Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Logi wykonane niechlujnie i na odwal sie... w sumie watek do smietnika... ale mam dobry dzien wiec licze na poprawe. Poprosze o wykonanie dynamicznych - 011,010,008 i 003... kazda oddzielnie.
  2. Generalnie nie jest zle. Ten link jest cos nie halo VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Zmien filtr powietrza i wywal katalizator.
  3. Moze byc wiazka i wtyczki... sprawdzic i poprawic kontakt nie zaszkodzi.
  4. Zapraszam ponownie z kompletem poprawnie wykonanych i zamieszczonych logów.
  5. Doładowanie wróciło do swiata zywych.... o przepływomierzu juz wiesz.... wymien filtr powietrza przy okazji....
  6. Porównaj temperatury w 007 w silniku i w 003 w "zegarach"...
  7. Ja wiem czy te BiP takie wysokie ??? Wg mnie nie bardzo. Aczkolwiek zgadzam się z przedmócą. A jak z mocą auta ? Przydałoby się wykonac logi dynamiczne i reszte statycznych.
  8. Do spadku mocy nic.... ale skoro chcesz regulować dawke, musisz byc pewny ze temperatura auta jest prawidlowa....
  9. Ja tam nie wiem co jest głównym problemem.... ale na szczęscie mamy Ciebie na tym forum. @etanol Czemu się czepiam termostatu... ano jak dla mnie nadaje sie do smieci.... ale to Twoje auto i Ty decydujesz. Z tym regulowaniem dawki to tez kiepski pomysl.
  10. Oczywiście mozesz miec problem mechaniczny z klapami kierujacymi kolektora ssącego... zasyfione lub uszkodzone sterowanie... ale zanim wydasz lub wymienisz cokolwiek... przeczytaj tutaj: 2.0 TFSI i kontrolka CHECK ENGINE [Archiwum] - Passat forum
  11. Zapytaj gdzies tutaj: Mazowieckie ew. jak nie znajdziesz nikogo to zaprszam do stolicy.... szczegoly na PW.
  12. Nic nie kombinuj z dawką.... poki nie wymienisz termostatu.... po prostu szkoda Twojej pracy i zachodu....
  13. Wymien termostat.... reszta jest dobrze.
  14. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-bledow-a4-2tfsi-2006-rok-usa-242932/
  15. Sprawdz okablowanie i sam czujnik polozenia wałka rozrządu...
  16. Pokaz log 004 statyczny i dynamiczny.... z tymi korekcjami... tzn. wtryskiwaczami.... to mysle ze powinienes sobie wyszukac jakis inny problem... :-)
  17. NO i jest lepiej.... lej paliwo i jezdzij - wpadnij z logami pod koniec roku....
  18. Wyglada, ze cylinder słabszy.... nic nie kombinuj z przeplywomierzem poki doładowanie się nie ustabilizuje...
  19. A po kiego. W poprzednich logach widac jak turbina reaguje... i nie jest zle.
  20. Zawór N75 do podmiany i przewody ukladu nadcisnienia do kontroli. Po tym powtorz logi 011,010 i 008 Wyglada, ze nastawnik bedzie do czyszczenia - samochód rowno przyspiesza w calym zakresie obrotów ?
  21. Przepływomierz w tym samochodzie jest ORI ? Do ponownego sprawdzenia szczelnosc ukladu dolotowego...
  22. Co bylo robione w silniku ??? Jakas naprawa ??? Panewki, korby - opisz dokladnie ?
  23. Skasuj jeszcze raz wszystkie błedy...przejedz kawałek i odczytaj ponownie. Ile fura ma przelotu realnie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.