Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. ale allroad a model to F16
  2. przy takich możliwościach to raczej trudne nie będzie
  3. dzięki tak też właśnie myślałem
  4. michal_g84 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    kamil, jak podobał Ci się film Piła to radzę Ci obejrzeć serial Dexter (w głównej mierze chodzi o to samo tylko sposób zabijania inny)
  5. ile milionów zapłaciła??
  6. Panowie mam takie pytanie, jaką kierownicę polecacie do xbox-a 360? (jakieś plusy i minusy konkretnych modeli)
  7. no właśnie skoro napisałeś że jedziecie po Twój samochód to powiedziałbym, że to Ty walisz audi i zmieniłeś na czerwoną chyba Toyotę Yaris, a Piotrowi się dałeś przejechać bo podobno mocy nie ogarniasz (ale nie jestem pewien co do marki)
  8. już nie mają co robić, ale puchar zacny dostała
  9. dokładnie ponownie otworzyli
  10. ale to już chyba 3 edycja tych gruponów tam i z tego wynika że mają na tym niezły biznes więc pewnie kiedyś jeszcze będzie
  11. przecież grupony na to były dwa dni temu (już za późno)
  12. nawet się odpycha nie spodziewałem się
  13. spróbuj u Wysockiego w Lisowie
  14. dzo dzo jakieś 20 minut temu wysłałem Ci maila z tym błędem
  15. Jesteś czujny Najpierw to: Następnie to: to było z ponad rok temu
  16. polecam posłuchać: http://soundcloud.com/radiokoksu/radio-koksu-robert-burneika
  17. jakby nie bylo to temat bylby inny to do zobaczenia tak parę minut po 16
  18. Mutant Mass jadłem Cookies & Cream i jest dobry[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 13:21_________________________________________________ bo przy gainerze trzeba ostry trening wrzucić, a jak ktoś ma tendencje do tycia to nie zarzuca tego typu odżywek i trzyma się białka jako dobrego budulca lub ewentualnie zarzuca się jakiegoś bulka
  19. ja też nie znam i nie próbowałem żadnej odżywki od nich, jedyne co miałem z tego to shaker i powiem jedno - do d*py, skoro nawet shakera nie potrafili zrobić to odżywki pewnie też nie najlepsze
  20. Panowie fajna pogoda będzie dzisiaj jakiś spocik?
  21. dzo dzo a co Ty chciałeś za takie pieniądze? Cacuszko igła mało śmigana przez dziadka
  22. jest jakiś taki gość w Kłobucku przy drodze krajowej Częstochowa-Wieluń, ale nie byłem u niego nigdy więc wiem tylko tyle że szyld przy drodze wisi
  23. to aż tak wagę zrzucasz? bez lusterek będziesz jeździł? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.