Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
Kolejne rewelacje ze szklanej kuli kupionej w krainie czarów. Kombinowanie przy sprezarce to strata czasu..... na zimnym silniku i kiedy powietrze jest chlodne LMM zawija dobrze - tylko motor sie nagrzeje - przepływ spada. Szukaj przyczyny do bólu lub... zrob moda... i Twoje problemy znikną.
-
Jak sprawdzić pompo wtryski?
Logujesz statycznie - 001,007,013,018 i 023.... i masz jakiś tam poglad na stan ukladu wtryskowego
-
Skoda 1.9TDI - dziwne zachowania - analiza
Temperatura wygląda OK
-
Prośba o analize logów 2.0 tdi 170km passat
Te sterowniki juz nie obslugują grupy 000. Jest niedoładowanie... zrob jeszcze 011 Basic Settings
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
Czyli na zimnym silniku jest dobrze... pomijam fakt, ze nie rozgrzane turbo minimalnie wiecej dmuchneło... wystarczy ze fura się nagrzeje i jest zle... czyli dokladnie ten sam przypadek co u kolegi z linku ktory podałem. Teraz zaślep porzadnie EGR i zrob 011 i 008 tym razem normalnie na nagrzanym motorze - jesli dalej bedzie zle... to zostaje Ci solucja jak u kolegi... lub szukanie co powoduje nizszy przeplyw na rozgrzanym silniku.
-
Błędy do analizy
Filtr paliwa i cisnienie na tandem pompie sprawdzone ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
No oczywiscie nie musisz ich robic. Z przebiegu całego wątku, z wykonanych testów i logów wynika iż cos ogranicza przeplyw powietrza w dolocie... i szukamy tego "coś". Tak IC moze byc przyczyną.... ale wtedy doładowanie by spadało. Mozesz jeszcze sprobowac tego http://a4-klub.pl/showthread.php?199224-B5-AFN-Prośba-analizy-logów-dynamicznych zawsze to jakis workaround
-
Błędy do analizy
Odczytywałes błedy po zamontowaniu tej "nowej" pompki...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
Mozesz wykonac logi 011 i 008.... nad ranem jak bedzie chlodno ... wiem ze to nie bardzo zdrowe... ale... przejedz doslownie kawalek zeby olej dotarł wszedzie.... i wykonaj probe.... zeby silnik miał jak najmniejszą temp....
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
Powiem Wam ze niezły patent... co wazne... zgodny z zasadą działania przepływomierza...
-
Poszukuje kogoś z tacho vagiem z Wałbrzycha albo okolic
http://a4-klub.pl/forumdisplay.php?80-Dolnośląskie
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
No własnie co to za "przeróbka"...
-
Prośba o analizę logów A4 B7 BRB 1.9 TDI 2008
Zrob i zamieść logi jak przystało na to forum.
-
Błędy problem z Airbagiem
A mnie ze nie...
-
Nierówna praca turbiny?
A ja mysle ze lepiej zalozyc...
-
Prośba o analizę logów audi
Moze olej był powodem.... sprawdz jeszcze wezyk czy nie pekniety... zloz i powtorz logi dynamiczne.
-
Prośba o analizę logów audi
Czujnik atmosferyczny jest w ECU. Poszukaj na forum... ktos opisywał juz wymiane.
-
Błędy do analizy
Najbardziej związany z objawami to ten drugi.... swiruje pompka na 3 cylindrze. Wykonaj logi statyczne
-
Prośba i analize kompletu logów.
Poprosze jeszcze raz 011,010,008,003 Sprezarka wraca do swiata zywych.
-
Skoda 1.9TDI - dziwne zachowania - analiza
Absolutnie nic nie reguluj poki ECU nie zobaczy normalnej temperatury. Czujnik temperatury jest rąbnięty... przez co całe logi są do... niczego. Jesli chcesz byc pewny czy to czujnik - zaloguj 007 stat i zaraz po tym 003 stat z modulu "Instaruments" Po ewentulanej wymianie czujnika trzeba bedzie powtorzyc logi - chociaz mentalnie mozna się juz nastawic na wymiane przeplywomierza
-
Prośba o analizę logów audi
Czujnik atmo wymieniłes ?
-
Nierówna praca turbiny?
Maras załóż swoj wątek bo się bałagan... robi....
-
Prośba o analize logów
Dla spokojności sumienia... zanim ponownie trzeba bedzie wyjac turbo... podmien N75 z N18 i wykonaj 011 i 010
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
Masz dwa wyjscia : - pojsc do nich i zareklamowac - podmienic od kogos kto ma dobrze i wykonac logi... jesli dalej bedzie zle... to trzeba szukac problemów z przeplywem powietrza... jesli bedzie dobrze.... wiadomo Pozdrawiam
-
Proszę o analizę logów
Pokaz logi na wyczyszczonej turbinie ...