Treść opublikowana przez horny devil
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczorj ok 21:30 Czerwone b5 na SMI pod Tesco w EC
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
No to masz co sprzątać teraz. Zwłaszcza że taki pył jest upierdliwy. Kiedyś w sajecento na rajdzie przez przypadek odpaliliśmy duża gaśnicę w aucie. Po roku jeszcze pył w zakamarkach się sypał
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
a jeden czort, 2 pedały zamiast 3 Się ostatnio zastanawiam czy się pakować w DSG patrząc na Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co ty tam jeszcze robisz? Chyba na ściany banknoty przyklejasz, każdy pokój to inny nominal , przy czym sypialnia na grubo i dwusetki na scianie sa chyba Euro
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Póki co chyba lekko schudł ... w ciągu roku na samym paliwie się zwróci No ja patrzę z perspektywy częstych "serwisów" multi to też chyba się też zwróci ze 2-3 manuale za jeden remont.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Nie jest Ci smutno że FIS w ostatnim rzędzie "zgasł"?? Za to portfel się już zapewne ucieszył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja coś kojarzę że w zeszłym roku chyba był kebab zamknięty w WP. Albo to inne święto było??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to się wyjaśniło musisz się ogarnąć i tyle a że tak wtrące z innej beczki w sprawie wakacji bo dużo osob chciało jechac na klubowy wyjazd do chorwacji ja zmieniłem urlop na wrzesień, Stasiu pisał że ten termin mu też leży coś tam Majkel pisał i Arturoo ?? Kusicie. Moja też ma urlop we wrześniu jakoś pierwszy tydzień. Może się powleke w ogonie hultkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę. Jak jutro ogarnę wszystkie tematy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie gadaj. w październiku 2013 roku bracik po diagnozie w trybie pilnym został skierowany na operację w sumie ratującej życie. (nie będę wnikał w szczegóły) Operacja odbyła się 4 kwietnie 2014 i to po poruszeniu wielu znajomości na terenie połowy polski tak to nie wiadomo czy dożył by "planowanej" operacji wg harmonogramu NFZ. Ojciec też na wymianę stawu biodrowego w kolejce do 2020. Za kasę w 3 miechy zrobione z wizytą w sanatorium włącznie. Teraz trzeba zrobić drugi staw i znowu ta sama historia. W końcu lekarz powiedział że ma się "wydupcyć" przed szpitalem to prosto na stół będzie wzięty. Nie zdziwił bym się jak by taki "wypadek" na motorze raz na jakiś czas zdarzył się z premedytacją jak lekarze wprost gadają co trzeba zrobić. Arturo takujesz hultka i jedziemy o każdej porze dnia i nocy. Dwa problemy: powyżej 130 pali jak co najmniej 4.2 w A8 (10l) 150kmh i pedał wpada w podłogę :facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
pAint rulez
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu analizowałem to i koszty są wszędzie podobne. A jeśli coś ma dłuższą gwarancję to koszty przeglądów odpowiednio wyższe. Poniżej przesyłam szczegółowe informacje odnośnie gwarancji 5-letniej:
-
Spoty Katowice i okolice
tylko że puki VW up nie spłacę to nie bede robił większych ruchów jesli chodzi o aut, więc przyjmuje 2 rozwiązania 1) inwestycja w b6 czyli dwumas,sprzęgło, uszczelka , 19" itd i jeżdżę do 2018 2) kupuje coś w granicach 30-35 powyżej 2010 roku żeby było świeże, w małym dieslu żeby paliło 5L gwarancja na większość elementów kończy się po pierwszym roku czytaj zawieszenie i inne szybkozużywające się badziewia.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widziałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: 100lat Tomaszu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może masz "pod prąd" oponę założoną- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
phiii..jak tak mam co chwile...jestem i w pracy i na spocie ale nie pijesz w tedy chyba- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze nie wiem jak to zrobię ale będę na zatorze i na weselu bracika W tym samym czasie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spota. Następnym razem też se zorganizuje transport- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=133200&start=40 :facepalm: :wallbash:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się jutro melduje na 100% Bo już dawno Waszych moredek nie widziałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE