Treść opublikowana przez needspoon
-
[B6 AVF] W ogóle nie odpala
Witam, chcialbym odgrzac temat poniewaz mam ten sam problem i tez quattro 1.9tdi Czy kolego Picknick rozwiazales problem definitywnie??? Co w warsztacie zrobili?? wymienili pompe w baku??
-
Spoty wrocławskie
Ja rowniez wdepne ale niestety gdzies okolo 18 wczesniej nie dam rady , mam nadzieje ze jeszcze bedziecie
-
Spoty wrocławskie
To co dzisiaj normalnie pod milenijnym o 17??????
-
Spoty wrocławskie
No szkoda... ze cie dzis nie bylo, ale tak czy tak jestem zainteresowany tym zawieszeniem, jesli mozna to rezerwuje
-
Spoty wrocławskie
Ja tez bede obecny apropo amorkow to jak bedziesz na spocie to pogadamy Ja posiadam tanio lampki Led 4E0 947 415 wiadomo wykorzystywane do oswietlenia podloza oraz przestrzeni nog i nowe silowniki do schowkow
-
Spoty wrocławskie
bry wieczor
-
Sprzeglo do wymiany?
Pewnie dwumas ci "szatkuje" ,czyli sie konczy juz poprostu,stad te dziwne dzwieki ze skrzyni u mnie tak jest jak temp spada ponizej -5st to na zimnym silniku i wolnych obrotach 870obr/min bodajze szatkuje wlasnie dwumasa, a dodam lekko gazu np 902obr/min i szatkowanie ustaje ale nie mam jeszcze znacznych drgan odczuwalnych na budzie
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja tez bede ale po 17- Spoty wrocławskie
Bry ktoś coś dziś "spoci" się po mileilnym ??- Spoty wrocławskie
bry bedzie ktos dzis???- Spoty wrocławskie
dzieki za info dozoba jutro na spocie- Spoty wrocławskie
Siemanko a przy jakiej ulicy miesci sie ten serwis, bo przeprowadzilem sie teraz do wrocka i dobrze wiedziec gdzie jezdzic jak cos a ceny maja przystepne??- Czy amortyzator może stukać?
Nie musi byc wylany zeby stukac, ja osobiscie stracilem pare wlosow o stukajace pukajace na dziurach amortyzatory s-line ktore kupilem uzywki i mialy po 70% sprawnosci i nie byly wylane, Dopiero jak rozebralem to sie przekonalem ze tloczysko w jednym miejscu ma przeskok- wymiana wachaczy przód
Polecam, zrobilem ok 30 tys( gorskie drogi ) i cisza i spokoj do tej pory- Pompa wspomagania zamiennik - porażka 3.0Q
Kupic uzywke, dokladnie przeczyscic zbiorniczek i sitko badz nowy zalozyc, a jak nie pomoze to wina w wezach i plynie- Demontaż pompy wspomagania
Alternator??? A po co?? Sciagamy pasek, 3 sruby od wspomagania(fakt dojscie ciezkie) i juz pompa zdemontowana....- [B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy
nikogo nie namawiam i nie zmuszam do czerwonego dodałem jako ciekawostkę że taki właśnie dostałem jako zamiennik i u mnie śmigało wspomaganie bez żadnych problemów wiem że zielony jest na nakrętce ale moim zdaniem liczą się parametry płynu a nie kolor, Ja rowniez jezdze na czerwonym, nie bede pisal wywodow na ten temat dlaczego na takim, ale zauwazcie ze oryginalny plyn to ma kolor bursztynowy, zamiennik Febi jest zielony, Mialem takie same odczucie. Ja uwazam ze to wina plynu oraz stanu pompy wspomagania, ja zmienilem pompe wspomagania bo wyla, i zalalem czerwonym plynem i jest ok. dodam ze wczesniej zalalem febi zielony to gorzej bylo niz teraz- Problem z wężem od pompy wspomagania do maglownicy
wymien caly zbiorniczeki plyn, pewnie sitko zapchane, a jak nie pomoze to w wezach szukaj przyczyny skoro juz 3 pompy byly- Opory, dziwne dzwięki przy skręcaniu
Stawiam na 2 opcje: 1. Czy przed zalozeniem nowej pompy przeplukales caly uklad nowym plynem?? i czy wyczysciles zbiorniczek wraz ze sitkiem?? Sitko jest nie wymienialne i bardzo geste i moze sie zapchac opilkamiz maglownicy a plyn bedzie czysty i nie musi sie pienic. Generalnie jesli regeneruja maglownice to nowa pompa nowy plyn jak i radza nowy zbiorniczek zakladac, Podejrzewam ze uklad nie byl czysty(zajechal nowa pompe wspomagania) i dlatego po zalozeniu nowej pompy chwile bylo ok zanim syf nie wlecial i nie wytwatrza teraz pompa odpowiedniego cisnienia 2. Naprawde robia lipne nowe pompy, oryginalna sprawdzona uzywka lepsza od nowego zamiennika- Piszczenie przy skręcie na maxa, drganie kierownicy przy skręcaniu WIDEO
Poprostu zaczyna ci pompa nie domagac, nie wytwarza odpowiedniego cisnienia, u mnie na poczatku bylo podobnie, dziwek sie z czasem nasilal. Wymienilem pompe wspomagania oraz plyn i piszczenie, pozniej wycie ustalo Drgania podczas krecenia tez spowodowane sa zlym cisnieniem pompy , P.S dodatkowo czyscilem zbiorniczek wraz z sitkiem w ktorym byly opilki z maglownicy- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Siemanko, jakis spocik w ten week w JG????- Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
chopin, puszke zostawiales od kata tylko z niego bebechy wyprules i zaspawales??- Elektryczne szyby nie działają
Najlepiej to moze jesli masz mozliwosc to na zasadzie podmiany silniczka szyby z innego auta, tylko dziwna sytuacja ze 2 na raz do wymiany by byly? kierowca i pasazer??- Żarnik d1s
Ja za pare dalem 120zl i jezdze juz rok i przetwornice nie spalone, wiec dlatego napisalem jak jest,ale nie bede pisal ze polecam bo ktos kupi i mu spali przetwornice, kazdy przypadek jest inny - Spoty wrocławskie