Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. I słusznie bo się bydło zrobiło.. Odezwał się posiadacz bypińć Ja wiem czy bydło. Specyficzni ludzie to i specyficzna atmosfera. nikt nikogo nie zmusza by tam zaglądać. Wiedzę chopaki mają konkretną a to że się przy tym dobrze bawią na "swój" sposób to nie powinno nikogo dziwić. Ciekawe czy admini zamkną Mirona za szydere na każdym spocie?? P.S. Nic do Ciebie nie mam miron. Po porstu byłeś pierwszym lepszym przykładem
  2. Zamknęli wątek batalionu
  3. Sorry Seba ale chyba zjebAłeś misję z tymi kołami. Za dużo czarnego i teraz te dokładki i progi walą w oczy. No i czarne światła
  4. Nawet jak odrobisz l4 i tak będziesz szybciej na emeryturze jak ja
  5. Super się autko prezentuje. Co do rejki będę też przerabiał podobny patent u siebie
  6. Hahahah dobre Do poznania dosc kawalek I gdzie jest adres email??
  7. Ja też się dożywiałem chyba przez 2 lata potem aku nie dawały już rady. Zanabyłem festoola i to przesiadka w c**** ale cena też powala.
  8. I tak spoko wyszło. Generalnie przedliftowy zdesio jest kijowy do modzenia bo jest mocno zaokrąglony u dołu. Widzę bovaria (chyba) ogarnia temat
  9. nie jest troszkę za mocno cofnięta??
  10. druga połowa czerwca zawsze To wiem, chodzilo mi o dokladna date.z tego co Mirek kiedyś wspomniał to 12-14.06 Kuzwa bracik sie hajta akurat. Ani bukowina ani zator Bry Horny, albo My mamy tego samego Brata albo ja o czymś nie wiem, mój też się hajta 13.06 Dziś nic mnie nie zdziwi
  11. yyyy a nie było też automatów?? Ja mam chyba taki licznik w doma co się automatycznie ściemniał i rozjaśniał
  12. No kiedys wiodlem spokojne statyczne zycie na 1Ba i felga 15" pieniadze pakowalem do skarpety a teraz? odliczanie idile brakuje do kolejnego moda 《lol》 Maniek ja cie prosze. Moze odrazu cale wesele w zatorze. Swoja droga miron jak chciales wozic mojego brata do kosciola i byc w zatorze jednoczesnie?? Lol A tak na serio to gamon drsowozem jedzie i to jeszcze w najgorszym wydaniu 3 ze swiatlami od lanosa facepalm
  13. Ze tez na to nie wpadlem.
  14. druga połowa czerwca zawsze To wiem, chodzilo mi o dokladna date. z tego co Mirek kiedyś wspomniał to 12-14.06 Kuzwa bracik sie hajta akurat. Ani bukowina ani zator
  15. Teraz szukam dwa i pół
  16. Sprzedaj.... mi recaro
  17. Spox Nie wiem czy dam rade sie dzis ogarnąć. Ostatnio znowu dobe mam za krótką :/
  18. Miron chyba coś ostatnio o tym wspominaliście http://www.forum.alfaholicy.org/porady_przy_zakupie/65049-przekret_na_podatku_vat_przy_sprzedazy_auta_przeczytaj_nim_kupisz_samochod.html
  19. Sory ze sie wtyrkne ale ustawiales kiedys ta ramke szyby?? Ja wymienialem i mi szuszczy luft powyzej 140
  20. Wiem wiem. Nie chcialem opuszczac auta by nie zj***c dystansu. Et felgi jest zjebane bo 35. W zeszlym roku mialem 10mm. musialem kolnierz obcinac. Teraz mam niby 15mm chociaz musze zmierzyc bo na oko to maja max 12-13 i kolnierz nie wchodzi. 10 daje na przod teraz a te wieksze na tyl. Moze bez centrowania bedzie to jakos dzialac
  21. Tak na serio to dystans nie dochodził do piasty bo w oście te czopy są jakieś zjebane. na 10mm musiałem prawie cały go spiłować a teraz niby grubszy ale też mu brakuje mm do tego by dolegał do piasty. Co do rolowania. Jakoś to do mnie nie przemawia. A że mam zdrowe ranty to wolę tego nie psuć
  22. Ach taki tam drobny zderzaczek. Progi mi sie podobaja. W sumie to nie wiem co wy chcecie od tych przedliftowych. Ani sie nie piaskuja a spodnie mozna se latwo uj***c przy wsiadaniu lol chyba trochę za szeroko :wallbash:
  23. co do kierunków to od fabii p&p podchodzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.