Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Skad masz ten nowy przeplywomierz ?
  2. Cos nie bardzo to turbo wyczyszczone....
  3. Obawiam się ze czeka Cie wyjęcie sprezarki i wyczyszczenie....
  4. Doładowanie dobre. Przeplywomierz cały czas źle... logowane na nowym ? starym ? Temperatura... mogla by byc wyzsza... termo najlepsze czasy ma juz za sobą.
  5. Wstaw logi jak przystalo na to forum... w takim bałagnie o pomyłke łatwo...
  6. Podmien N75 i powtorz logi...
  7. Wg mnie powietrza jest w normie... tyle ile powinno byc... widac to po ograniczniku dymienia w 008.3
  8. Z logów nie wynika zeby brakowało mocy. Niepokojącym wydaje się stan pompek
  9. Daniel W tym wątku jest sporo dyskusji nie w Twoim temacie - ale to nie Twoja wina. Wykonaj pozostale logi tak jak bylo sugerowane i wstaw juz w nowym wątku... ten zamykam. Pozdrawiam i powodzenia
  10. Zaloguj w wolnej chwili 000 Basic Settings i 007 stat.... zobaczymy co i jak... jesli dalej zle to bedzie trzeba podregulowac....
  11. prośba o nie zaśmiecanie wątku... postami nic nie wnoszącymi do tematu.... masz cos do mnie zapraszam na PW.... i pocwicz troche ortografie
  12. Heh... skromnością nie grzeszysz.... Przewrazliwiony jestes..... ...znam wielu lepszych ode mnie.... nie tylko na tym ale i na innych forach....ale nie przeszkadza mi to...
  13. 31 bar - nominalne 25 - dolne graniczne
  14. Co do moich traumatycznych przezyc... zostawmy to w spokoju... na pewno nie są związane z autami. Grzesiek Pewnie, że nie grzesze wiadomosciami jesli chodzi o modyfikacje .... nie znam się i nie chce się znać. Czy forumowicze będą chcieli skorzystac z mojej lub z Twojej wiedzy... niech zdecydują sami. Przedstawilismy nasze punkty widzenia... temat uwazam za wyczerpany
  15. Wyjmij sprezarke i wyczyść przy okazji wywal katalizator. W logach widac, ze uklad podcisnienia jest szczelny. Po robocie powtorz logi... niestety wydaje się ze przeplywomierz najlepsze czasy ma juz za sobą.
  16. Coraz wiekszych rewelacji można się tu dowiedzieć, i nauczyć nowych teori fizyki gazów. Uruchom EGR jesli to nie problem. I wykonaj komplet logów dynamicznych... 001,003,004,008,010,011 Zaraz po dynamicznych... zaloguj 007 statyczny. I to tyle poki co.
  17. Ale chyba w tej tabelce nie ma tego o co Ci chodzi...
  18. A ja bym kąta wtrysku nie ruszał... zrobi się chlodniej, temperatura paliwa spadnie i kąt wroci na swoje miejsce czyli w okolice ~50 w 000 Basic Settings. Zakladam ze tak byl ustawiony.
  19. Tak jestem niereformowalny. Jestem pod wrazeniem tez Waszej "tjunerskiej" wiedzy... szczegolnie kolegi z Przysuchy, ktory jeszcze jakiś czas temu nie wiedzial jak wykonac logi Basic Settings - wątki dostepne na forum. Dziwie się tez, ze nie wyslecie swojej aplikacji do Ingolstad... po kij LMM w autach skoro są mega mózgi w Polsce potrafiące sprawić, że auto bedzie jedziło bez tej cześci... a glupia fabryka z uporem maniaka montuje to ustrojstwo juz do kolejnej generacji samochodów. Silnik zostaje zbudowany i pisany jest do niego dedykowany program w fabryce, ktory zapewnia mu odpowiednie warunki pracy w okreslonym czasie. Kazda mniej lub bardziej nieudolna ingerencja w soft fabryczny skraca mniej lub bardziej czas zycia silnika i osprzętu - oczywiscie sklada się na to wiele czynników. Nie istnieje cos takiego jak bezpieczny soft lub - lepszy niż producenta. Kazde odchylenie od parametrow pracy mozna wykryc (diagnostyka) i usunąc(naprawa lub wymiana) uszkodzonej czesci. Naprawiamy częśc silnika lub osprzet, a nie program fabryczny. IMO - jest dwoch, no moze trzech kolesi w branzy, ktorzy mają cos do powiedzenia w kwestii "chiptunningu" - reszta może tylko kopiować... lepiej lub gorzej.
  20. Powinno pomoc http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=100616
  21. Pompki nie są w ciekawym stanie. Znasz realny przebieg tego auta ? Wałek rozrzadu byl weryfikowany ?
  22. W sumie niewiele .... mega czips majsterzy zobaczą pewnie wiecej w szklanej kuli ... po cholere w ogole robil logi.... mogl od razu jechac na program Nastepnym razem jesli ktos przyjdzie z kulawym autem na forum... mozna mu napisac krotko... jedz do "porzadnego" tunera... zrobi Ci program i fura bedzie smigac... Wazne, ze kasa płynie Pozdrawiam
  23. Zapraszam ponownie z logami wykonanymi pojedynczo Statyczne: 000,001,003,004,007,013 Statyczne w trybie Basic Settings: 000,003,004,011 Dynamiczne:000,001,003,004,008,010,011
  24. Ech.. Wykonaj dynamiczne - 011 i 010,008,004,003,001,000... kazdy oddzielnie, z gazem w podlodze(sprawdz czy nie podsunal sie dywanik)... od 1500 do 4200 Zamiesc jako linki do obrazkow a nie jako obrazki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.