Treść opublikowana przez horny devil
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Siemian nie chcę Cię znać :grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja dzisiaj odpadam. Muszę CV przeredagować- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Michał tak to już jest z "nimi" Wydaje Ci się że masz auto w miarę a tu padło. Potem kupujesz i kupujesz Ja ostatnio usłyszałem że mam kuchnię pomalować więc się pytam po co? Na to rewanż: A zderzaki po co chcesz malować?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzisz masz się lepiej jak ja bo mi porysowali i pitaka- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak myślałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- Nie chcesz mojego doinwestować ??- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Chyba umyje moje porysowane padło i też się zjawie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się nie napalaj tylko dokładkę rezaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ADR nie ADR o wyglądzie była mowa :grin:- kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Na 99% kostka. U mnie pomaga stuknięcie ręką w pierścień stacyjki. Tak na 3-4 miesiące ma potem spokój- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry ruch, jak chcesz coś zmienić to walnij sobie jakiś VT na jakiś ciemniejszy srebrny lub taki jaki szedł w oryginale Złoty ??? z czarnym masz duze pole do popisu :decayed:dawaj go na glebe i jakis jaskrawy widziales ta fabie na knurowie co jezdzi na pomaranczowych felach:decayed: http://img.tapatalk.com/d/13/09/24/nu4yguha.jpg http://img.tapatalk.com/d/13/09/24/u3epahur.jpg Najlepiej jednak chyba białe nowo pomalowane. Białe:wink: nie kombinuj za bardzo I znowu będzie padaka , kupuj nowy felunek wtedy auto odżyje tym bardziej że nic nie dopłacisz ja stare sprzedasz ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ---------- obojetnie co wsadzi i tak bedZie padaka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
targi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A chcecie robić to teraz czy bardziej w sezonie zimowym./??- kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
żarówka kosztuje 1,5 a 5zł led. wymontować licznik to 5 min roboty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario z tą grupówką to może nie jest zły pomysł. Może i ja bym swoje oddał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario zrób odcień błękitu albo pomarańcz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
AUDI A4 B5 LIFT 99-01 ZDERZAK PRZÓD KOMPLETNY (3552930891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Audi A4 S4 B5 8D zderzak przód oryginał (3556700241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon jak ty co powiesz to masakra- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie dysponuje wolnym 1500zł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To maluj i zakładaj od razu poliftowy a masz go kompletny??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz to już pół auta do malowania. Jeszcze ktoś przytomnie spierd***:facepalm::facepalm: - [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11