Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Kolejne rewelacje ze szklanej kuli kupionej w krainie czarów. Kombinowanie przy sprezarce to strata czasu..... na zimnym silniku i kiedy powietrze jest chlodne LMM zawija dobrze - tylko motor sie nagrzeje - przepływ spada. Szukaj przyczyny do bólu lub... zrob moda... i Twoje problemy znikną.
  2. Logujesz statycznie - 001,007,013,018 i 023.... i masz jakiś tam poglad na stan ukladu wtryskowego
  3. Te sterowniki juz nie obslugują grupy 000. Jest niedoładowanie... zrob jeszcze 011 Basic Settings
  4. Czyli na zimnym silniku jest dobrze... pomijam fakt, ze nie rozgrzane turbo minimalnie wiecej dmuchneło... wystarczy ze fura się nagrzeje i jest zle... czyli dokladnie ten sam przypadek co u kolegi z linku ktory podałem. Teraz zaślep porzadnie EGR i zrob 011 i 008 tym razem normalnie na nagrzanym motorze - jesli dalej bedzie zle... to zostaje Ci solucja jak u kolegi... lub szukanie co powoduje nizszy przeplyw na rozgrzanym silniku.
  5. Filtr paliwa i cisnienie na tandem pompie sprawdzone ?
  6. No oczywiscie nie musisz ich robic. Z przebiegu całego wątku, z wykonanych testów i logów wynika iż cos ogranicza przeplyw powietrza w dolocie... i szukamy tego "coś". Tak IC moze byc przyczyną.... ale wtedy doładowanie by spadało. Mozesz jeszcze sprobowac tego http://a4-klub.pl/showthread.php?199224-B5-AFN-Prośba-analizy-logów-dynamicznych zawsze to jakis workaround
  7. Odczytywałes błedy po zamontowaniu tej "nowej" pompki...
  8. Mozesz wykonac logi 011 i 008.... nad ranem jak bedzie chlodno ... wiem ze to nie bardzo zdrowe... ale... przejedz doslownie kawalek zeby olej dotarł wszedzie.... i wykonaj probe.... zeby silnik miał jak najmniejszą temp....
  9. Powiem Wam ze niezły patent... co wazne... zgodny z zasadą działania przepływomierza...
  10. http://a4-klub.pl/forumdisplay.php?80-Dolnośląskie
  11. Zrob i zamieść logi jak przystało na to forum.
  12. A ja mysle ze lepiej zalozyc...
  13. Moze olej był powodem.... sprawdz jeszcze wezyk czy nie pekniety... zloz i powtorz logi dynamiczne.
  14. Czujnik atmosferyczny jest w ECU. Poszukaj na forum... ktos opisywał juz wymiane.
  15. Najbardziej związany z objawami to ten drugi.... swiruje pompka na 3 cylindrze. Wykonaj logi statyczne
  16. Poprosze jeszcze raz 011,010,008,003 Sprezarka wraca do swiata zywych.
  17. Absolutnie nic nie reguluj poki ECU nie zobaczy normalnej temperatury. Czujnik temperatury jest rąbnięty... przez co całe logi są do... niczego. Jesli chcesz byc pewny czy to czujnik - zaloguj 007 stat i zaraz po tym 003 stat z modulu "Instaruments" Po ewentulanej wymianie czujnika trzeba bedzie powtorzyc logi - chociaz mentalnie mozna się juz nastawic na wymiane przeplywomierza
  18. Czujnik atmo wymieniłes ?
  19. Maras załóż swoj wątek bo się bałagan... robi....
  20. Dla spokojności sumienia... zanim ponownie trzeba bedzie wyjac turbo... podmien N75 z N18 i wykonaj 011 i 010
  21. Masz dwa wyjscia : - pojsc do nich i zareklamowac - podmienic od kogos kto ma dobrze i wykonac logi... jesli dalej bedzie zle... to trzeba szukac problemów z przeplywem powietrza... jesli bedzie dobrze.... wiadomo Pozdrawiam
  22. Pokaz logi na wyczyszczonej turbinie ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.