Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mo2

  1. Niestety się nie łapie. Jak będą warunki to ściągne koło i zmierze szerokość dystansu. A tak przy okazji co to za pomysł dystansu bez pierścienia? Na drugiej stronie jest ok. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  2. Możliwe. Uchwyt w podłokietniku jest, wzmacniacz pod tylna półką też, antena obecna. Tylko do czego miałby być ten kabel podłączony? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 15:51 ---------- Żadnych więcej pomysłów? Tylko 2 osoby na forum mają taką wtyczkę? No to kolejny rebus, czyli pozostałe kabelki Oczywiście proszę o identyfikację Uploaded with ImageShack.us
  3. Witam. Na jednym z tylnych dystansów nie ma pierścienia centrującego. Czy i jak bardzo niebezpieczna jest jazda z takim dystansem? Dystanse mam od czasu zakupu auta (2 lata) i do tej pory tak jedzi... . Uploaded with ImageShack.us
  4. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    35pln za behr'a w sklepie a 130pln za teoretycznie też behr'a w aso to moim zdaniem duża roznica. Czytając opinie za i przeciw doszedłem do wniosku, że muszę się sam przekonać i później ewentualnie mieć pretensje do siebie samego Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  5. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Mi akurat kanał 49 pokazuje dokładnie to samo co na blacie Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  6. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Dzięki. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  7. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Ok. Jeszcze jedno pytanie. Przy okazji wymiany termostatu będę wymieniał płyn. Czy 1.5L koncentratu g12 febi wystarczy czy lepiej zaopatrzyć się w 2 butle (3L)? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  8. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Może 51 pokazuje jaka powinna być temperatura ? Wtedy można by diagnozować uszkodzenie np. termostatu. Co do aso to mam jedno pytanie, dlaczego? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  9. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Jak co drugi... czytając opinie o wahlerach i o termostatach z aso doszedłem do wniosku ze różnią się tylko cena. Jednemu padnie ten, drugiemu tamten... Swoją drogą czy w aso to nie są termostaty behr'a ? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  10. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Ok. Obadam profilaktycznie czujnik. A co do termostatu to rozumiem, że śmiało brać behr'a? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  11. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Czyli bez sprawdzenia czujnika się nie obejdzie? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  12. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    Na liczniku max 80. Generalnie licznik i 49 pokazują to samo. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  13. Witam. Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie pokazują w/w kanały. Co forum to inna teoria... Chodzi dokładnie o diagnozę mojego AFNa. Na starcie(6,5stopnia na zewnatrz) na 49 jest 30 stopni na 51-10. Następnie temp się wyrownują, po ok 4km na obu kanałach mam 68 stopni. Później 49 się zatrzymuje na 70-80 natomiast 51 pokazuje 90. Czy do wymiany jest czujnik czy termostat? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  14. Mam podobnie. 1/4 baku i po nocy odpala niemal od strzała, przyjadę ok 4km do sklepu po zakupy i po ponownym oddaleniu kręci 5, 6 razy. Zaworek zwrotny założony, problem pojawił się w tym tygodniu. Dzisiaj bak zalany, sprawdzę czy sytuacja powtórzy się jutro. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka przy pełnym baku to samo...
  15. Panowie od czego jest ta wtyczka? Znajduje się ona w miejscu zmieniarki w sedanie (zmieniarki brak...) Raczej nie ma to znaczenia , ale mam system bose. Jeżeli kabel jest od zmieniarki to czy może ktoś powiedzieć od jakiej, ponieważ nie wygląda mi na ori. Kiedyś chyba była też navi, przy okazji demontowania w celu naprawy głośników z tylnej półki znalazłem antenę gps, więc może to od napędu do cd z mapami? Uploaded with ImageShack.us
  16. To chyba będę musiał to zrobić w takiej kolejnosci. Pierwsze primo termostat, drugie primo podcisnienie i dopiero logi. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  17. Jak pisałem servo mam przedliftowe. I po sprawdzeniu podcisnien zamierzam zmienić je na właściwe czyli poliftowe, podwójne. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  18. Ok. Czyli sprawdzenie przewodów, ewentualnie wymiana vacum i na końcu właściwe servo. Dzięki Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  19. Czy twardy pedał to wina serwa? Podcisnienia jeszcze nie sprawdzałem, zrobię to jak się zaopatrzę w wakuometr . Chyba, że można to stwierdzić po logach ? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  20. Z temperaturą to inna sprawa. Muszę jeszcze dokładnie sprawdzić czy to czujnik czy termostat. Maksymalnie na zegarach pokazuje 80 stopni (więc realnie chyba 70 ?) Logi dynamiczne postaram się zrobić jak najszybciej a co do podciśnień to muszę załatwić wakuometr (wskazania powinny być -0,9 do -1 bar jak rozumiem ?)
  21. Sęk w tym, że nie jest. Sam czyściłem w zeszłym roku. Może inne logi pomogą: Log (2 - 004,007,003) Log (3 - 000,001,003) Log (4 - 013,023,018) Log (5 - 000) Log (7 - 004) Log (8 - 003) Dynamicznych jescze nie robiłem. Jest to moje pierwsze 'logowanie' więc proszę o wyrozumiałość i wszelkie rady.
  22. a właściwie jednego. Log (6 - 011) . Zastanawia mnie stałe ciśnienie przy obu pozycjach sztangi. generalnie wyraźne przyspieszenie czuć powyżej 2000 rpm. ma to też związek z pedałem hamulca- poniżej 2000rpm jest twardy, poźniej mięknie. Myśle, że mam vacu do wymiany. Jakieś sugestie?
  23. Witam ostatnio mam problemy z twardym podałem hamulca. Po oględzinach doszedłem do wniosku, że winę za ten stan ponosi pompka vacum (słabe przyspieszenie do 2k rpm). Jednak zauważyłem że mam zamontowane przedliftowe serwo- 8D0612107. Audi jest z 2000r, silnik AFN. Jakie są różnice między przed i poliftowym serwer? Czy muszę koniecznie wymienić serwo? Pozdrawiam Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  24. Witam. Czy wymiana płynu pomogła? Generalnie mam ten sam problem z tym, że po gwałtownym hamowaniu pedał znów twardnieje na moment. Co do wężyków to na zaworku przy grodzi idącym do n18 oraz na sztandze turbulum podciśnienie jest (nie mierzone).Auto mam troche ponad rok i jeszcze nie miałem przyjemności wymieniać płynu hamulcowego, może już najwyższa pora...
  25. Widocznie we Wschowie czas inaczej płynie , nikogo oczywiście nie obrażając. Przelew doszedł i z mojej strony temat uważam za zamknięty. Dziękuję wszystkim zainteresowanym, Wasze komentarze na pewno podziałały mobilizacyjnie na kolege Łukasza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.