Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
Cisza jak makiem zasial send by GT-I9505
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Rwie suty Avusy III jednak fajnie wyglądają i jestem ciekaw jakby się ułożyły na czarnym avancie gratki fury
-
Spociki Łódzkie
Coś cicho sie tu zrobiło ostatnio send by GT-I9505
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Też po oglądania tyłu do tego dochodze
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Audi w końcu doczekało paru wymiany eksploatacyjnych: -rozrząd z pompa wody i termostatem -filtr powietrza, paliwa, kabinowy -mechanik namówił mnie też na wymiane oleju na Mobil 5W30, podobno lepszy dla pompowtrysków. Pojeździmy, zobaczymy Dokończyłem tez prace nad PDC, wiązka położona i podpięta przez znajomego elektryka, bzyczek przyczepiony do subwoofera. Okazało się tylko że jeden czujnik (lewy skrajny) jest uszkodzony i w zamian tego wsadzono jeden z Pastucha poza tym wszystko dziala jak powinno. W kompie od razu skasowano błędy. Fotka z prac i po montażu:
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Dżordż, do Ciebie wchodzi lusterko z takim wkładem: ja za pierwszym razem nie dopatrzyłem i kupowałem drugie lusterko
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Tak, sprzedac send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A to nie wiem send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Ale kombi czy sedan? send by GT-I9505
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Dzieki za odprowadzenie do domu send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
O 10 wyjezdzam z Wladka to Skierki mnie omina ale na 18 bede send by GT-I9505
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
A ile Ci wyplula hamownia? To jest tylko fwd wiec swap na mocnieszego diesla nie za bardzo mnie korci. Wiem ze moj silnik jest zdrowy, wiem mniej wiecej ile moze miec przelatane. Czytalem o AJMach co pod te 200 kucy podchodza ale to tez jest duza ingerencja w silnik. Mi tak jak mysle na wstep 170 wystarczy send by GT-I9505
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Taki typek sie za mna na plazy we Wladku rozlozyl send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
a ja bym wszedl bo dawno nie bylem send by GT-I9505
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
+1 Czekam na dalsze efekty bo RS sedan mimo iz nie wychodzil seryjnie to powinien w B5. Gratuluje wytrwalosci send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
no to dobrze i wszystko ok ? o Panie, jeszcze daleka droga żeby było dobrzeA co miales nieszczesliwie zlamane? ja po 2 kosciach w srodstopiu 3 tyg w gipsie i miesiac rehabilitacji send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Cos dla Marcina http://m.ebay.co.uk/itm/321504245928 send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
No to bede musial sobie odpuscic picie bo w pon na 7 do pracy trzeba a bez auta sie tam nie dostane ale dziekuje za dobre checi Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Mieszkam w Glownie i bede autem da rade mnie odwiezc z autem? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Predzej flaszke bimbru aby kazdy brudzia wypil Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Ja bede wracal znad morza to na pewno podjade na 18 na Real moze nawet z Marcinem wystartuje z dzielnicy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
O kurna powiem Ci ze zauwazylem ze na szybie sa jakies slady ale dokladnie sie im nie przygladalem bo na wszystkich szybach mam tak jakby zacieki i na razie nie wiem jak sie tym zajac. Zobacze z czasem moze uda sie cos lepszego nabyc. Dzieki za infoWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka powiedz mi coś, ty ten swój hak miałeś wypinany czy na stałe bo szukam takowego.Ps.widze że pomału działasz przy furzeHak byl caly z tzw "belka" zespawany i poszedl do sasiada w zamian za jego belke ori powoli cos tam sie robi ale na razie brak funduszy mnie mocno powstrzymuje choc chcialbym sie troche zajac mechanika np. skrzynia 6b, sprzeglo awx, turbo wieksze, kolektor z awx, kat out i zalepienie z wylaczeniem egr. Male zmiany prze wieksza moca a i do tego beda musialy dojsc heble 312Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
O kurna powiem Ci ze zauwazylem ze na szybie sa jakies slady ale dokladnie sie im nie przygladalem bo na wszystkich szybach mam tak jakby zacieki i na razie nie wiem jak sie tym zajac. Zobacze z czasem moze uda sie cos lepszego nabyc. Dzieki za infoWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Pozdrownienia z calkiem slonecznego za dnia Wladyslawowa Jak mi sie uda wrocic na 18 do LDZ w niedziele to tez podjade Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Dokładke sprzedajesz czy zostawiasz sobie? jak coś to daj info na PW