Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki j**anym złodziejom zostałem lżejszy o dwa koło w dosłownym tego słowa znaczeniu i przenośni I weź tu pracuj uczciwie a luje na bezrobotnym zabiorą co twoje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany kto pracuje w ASO VW bo mi się zapomniało a sprawa jest. Może być na PW- śruba zabezpieczająca POMOCY
Niby tak, z drugiej strony ja na takiej śrubie zrobiłem 300km jak komuś się spodobały moje felgi Tylko ta jedna śruba nie była odkręcona- Silnik 1.8 adr wymiana sprzegla
Potwierdzam też mam 95r i mam dwumas. Koszt w DE 800 Eurasów + wymiana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już się martwiłem że dzieci Ci weszły na głowę i przepadłeś bez wieści- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze będziecie żałować starych dobrych B5 :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie mega- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
No niestety postępuje... jej leczenie jest drogie a i tak nigdy się z niej nie wyleczymy :grin: A co byś z tymi pieniędzmi robił... mało kiedy pijesz, laski nie masz, nie budujesz się, wakacje Ci firma sponsoruje była do czasu jak nie kupiłem auta... potem trzeba było na czymś przyoszczędzić :polew::polew: chyba muszę pogadać z moją- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To chyba trzecie w ostatnich dniach :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest - allegro ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- ja dłubię coś takiego ... http://a4-klub.pl/akcesoria-248/opryskiwacz-pianownica-jakiej-uzywacie-jaka-poj-byla-praktyczna-268728/ ...na moje potrzeby wystarczy Jak ja bym wystartował z myciem pod blokiem to mnie stare umy zjedzą. Zapomnij że odpalisz auto i zaczniesz odśnieżać. Spłukanie samą wodą jeszcze ujdzie ale jak już felgi popsikałem to gestapo zadziałało i wiejscy się w momencie napatoczyli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I tak nie ma nic lepszego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wy se sami nakręcacie teraz klientów. Pucek delektowaniem na B7 które puści zapewne dopiero jak miron sprzedawać będzie B8 alb osiek. A nam zostaje obejść się smakiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te to znajdz mi też jakieś kubły najlepiej w materiale poliftowe z grzanymi d*pami Same jakieś paście na allegroszu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra to idę szukać kubłów bo ostatnio po sopocie jadąc na prawym odkryłem że cały fotel się rusza jak by był złamany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to zostaje ośka na zimę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Słyszałem coś o tym już jakieś opowieści i mity się snują. R8 stoi u mojego kumpla na komisie w Zabrzu-Zaborzu na komisie. Co do wrocławia to teraz się RS6 jeździ oglądać- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Popatrz na stopkę wpisu nad tą chmurką- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To już h**** B5 nie ma co się pokazywać na spocie o Mario to już nie wspomnę. :polew: P.S. Co się dzieje z Tomaszem??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o co chodzi z tą miejscówką Horny? A na spocie się zgadaliśmy że jakiś "mały" wypad można by zrobić na %% A miejscówa jest mojego znajomego. Kupił i nie ma czasu tego rozkręcić. Ja się chyba tym zajmę od wiosny. Powiedział że jak będę potrzebował to mi/nam go udostępni na zasadzie przyjedzie otworzy bramę, wjedziemy - zamknie i wróci następnego dnia by nas pozbierać BTW :hi:- [ALL B5] Montaż parktronica
Jest w dziale zrób to sam ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- A masz ori dokładkę pod pdc? Ori dokładka jest inaczej profilowana z czujnikami a inaczej bez nich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie dziwota że stać cię na b7. Mi jak mama gotowała to też miałem więcej na koncie :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek uważaj co piszesz bo dwa posty wyżej widziałem chyba wpis Twojej lubej ;p Nie żeby coś ale obiad czasem warto zjeść :polew::polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE