Treść opublikowana przez przemik
-
VAGowanei BKN/ASB ?
Mea culpa.... powinno byc 104.... przepraszam za wprowadzenie w bład...
-
Problem z rozpędzaniem auta. Prośba o analize logów
Dorób 008 i 001 dynamiczne... Doładowanie i cały uklad regulacji... działa prawidłowo.
-
VAS 505.4 a a logi.
Rzuc okiem tutaj... .: AUDI KLUB POLSKA :. • Zobacz wątek - VAS 5054a / VAS5051B/52/52A/6150 [VAS trafia pod strzechy] nie wiem czy rozumiecie slowo "logowanie" ale ja uwazam ze to urządzenie takiej mozliwości nie ma... podglądanie parametrów pracy "online" to nie jest logowanie
-
Błąd 553
Zrob diagnostyke dynamiczną... wtedy bedziesz wiedział gdzie skierowac ręce, ktore leczą....
-
Logi do oceny
A nic.... Patryk juz wyczerpał temat..... logi wykonane i zamieszczone bardzo dobrze
-
Prośba o sprawdzenie logów turba i pompy
No to coś jest źle podpięte....
-
Prośba o przeanalizowanie logów (problem z przeładowaniem)
Zrob softa jak sie nalezy .....
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów. Błąd 00575, zawór N75. Bloki 003 i 011
Mowisz masz http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-1z-doprowadzenia-cisnienia-doladowania-normy-20170/
-
Prośba o analizę, słaba moc
Zrob jeszcze 010 i 008
-
VAS 505.4 a a logi.
VAS nie ma mozliwosci logowania ... czyli zapisywania parametrów pracy silnika w funkcji obrotów... pod tym wzgledem VCDS go miażdzy. Ale sprytny diagnosta moze ocenic wyniki... ONLINE... łatwo wtedy o bład lub przeoczenie...
-
VAGowanei BKN/ASB ?
Ale chyba tylko do klap...jesli dobrze pamietam z pamięci :-)
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów. Błąd 00575, zawór N75. Bloki 003 i 011
sprawdz czy zawór upustowy zamyka się do konca....
-
VAGowanei BKN/ASB ?
Wszystko normalnie. Rzuc okiem tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/diagnoza-3-0-tdi-240710/
-
Nowe logi, turbina załącza - mocno piszczy, dusi
Zapraszam ponownie z logami. Dynamiczne - 011,010,008,004,003 i 001 oraz statyczne 011 Basic Settings.
-
[PILNE] Kto ze śląska może zdiagnozować moją OOOO ?
Zapytaj tutaj Śląskie
-
Błąd ,,abgas werkstatt''
Zrob diagnostyke bedziesz mial dokladnie.... podałes po łebkach to i odpowiedz... "po łebkach". Pozdrawiam
-
Nowe logi, turbina załącza - mocno piszczy, dusi
Czego nastepstwem mogą byc te błedy tego nie wiemy... albowiem diagnostyke wykonałes "po łebkach". Jedno jest pewne od demontazu sprezarki nie uciekniesz. Dostałes diagnoze forumową "za darmo", mimo wszystko kombinujesz. Oczywiscie wolno Ci bo to Twoje auto.
-
Diagnoza 3.0 tdi
Myków nie ma zadnych Do analizy stanu motoru potrzebujemy: Statyczne - 001,003,004,007,013,014,022,034,036,037,072,073,074,075,076,077,102 i 104 Dynamiczne - 001,003,004,008,010,011 Statyczne Basic Settings - 003,033,044,055
-
Nowe logi, turbina załącza - mocno piszczy, dusi
Wyczyscic to mozna.... ale sprezarke... jest całkowicie zawalona sadzą... w dziala warsztat jest moj wątek.. jak wyczyscic sprezarke.... Po akcji powtorz logi... ale juz wszystkie i porzadnie, aha przy okazji wywal katalizator Powodzenia
-
Bardzo proszę o analize logów.
Samochód po chipsie. Uklad podcisnień do sprawdzenia.... to na początek
-
Proszę o analizę logów BRD 170 PS
Kiedy rozrząd byl zmieniany w tym samochodzie ?
-
Prośba o analize logów
Fura ciagnie jak wsciekla...
-
Prośba,o analizę logów,z góry dziekuję
Korekcja na pierwszym garku troche niemrawa... tak jakby cylinder slabszy. Reszta bardzo OK.
-
Proszę o analizę 1.8T BFB - moje pierwsze logi
Jest OK
-
[ALL B6] Zapala się Airbag
Jesli VIN jest zle przyuczony.... pojawia się bład... ktory o tym wyraznie mowi... sprawdz VCDSem..