Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Wczorj ok 21:30 Czerwone b5 na SMI pod Tesco w EC
  2. No to masz co sprzątać teraz. Zwłaszcza że taki pył jest upierdliwy. Kiedyś w sajecento na rajdzie przez przypadek odpaliliśmy duża gaśnicę w aucie. Po roku jeszcze pył w zakamarkach się sypał
  3. a jeden czort, 2 pedały zamiast 3 Się ostatnio zastanawiam czy się pakować w DSG patrząc na Ciebie
  4. To co ty tam jeszcze robisz? Chyba na ściany banknoty przyklejasz, każdy pokój to inny nominal , przy czym sypialnia na grubo i dwusetki na scianie sa chyba Euro
  5. Póki co chyba lekko schudł ... w ciągu roku na samym paliwie się zwróci No ja patrzę z perspektywy częstych "serwisów" multi to też chyba się też zwróci ze 2-3 manuale za jeden remont.
  6. Nie jest Ci smutno że FIS w ostatnim rzędzie "zgasł"?? Za to portfel się już zapewne ucieszył
  7. Ja coś kojarzę że w zeszłym roku chyba był kebab zamknięty w WP. Albo to inne święto było??
  8. no to się wyjaśniło musisz się ogarnąć i tyle a że tak wtrące z innej beczki w sprawie wakacji bo dużo osob chciało jechac na klubowy wyjazd do chorwacji ja zmieniłem urlop na wrzesień, Stasiu pisał że ten termin mu też leży coś tam Majkel pisał i Arturoo ?? Kusicie. Moja też ma urlop we wrześniu jakoś pierwszy tydzień. Może się powleke w ogonie hultkiem
  9. Ja będę. Jak jutro ogarnę wszystkie tematy
  10. Nawet nie gadaj. w październiku 2013 roku bracik po diagnozie w trybie pilnym został skierowany na operację w sumie ratującej życie. (nie będę wnikał w szczegóły) Operacja odbyła się 4 kwietnie 2014 i to po poruszeniu wielu znajomości na terenie połowy polski tak to nie wiadomo czy dożył by "planowanej" operacji wg harmonogramu NFZ. Ojciec też na wymianę stawu biodrowego w kolejce do 2020. Za kasę w 3 miechy zrobione z wizytą w sanatorium włącznie. Teraz trzeba zrobić drugi staw i znowu ta sama historia. W końcu lekarz powiedział że ma się "wydupcyć" przed szpitalem to prosto na stół będzie wzięty. Nie zdziwił bym się jak by taki "wypadek" na motorze raz na jakiś czas zdarzył się z premedytacją jak lekarze wprost gadają co trzeba zrobić. Arturo takujesz hultka i jedziemy o każdej porze dnia i nocy. Dwa problemy: powyżej 130 pali jak co najmniej 4.2 w A8 (10l) 150kmh i pedał wpada w podłogę :facepalm:
  11. pAint rulez
  12. Stasiu analizowałem to i koszty są wszędzie podobne. A jeśli coś ma dłuższą gwarancję to koszty przeglądów odpowiednio wyższe. Poniżej przesyłam szczegółowe informacje odnośnie gwarancji 5-letniej:
  13. tylko że puki VW up nie spłacę to nie bede robił większych ruchów jesli chodzi o aut, więc przyjmuje 2 rozwiązania 1) inwestycja w b6 czyli dwumas,sprzęgło, uszczelka , 19" itd i jeżdżę do 2018 2) kupuje coś w granicach 30-35 powyżej 2010 roku żeby było świeże, w małym dieslu żeby paliło 5L gwarancja na większość elementów kończy się po pierwszym roku czytaj zawieszenie i inne szybkozużywające się badziewia.
  14. może masz "pod prąd" oponę założoną
  15. phiii..jak tak mam co chwile...jestem i w pracy i na spocie ale nie pijesz w tedy chyba
  16. Jeszcze nie wiem jak to zrobię ale będę na zatorze i na weselu bracika W tym samym czasie
  17. thnx za spota. Następnym razem też se zorganizuje transport
  18. http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=133200&start=40 :facepalm: :wallbash:
  19. Ja się jutro melduje na 100% Bo już dawno Waszych moredek nie widziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.