?
  12. Nie wiem czemu czepiliscie się "kąta wtrysku" ktorym calkowicie steruje ECU w tym samochodzie
  13. .... albo grucha strzelona.... wygląda jaby kierownice VTG poruszane byly tylko bezwładem spalin...
  14. O kabelkach piszemy tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/ i tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b7-interfejsy-diagnostyki-aut-szyna-can-np-audi-b7-b8-86717/
  15. Zapytaj tutaj Pomorskie
  16. Zanim znow wyrwie sprezarke.. niech sprawdzi uklad podcisnien i sam N75 bo na moje oko wywinął orłą...
  17. Czujnik padł albo kabelkologia do czujnika... nie ma innej opcji..
  18. Sporo problemów w tym aucie... trzy rzeczy najpilniejsze.. 1. termo 2. doprowadzenie do ładu cisnienia doładowania 3. regulacja kąta synchronizacji Pkt 2 i 3 skladają sie na słabośc tej fury. Tak przeplywomierz jest podejrzany... ale wyjdzie po doprowadzeniu do normy cisnienia w sprezarce... mam nadzieje ze filtr powietrza nie ma 100 tysiecy ?
  19. Z logów nie wynika nic złego. Jesli jakas nieszczelność jest - to jest minimalna. Oczywiscie czyszczenie i kontrole szczelności zawsze mozna zrobic. Poza tym OK.
  20. ... i krótki łacznik gumowy miedzy rurą ssącą a kolektorem.....
  21. Nie baw się juz zaworkiem.... masz dziure w dolocie... jak stodołe... powieksza się wiec masz coraz niższe cisnienie.... Tak bywa z diagnozą jak się nie wykonuje kompletu logów dynamicznych.
  22. Rzuc okiem tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/vagowanei-bkn-asb-240891/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.