Treść opublikowana przez przemik
-
Błędy problem z Airbagiem
Trzeba pozbyc się najpierw 65535.... jesli po tym będa występowac dalsze błedy... to masz kolejny problem.
-
Błędy problem z Airbagiem
Tu przyczna A tu rozwiązanie http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?221725-ALL-AIR-BAG-65535-internal-control-module-memory
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów, turbo AWX, przymiarka do chipa
Opóznic... na pewno. Uniknąc... nie sądzę. Taki lajf... ze starymi Garetami.
-
Analiza, logi Turbina, EGR
Zapraszam z logami dynamicznymi...
-
Co można zdiagnozować z pomocą VAG
i wszystko jasne... Zamykam
-
Auto nie jedzie max 2.500 obrotów
Konieczny będzie komplet logów. Zacznij od statycznych. Statyczne - 000,001,003,004,007,013 Statyczne Basic Settings - 000,003,004,011
-
Proszę o analizę logów
Zmien filtr paliwa i filtr powietrza. I powtorz logi dynamiczne.
-
Prośba o analizę logów - AVF - silnik dziwnie chodzi na wolnych obrotach
Jestescie tego absolutnie pewni ? Tak powiedzial sprzedajacy czy kolega zmieniał rozrzad ?
-
Dziwna praca silnika, szarpanie, proszę o opinie
Sprawdz w module "silnik"... grupa 108... Particle Filter Soot Mass (calculated) i Particle Filter Soot Mass (measured)
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów, turbo AWX, przymiarka do chipa
No to chyba.... trzeba będzie teraz to zrobic.... Mozesz dla spokojnosci sumienia podmienic zawory N75 z N18... ale nie spodziewałbym się efektu...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów, turbo AWX, przymiarka do chipa
Czysciłes przed załozeniem?? ... byla rozbierana ?
-
Nietypowe zamulenie - zero błędów na Vagu
Wydaje mi się ze problem jest w sterowanku sprezarką ... załatw zaworek N75 od innego AHU/1Z i pojezdzij na nim troche...
-
Prośba o analizę logów - AVF - silnik dziwnie chodzi na wolnych obrotach
Rozrząd po zakupie byl zmieniany ? Niech sobie kolega zalozy konto u nas...
-
Proszę o analizę logów
Filtr paliwa kiedy byl zmieniany ? Czy szczelnosc ukladu paliwowego byla sprawdzana ?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów, turbo AWX, przymiarka do chipa
Skad masz tą spręzarke ?
-
Brak mocy-vw oznaczenie silnika bxe
Zapraszamy ponownie z kompletem logów.
-
Nowy sterownik
... i najlepiej wsadzic kości z serią.... na początek..
-
Prośba o odczytanie logów
Logi wykonane bardzo niestarannie - stad utrudniona diagnoza. Zobacz jak powinno byc... podobny silnik http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232163-Prośba-o-sprawdzenie-logów-Audi-A3-ASZ-brak-mocy-do-2200-obrotów Zapraszam ponownie z kompletem logów.
-
Prośba o analizę logów (mułowaty pomimo regeneracji turbo)
Drżyjcie V-techy, mastersy, mr motorsy etc etc.....rosnie Wam prawdziwa konkurencja... EOT
-
Nietypowe zamulenie - zero błędów na Vagu
No i bardzo dobrze zrobiles, ze zająłes się tematem jak nalezy... przynajmniej wiesz ze pompa i wtryski są OK.
-
Prośba o analizę logów (mułowaty pomimo regeneracji turbo)
Fajnie, że wróciłeś... brakowało mi Twoich "kwiecistych postów" :-)
-
Bloki Basic settings nieaktywne
A jaki masz silnik i z ktorego roku auto ?
-
Porady vagowania dla zielonych Pytanie do fachowców
Instrukcja obslugi tutaj http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf Reszta na forum Zamykam
-
Turbo oszalało, logi do oceny
Wyczyść sprezarke. Reszta akceptowalna.
-
Prośba o analizę logów (mułowaty pomimo regeneracji turbo)
Uwazaj z tą reklamą... bo jeszcze ktoś się skusi