Treść opublikowana przez waskivw
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Auto długo stało na wolnych obrotach zanim logi zrobiłeś ?
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Ten wężyk na zdjęciu tak ma być , to jest przelew w razie rozlania paliwa przy tankowaniu , ma się wylać pod auto
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Chodzi o przewód od filtra z węglem tak ?
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Tak tzn. sprawdzałeś we wszystkich nadkolach ? twoje ECU jest z literką G może z nowszego modelu gdzie ta pompa występowała ( tak sobie gdybam:eusathink:)
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Faktycznie do ETKI zajrzałem i jest opór pod pedałem ,ale brak regulacji , więc całą regulacje robi się na lince , a 100% to chodziło mi czy w momencie wciśnięcia pedału do podłogi przepustnica czy jest na max otwarta . 80% w programie może pokazywać bo do tego dochodzi 20 % na biegu jałowym . RobertWS te logi to statyczne ? sondy coś sobie stoją .
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Mój ma ster 8E0910560 i soft0011711 czyli to samo co u Ciebie , ty masz sterownik z literką G szukałeś tej pompy może w innych nadkolach , może szwaby daly ją po drugiej stronie ?
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
A no widzisz , spr. jaki masz kod ECU ( soft ) i wszystko będzie jasne .
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
A ECU masz teraz z Europy czy może USA ?
-
Cyrk z wolnymi obrotami
To masz źle wyregulowana linkę , albo nie od tego modelu ,albo ogranicznik pod pedałem za dużo wykręcony.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Linki nie wolno naciągać na max, ma być pedał podłoga 100% wychylenia przepustnicy , po zwolnieniu pedalu linka ma luz.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Jak sprawdzaliście TPS to styk biegu jałowego działa ? jest jeszcze jedna sprawa , nie jestem pewien czy w waszych rocznikach występuje , trzeba zobaczyć czy macie czujnik położenia pedału sprzęgła , powinien być nad pedałem , może on głupieje.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Nie mam rabatu , cena detal , amory sprawdzane po VIN . Może w moim są inne bo wg. kodu wyposarzenia mam zawieszenie 1BD.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Jak robiłem rozeznanie cen amorów do esy do tylko Bilstein B8 , albo ori, ale cena za przody jak pamiętam to ok.600 szt serwis Audi Magro Sosnowiec , a masz fajną ofertę 4X Bilstein B8 Sprint Stoßdämpfer Satz Audi S4 Avant 8E B6 | eBay
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Jak odmę masz zaolejoną to może najpierw warto ją zdemontować , wyczyścić , spr. czy nie jest uszkodzona ( pęknięta ) zatkana , potem zweryfikować ile tego oleju pobiera .
-
brak ABS + ESP
Przy wyciąganiu uważaj na cewki jak pisał Dev , lubią się urywać , powodzenia .
-
brak ABS + ESP
Moich aut nikt nie dotyka oprócz mnie mała grzechotka , zgrabne rączki , torx chyba 20 i przegubik ew. giętkie przedłużenie , pompy nie ruszałem , wymontowanie to max 30 min:decayed:
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Reduktor będzie dobry , wtryski też tylko zielone jak pisali wyżej , ja bym wziął Barracudy mają dysze, są nasze krajowe bardzo dobre , a po wykręceniu dyszy masz jak Hana zielona.
- brak ABS + ESP
-
brak ABS + ESP
Ze niby ja niedowiarek , dam Ci mój stary jak gościu polutuje druciki grubości włosa to jest gigant , te grubsze to każdy potrafi polutować
-
brak ABS + ESP
przecież podałem ci numer sterownika kilka postów wyżej w sterowniku masz zimne luty , dobry elektronik go naprawi , choć niektórych się nie da.
-
brak ABS + ESP
385270 0 265 950 106 ori wyjęty z mojej S4 2003r:wink:
-
brak ABS + ESP
Jak znajdę w garażu stary to Ci spiszę
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Sondy najlepiej pomierz miernikiem
-
pali jak by na 3 gary
Jak nie ma LPG to kup te same
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Czyli masz dokładnie jak ja , a przekładnie już zregenerowałem , ja chyba jeszcze raz wymienię wahacze górne , teraz mam Ruvile .