Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Sztangą nie kręć bo w ogole ładu nie dojdziesz z doładowaniem. Nie podoba mi się to co dzieje się przy 3500 obr... w cisnieniu doladowania... faktycznie moze byc to zwiazane z nieszczelnym ukladem podcisnienia. Kąt wtrysku dobry.
  2. Jak porobisz to wszystko .... powtorz logi dynamiczne...
  3. No to teraz pokaz logi dynamiczne...
  4. Wymien wezyki i powtorz logi.... buksujemy w miejscu....
  5. Ty juz masz jeden temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231822-Brak-mocy-prośba-o-analizę-logów po co Ci dwa. Zamykam
  6. Sprawdz węzyk, ktory wchodzi do MAP sensora w ECU.... jak dla mnie jest pękniety.... stąd te cyrki z doładowaniem.
  7. Oczywiscie kazdy wyciek nalezy niezwłocznie usunąc. Jesli warsztat o ktorym piszesz nie dysponuje odpowiednim stołem do badania VP44... to szkoda Twoich pieniędzy i czasu.
  8. Nastepnym razem wrzucaj logi poprzez vaglog.rtnet.pl. Na początek sprawdz dokladnie przewody ukladu podcisnienia oraz wtyczke zaworka N75
  9. Potrzebujemy: Dynamiczne - 011 (dwa razy), 010,008,004,003
  10. Wyłacz wszystkie odbiorniki i zaloguj ponownie.... statyczne - 001,004,007, 013,014 i 018 oraz statyczne Basic Settings - 004 Oczywiscie na max nagrzanym motorze.
  11. Pompa wklada sporo wysilku zeby utrzymac auto na wolnych obrotach. Wysoka dawka moze swiadczyc o problemach z sekcją hydrauliczna pompy. Co do samych wibracji tego silnika... sporo jest o tym na AKP mozesz poszukac. A tu jakby wstep do tematu http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=94865
  12. Logi nie wygladają źle... moze faktycznie jest cos z instelacją... sprawdz dokladnie wtyczke i wiazke...
  13. Sprawdz czy sztanga zaworu upustowego pracuje prawidlowo... czy się nie zacina...
  14. i poza 014... tez jest nie potrzebna
  15. Mozesz. A bład z ABS u - wykasuj i zobacz czy wroci.
  16. Czeka Cie ponowny "flash" sterownika Air Bag. Wszystko tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?221725-ALL-AIR-BAG-65535-internal-control-module-memory&highlight=65535
  17. Niech sie pasek dobrze sprawuje. Temat wyczerpany.
  18. Moze ten temat Basketa cos pomoze http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=94390
  19. Grzesiek A mozliwe ze sam czujnik radarowy zeswirował ??
  20. Wykonaj logi dynamiczne - grupy - 011,010,008,003 i 001
  21. Bład zwiazany z czujnikiem cisnienia doladowania... skasuj i pojezdzij troche zobaczysz czy wroci. Zachecam do wykonania logów dynamicznych.
  22. Oprócz niedogrzanego auta w logach nie widac nic złego. Bład jest związany z silnikiem klapy gaszącej... sprawdz wtyczke i okablowanie....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.