Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Lag na sprezarce spory. Przebieg auta jest Ci znany ? Dlaczego nie zamiesciles logów statycznych !!!!
  2. Termostat najlepiej kupic w ASO... zakladasz i spokoj....
  3. Na szybko to mozna... kanapke w McD zjeść. Zapraszam z kompletem logów wykonanych porządnie... kazda grupa osobno.... pamietajcie - logujemy na 3 biegu na pełnym bucie.
  4. 74* to max temperatura do jakiej udalo Ci się nagrzac auto ?
  5. przemik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
    Obroty nie powinny falowac... aczkolwiek u Ciebie nie jest to jakas ogromna odchyłka. Parametr kąta synchronizacji nie wskazuje na zapłon - ktory w tym silniku jest calkowicie pod kontrolą ECU. Zrob logi statyczne bo rozmowa jest troche bezprzedmiotowa.
  6. Grupa 007 w module silnik Grupa 003 w module zegary
  7. Powtorz dynamiczne na 3 biegu. Kąt wtrysku nalezy podregulowac. EGR pracuje prawidlowo.
  8. To wynika z tego co zmieniamy regulujac ten parametr....
  9. Zacznij od ustawienia kąta synchronizacji... bo jest w kosmosie... to auto ma 30 KM mniej.....
  10. Sprawdz połaczenie (kabelki) do czujnika G22... na kołnierzu lewej połosi... A logi zamieść jak przystalo na to forum
  11. Te logi to juz na nowym termostatcie ?
  12. Czujniki dobre ? Ile VCDS pokazuje załadowanie DPF ?
  13. Nie o temperature w dolocie mi chodzi... Modyfikacja OK.
  14. Daj komplet dynamicznych... i statyczną 007
  15. Niech sprawdzi kapturek i kabelek... proforma....
  16. Zapraszam ponownie z kompletem logów.
  17. Odczytaj błedy z modułu silnika i ABS...
  18. Widac ze sprezarka zasyfiona... ale po 4 probach widac tez jak syfex wylatuje... wolno bo wolno ale zawsze....
  19. Tak jest - w tym sterowniku mozna odczytac tylko grupe 000... ale wbrew pozorom, sporo mozna z niej odczytac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.