Treść opublikowana przez przemik
-
VAG 10.6 Turbo!
http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf
-
WROCŁAW - czy polecacie jakiś warsztat do diagnostyki 2.0tdi A4 B8
http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/spoty-wroclawskie-5637/
-
Bardzo proszę o analizę logów
Własciwie nie mam uwag... brakuje dynamicznej 008. Logi zamieszczone bardzo chaotycznie.
-
Przeładowanie turbo i szfankująca przepływka avf
Zanim kupisz cokolwiek... powtorz logi dynamiczne i statyczny 011 Basic Settings
-
Prośba o analizę logów. Z góry serdecznie dziękuję!
Jeden wielki smietnik.... wstaw logi jak przystalo na to forum. Kłódka
-
błędy w B5 1.9 TDi proszę o pomoc
Ania zrobi logi i wszystko się wyjasni
-
Proszę o analizę logów
Filtr powietrza zmieniony ?
-
Przeglad samochodu - Logi
Raczej synchronizacja wałka rozrządu....
-
Wtryskiwacze w 3.0 TDI logi
Poprawilem Twoj temat bo mial bład merytoryczny. Silnik to BMK. Co do samych logów. Wtryskiwacze są w nieciekawym stanie. Nie wiem czy nie nalezaloby rozwazyc wymontowanie ich i kontrole w serwisie BOSCH dysponujacym sprzętem do sprawdzania wtrysków piezo.
-
Prośba o sprawdzenie logów AVB
I dobrze Ci sie zdaje... problem jest w pompkach lub w wałku rozrządu...
-
błąd 550 - kontrola staru wtrysku - jak odpalić auto? PILNE!!! A4 B5 AFN AVANT 96r.
goldik miałes nosa....;-)
-
Prośba o sprawdzenie logów AVB
No to poprosimy o swieze logi Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011 Statyczne - 001,004,007,013,018 i 023 Statyczne Basic Settings - 003 i 011 Nie sądze zeby problem tkwił w pompie vacum.... hamulce dobre ?
-
Passat BKP problem z mocą i odpalaniem na cieplym.
Zrob logi jak przystalo na to forum....
-
Passat BKP problem z mocą i odpalaniem na cieplym.
Nie wiem czemu czepiliscie się "kąta wtrysku" ktorym calkowicie steruje ECU w tym samochodzie
-
witam wszystkich koledzy prosba o ocene logow
.... albo grucha strzelona.... wygląda jaby kierownice VTG poruszane byly tylko bezwładem spalin...
-
a4 b8 jaki kabel i program?
O kabelkach piszemy tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/ i tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b7-interfejsy-diagnostyki-aut-szyna-can-np-audi-b7-b8-86717/
-
Chwilowy brak mocy
Zapytaj tutaj Pomorskie
-
witam wszystkich koledzy prosba o ocene logow
Zanim znow wyrwie sprezarke.. niech sprawdzi uklad podcisnien i sam N75 bo na moje oko wywinął orłą...
-
Pilna prośba o POMOC , jutro ważny wyjazd a auto nie chce jechac :/ PILNE LOGI
Czujnik padł albo kabelkologia do czujnika... nie ma innej opcji..
-
Prosze o sprawdzenie logów w 1.9TDI
Sporo problemów w tym aucie... trzy rzeczy najpilniejsze.. 1. termo 2. doprowadzenie do ładu cisnienia doładowania 3. regulacja kąta synchronizacji Pkt 2 i 3 skladają sie na słabośc tej fury. Tak przeplywomierz jest podejrzany... ale wyjdzie po doprowadzeniu do normy cisnienia w sprezarce... mam nadzieje ze filtr powietrza nie ma 100 tysiecy ?
-
Problem z rozpędzaniem auta. Prośba o analize logów
Ta fura to po czipsie ???
-
Prośba o pomoc w analizie pełnych logów silnika AVF. Dymienie i trzesie budą.
Z logów nie wynika nic złego. Jesli jakas nieszczelność jest - to jest minimalna. Oczywiscie czyszczenie i kontrole szczelności zawsze mozna zrobic. Poza tym OK.
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów. Błąd 00575, zawór N75. Bloki 003 i 011
... i krótki łacznik gumowy miedzy rurą ssącą a kolektorem.....
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów. Błąd 00575, zawór N75. Bloki 003 i 011
Nie baw się juz zaworkiem.... masz dziure w dolocie... jak stodołe... powieksza się wiec masz coraz niższe cisnienie.... Tak bywa z diagnozą jak się nie wykonuje kompletu logów dynamicznych.
-
Diagnoza 3.0 tdi
Rzuc okiem tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/vagowanei-bkn-asb-240891/