Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Proszę nie rób tego... ja np bardzo powoli coś sobie planuje ale staram się aby było po prostu schludnie prosto a nie jakieś laminaty. Przemyśl to na spokojnie a zobaczysz że ori B5 jest ładna sama w sobie
  2. Ladnie to siedzi nie powiem wrzucaj graty do silnika lepiej a nie czekasz na oklaski send by GT-I9505
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak powiedział w jednej piosence Snoop Dogg: Damn baby you got a bright future behind you
  4. Jest tak jak mówisz, dystans i już będzie ładniej zazdroszczę dobrych dróg skoro chcesz jeszcze gwintem pokręcić
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest dzikość w ten Niuniu https://www.facebook.com/photo.php?v=701281723242813&set=vb.100000829768284&type=3&theater
  6. Są chromy wokół szyb i chrom relingi to wg mnie pasują chyba że będzie zmiana w nich
  7. Ta osłona co była zamawiana grupowo na forum po kilku mocnych obtarciach zgubiła mi śruby z mocowania przedniego przy 130km/h i spod dokładki wyskoczyła. Na razie mam przynitowane i jakoś trzyma
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    send by GT-I9505
  10. Żółte heble strasznie mi się podobają i pasują na ciemnym aucie wg mnie
  11. Właśnie używam. Lubię mieć przejrzyście z każdej strony chociaż może się to zmienić z czasem przebywania na forum tak jak wszystkie poprzednie poglądy
  12. No wygląda to mega za***iście sam się może szkusze na takie malowanie
  13. Zapisuje sie na fele na przyszly sezon Lampki ladnie wyszly wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...
  14. OficeR odpowiedział(a) na OficeR temat w Audi A4 B5
    Ogladalem troche folii i chyba jeszcze dorzuce do rozpatrzenia bialy polysk. Moze byc ciekawie wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...
  15. Fajna sprawa ta zmieniarka, tylko nie wrzucaj setów bo może się mylić i zmieniać kolejność utworów bądź zbyt długich w ogole nie otwarzać. Ja mam schowaną w schowku
  16. OficeR odpowiedział(a) na OficeR temat w Audi A4 B5
    To ze alcantara to wiem, po prostu podoba mi sie efekt. Na razie chce tylko potestować jak to sie robi na dekorach. A jeśli chciałbym się zabrać za malowanie to jakimi papierami to ścierać? Co dalej z podkladami i lakierem? wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...
  17. OficeR odpowiedział(a) na OficeR temat w Audi A4 B5
    Na razie tylko kombinuje aby coś zrobić i sprawdzam różne rzeczy. Podobnie ma chyba jeszcze Mati_23 i jego środek jakoś do mnie przemawia
  18. OficeR odpowiedział(a) na OficeR temat w Audi A4 B5
    Myślałem trochę o folii ale w mieszkaniowych warunkach nie posiadam opalarki a nie wiem czy sama szuszarka da rade poza tym chciałbym gładkie dekory a nie ala carbon EDIT: Właśnie widze że pomyliłem działy, sorry za OT. Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
  19. OficeR opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Chce się zabrać za pomalowanie dekorów w czerwony połysk tylko najpierw muszę pozdrapywać tą śmieszną "gwiazdkę". Wiem że przydał by się jakiś podkład, farba i lakier bezbarwny i na to jeszcze polerke aby ładnie świeciły. Mam 2 sztuki ćwiczebne z tylnych boczków i jakoś chce to ogarnąć. Jakie środki mi polecicie i czego użyć do zdrapania tej gwiazdki? szukałem po tagach i niestety nic nie znalazłem, jak już było takie pytanie to sorry
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Polerka i woskowanie powinno pomoc wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co ja mam powiedziec Ty bys sie wtulal w cycuszki i robil motorowke wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wysłane z mojego GT-I9505
  23. Kolor jak sam powiedziałeś jest rzadki fura
  24. mistrz a do tego strata w postaci malinówki dobra była, ale się zbiła byłem naocznym świadkiem, Tomek mówi "napijemy się wódeczki?" potem tylko leciała trzy stopnie i telemark na środku holu Ale Tomek masz u mnie mistrza a uprzedzałam go sobota 7:53, sms od tomka: Walimy jakiego browara? niedziela około 8:00 głosy zza ściany: tup tup tup... oła oła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.