Treść opublikowana przez horny devil
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
u mnie na zimno imo szaleje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś podpiął kabelki i mam łączność ze światem :kox: Thnx za spota
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Obstawiam że syf pociągło z baku i coś się przytkało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon spinki fajne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jeszcze ta rs`owa fela w 19"- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wyplułem obiad :polew::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- Jakie amory zalozyć wymieniając sprezyny 1BA na 1BE? pilne!
ja mam sachs pod -30 prokit i jest komfort wręcz nawet za miękko w łukach- [B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
+1:whistling:- Wesele- porażka
To chyba nie byliście jeszcze na weselu we francji. Ja tam targałem piwo w bagażniku bo o alko można było zapomnieć Wczorajsze wesele to KCH i RZ i SZ Mix udany i było przednio- Jakie amory zalozyć wymieniając sprezyny 1BA na 1BE? pilne!
b5 czy b6?? odpal katalog sachs. Wsio jest- Wesele- porażka
Ja byłem wczoraj na weselu i żarcia picia do zabicia. Najlepszy był bimberek malinowy O jedzeniu to nie wspomnę bo tyle go było że nie szło przejeść a obsługa co chwile ciepłe przynosiła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:shock3:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
weź ty mnie nie wk***** gratki moda. a co z dokładką srejnajnową??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja juz pije ... mi smakuje ... Zdrowie Młodej Pary ... P.S. http://img.tapatalk.com/d/13/09/28/e7a4uge2.jpg Co to za parch?? psssy Egon- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede tak 18:30- 19:00 Ja też tak w okolicy tej godziny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: W ten pierwszy bezrobotny dzień Ja będę- Hydrauliczny napinacz paska rozrządu A4 B5 1.8T - objawy zużycia
U mnie padł ten napinacz. Dźwięków nie było. Wykryłem to jak się pocił ( bo czasem zaglądam pod osłonę). Kazałem rozebrać okazało się ze nie odbijał. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE