Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o analizę logów (mułowaty pomimo regeneracji turbo)
Sztangą nie kręć bo w ogole ładu nie dojdziesz z doładowaniem. Nie podoba mi się to co dzieje się przy 3500 obr... w cisnieniu doladowania... faktycznie moze byc to zwiazane z nieszczelnym ukladem podcisnienia. Kąt wtrysku dobry.
-
Brak mocy - prośba o analizę logów
Jak porobisz to wszystko .... powtorz logi dynamiczne...
-
Brak mocy - prośba o analizę logów
No to teraz pokaz logi dynamiczne...
-
Prośba o analizę logów
Wymien wezyki i powtorz logi.... buksujemy w miejscu....
-
[1.9 TDi] Brak mocy, duże spalanie
Ty juz masz jeden temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231822-Brak-mocy-prośba-o-analizę-logów po co Ci dwa. Zamykam
-
Brak mocy - prośba o analizę logów
Sprawdz węzyk, ktory wchodzi do MAP sensora w ECU.... jak dla mnie jest pękniety.... stąd te cyrki z doładowaniem.
-
Prośba o analizę logów
Oczywiscie kazdy wyciek nalezy niezwłocznie usunąc. Jesli warsztat o ktorym piszesz nie dysponuje odpowiednim stołem do badania VP44... to szkoda Twoich pieniędzy i czasu.
-
Brak mocy turbo nie wstaje wcale
Nastepnym razem wrzucaj logi poprzez vaglog.rtnet.pl. Na początek sprawdz dokladnie przewody ukladu podcisnienia oraz wtyczke zaworka N75
-
Prośba o analizę logów (mułowaty pomimo regeneracji turbo)
Potrzebujemy: Dynamiczne - 011 (dwa razy), 010,008,004,003
-
Prośba o analizę logów
Wyłacz wszystkie odbiorniki i zaloguj ponownie.... statyczne - 001,004,007, 013,014 i 018 oraz statyczne Basic Settings - 004 Oczywiscie na max nagrzanym motorze.
-
Prośba o analizę logów
Pompa wklada sporo wysilku zeby utrzymac auto na wolnych obrotach. Wysoka dawka moze swiadczyc o problemach z sekcją hydrauliczna pompy. Co do samych wibracji tego silnika... sporo jest o tym na AKP mozesz poszukac. A tu jakby wstep do tematu http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=94865
-
Błąd 000257 Mass Air Flow Sensor - prośba o poradę
Logi nie wygladają źle... moze faktycznie jest cos z instelacją... sprawdz dokladnie wtyczke i wiazke...
-
Prośba o analizę logów błąd 00575
Sprawdz czy sztanga zaworu upustowego pracuje prawidlowo... czy się nie zacina...
-
Jakie logi zrobić ?
i poza 014... tez jest nie potrzebna
-
Abs i olej
Mozesz. A bład z ABS u - wykasuj i zobacz czy wroci.
-
Błąd 65535 ---- 128 controller malfunction: A4 1999
Czeka Cie ponowny "flash" sterownika Air Bag. Wszystko tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?221725-ALL-AIR-BAG-65535-internal-control-module-memory&highlight=65535
-
Prośba o ocenę logów
Niech sie pasek dobrze sprawuje. Temat wyczerpany.
-
Błąd 000257 Mass Air Flow Sensor - prośba o poradę
Te wygladają dobrze. Zrob nowe.
-
Logi do oceny po wymianie rozrządu i czyszczeniu turbiny
A teraz "szuranie" jest po czyszczeniu ?
-
Mega problem z kątem wtrysku i odpalaniem.
Moze ten temat Basketa cos pomoze http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=94390
-
Side assist nie działa 00447
Grzesiek A mozliwe ze sam czujnik radarowy zeswirował ??
-
Logi do oceny po wymianie rozrządu i czyszczeniu turbiny
Nie jest zle.... czekamy na dynamiczne.
-
Błąd 000257 Mass Air Flow Sensor - prośba o poradę
Wykonaj logi dynamiczne - grupy - 011,010,008,003 i 001
-
Proszę o analizę logów
Bład zwiazany z czujnikiem cisnienia doladowania... skasuj i pojezdzij troche zobaczysz czy wroci. Zachecam do wykonania logów dynamicznych.
-
Prośba o analizę logów.
Oprócz niedogrzanego auta w logach nie widac nic złego. Bład jest związany z silnikiem klapy gaszącej... sprawdz wtyczke i okablowanie....