Treść opublikowana przez smart.bart
-
[kolizja] kto winny - motocyklista odmówił przyjecia mandatu
Odmówił, ponieważ prawdopodobnie ma punkty i chce sobie przeciągnąć utratę prawka. Jak dla mnie 90% winy motocyklisty a jeśli jest tam znak o skrzyżowaniu to 100% W sądzie możecie się przykryć : biegłym, który stwierdzi prędkość motocyklisty, wyprzedzanie przez niego kolumny pojazdów co też jest zabronione właśnie ze względu na brak podglądu zamiaru pojazdu poprzedzającego poprzez kierunkowskaz jak również opinię wizji lokalnej. Jak dla mnie wtopi motocyklista. Za zastępcze nie płać jeśli zostało bezgotówkowo przyznane już przez ubezpieczyciela i masz to na papierze. Nie mogą zmienić zdania po przyznaniu już auta. Wysłane z mojego Lenovo S820 przy użyciu Tapatalka
-
BFB nie jedzie - ile mocy mi potrzeba ?
- 1.8T BFB brak mocy (słabe doładowanie turbiny)
Sprawdź też DV i N75 Wysłane z mojego Lenovo S820 przy użyciu Tapatalka- Jak ściągnąć plastik nad nogami kierowcy.
Trzy śruby, jedną pod pokrywką bezpieczników, dwie od dołu i ciągniesz aż wyskoczy z zaczepów Wysłane z mojego Lenovo S820 przy użyciu Tapatalka- BFB nie jedzie - ile mocy mi potrzeba ?
Ja właśnie zrobiłem swój i powiem tak- im głębiej wejdziesz tym więcej chcesz Jak robić to wszystko i dobrze na ile się da, robienie troszkę a później dokładanie mija się z celem. I jeszcze jedna porada: rób wszystko, włącznie z mechaniką u jednego tunera albo dokładnie wg. wskazań i na pewnych częściach bo będzie jak u mnie szukanie problemu w połowie mapowania. P.S. Gregor to naprawdę magik, kto był ten wie Warto było jechać raptem 700 km Gregor- dzięki za moje wspaniałe 230 bawarskich rumaków- Demontaż układu SAI
Dzięki serdeczne. No to wywalamy :-)- Demontaż układu SAI
Krzysiek, nadal ok bez SAI, jakieś problemy?- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Przepraszam Pana Mistrza, że śmiałem zapytać. Jakoś nie znalazłem odpowiedzi NIE. Głupek jaki czy co ze mnie?W ramach edukacji wzajemnej informuję, że pisanie wielkimi literami na forach oznacza krzyk. Tak dla kultury- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czy mogę wstawić moduł BD zamiast oryginalnego BP?- gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Posiadam elektroniczne manometry do sprawdzania ciśnienia w klimach domowych i doładowywania czynnikiem. Do aut też się nadaje, wykrywa brak odpowiedniego ciśnienia czynnika chłodzącego co skutkuje małą wydajnością klimy i dmuchaniem niezbyt zimnego powietrza. Mogę sprawdzić za piwko forumowiczom ale nie odgrzybiam i nie naprawiam nieszczelności. Pracuję na Mokotowie, rezyduję na Ursynowie, nie dojeżdżam za piwko ;-)- Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Będzie jakaś akcja DP w najbliższym czasie bo się piszę. Chciałbym mieć w ciągu 3 tygodni. Jakie ceny dziś latają za tę przyjemność?- Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
a tam walcz, jeden tępy kupił nie ten olej a że 5w40 się zgadzało to wlali, miał być LM High Tech bo tak sugerowali znawcy na forum, m.in. DEV ale mnie to w sumie rybka jeśli jest dobrze dla silnika, pytanko czy ten zachwalany LM High Tech naprawdę wiele się rożni od LM 4100? Mi to nie przeszkadza tylko chcę jak najlepiej dla mojej niuni wcześniej jeździłem na Mobilu, także i tak na pewno będzie lepiej tylko pytanie czy najlepiej... Jak jest w sumie różnica między tymi dwoma bo parametry bardzo zbliżone.- Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Hej, mam pytanko do znawcy. Rąbnęli się na warsztacie i wlali mi LM Top Tec 4100 zamiast proponowanego LM High Tech ale w 5W40, zlewać czy da radę?- MillersOils vs LiquiMoly
Hej, mam pytanko do znawcy. Rąbnęli się na warsztacie i wlali mi LM Top Tec 4100 zamiast proponowanego LM High Tech ale w 5W40, zlewać czy da radę?- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Sasna a do którego Dzik-a? Nieaktualne- znalazłem- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
dzięki Ci serdecznie za pomoc, wiszę browara jak będę przejeżdżał przez Słupsk- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
a jesteś w stanie złożyć mi taki zestaw za tę cenę?- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
wlepka- http://piglet.pl/20141227205604.jpg no i czy taki zestaw przypasi? http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-przod-audi-a4-b5-b6-b7-312mm-i4951246815.html- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
witam, wg. sprzedawcy mam 288 mm ale na szybkiego mierzyłem i wychodzi jakieś 320 mm/25 mm. Kto prawdę mi powie? Nie chce wtopy bo ze sprężynami z katalogu była lipa i nie pasowały, pasują od ! Exeo ! A4 B7 1.8T Quattro Avant- Brak mocy 1.8 T BFB... Raz ciągnie,raz nie. Pomocy
Wymontowałem N75, sprawdziłem i jest przelot, przełącza też prawidłowo. Jakieś nowe pomysły.- Brak mocy 1.8 T BFB... Raz ciągnie,raz nie. Pomocy
numer jest taki, że na tym złączu widać inne kompy samochodu ale sterownika silnika,ECU czy coś tam i np. do licznika ODO nie zajrzysz- Brak mocy 1.8 T BFB... Raz ciągnie,raz nie. Pomocy
niestety u mnie dwóch magików z kompami serw VAG-iem nie mogło się dostać do kompa głównego, coś mam spieprzone, nie można się połączyć więc nie widać błędów- Czy 1.8T 163KM BFB posiada FAP?
ok, dzięki serdeczne za wszelkie info, winny jestem- Czy 1.8T 163KM BFB posiada FAP?
No własnie był magik z VAG- iem a nawet dwa kompy serwisowe miał i du..a nie dostał się, tzn. dostał się gdzieś ale historii błędów silnika brak i dostępu do licznika brak, znalazł stary błąd ESP po odłączeniu aku i tyle. Jaki olej bardziej polecasz: - Liqui Moly SYNTHOIL HIGH TECH 5W-40 - Motul 8100 X-CESS 5W40 5L - Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 ps. jaki sterownik- główny silnika?- Czy 1.8T 163KM BFB posiada FAP?
Pomarańczowa kontrolka silnika, dwóch mechaników na trzech kompach próbowało i jeden nie znalazł żadnych błędów ani historii a drugi nie mógł się dostać do kompa głównego, do innych tak ale do tego gdzie jest np. przebieg i historia nie mógł, jakaś blokada czy coś innego spieprzone. Nie można się dostać do logów. Inna sprawa, zapewne powiązana jakoś, że czasami jeździ jakby nie miał turbo, naprawdę jak astra 1.4i a czasami fruwa aż miło, różnica jest czasami przeogromna. i nie ma żadnej zależności bo załadowany, zimny czy cokolwiek innego, tak czasami wypada i już. - 1.8T BFB brak mocy (słabe doładowanie turbiny)