Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. myślę że ten silnik już nigdy nie spali nawet litra ropy (nie wydaje mi się to śmieszne), więc niestety ale człowiek kropelka pozostaje ten sam
  2. na koszulkę wrzucić bluzę i dodatkowo pas odchudzający, efekt jest widoczny z treningu na trening ale oczywiście przy odpowiedniej motywacji
  3. Herbata widzę że aktywnie działasz, może coś z tego będzie a jak nie to gość będzie miał niemiłą reklamę
  4. bo u Ciebie w krwioobiegu płynie białko zamiast krwi i Ty już go więcej dostarczać nie musisz :gwizdanie:
  5. zapewne jak najwięksi spamerzy nie mają czasu to w wątku nic się nie dzieje :gwizdanie:
  6. spoko ale wymieniłeś akurat to najdroższe,wcale nie mówie że złe
  7. nie zgadzam się, nie ważne jest samo białko, tylko po pierwsze lepiej jak nie jest to tylko serwatka i zawiera też inne rodzaje białek które się dłużej przyswajają, po drugie do białka potrzebne są również inne dodatki pozwalające je lepiej przyswajać, bo jak się najesz samej serwatki to nie dziwie się że zostawisz większość wiadomo gdzie. Białko to budulec mięśnia więc to podstawa, ale tak jak mówisz nie same suplementy są ważne. Co do białek z tych 6-ciu to ja brałem te: http://allegro.pl/bsn-syntha-6-2288g-gratisy-mocny-matrix-bialko-i1533633831.html http://allegro.pl/gaspari-myofusion-2-3kg-super-bialko-mega-cena-i1530498037.html Bardzo dobre białka bardzo dobry smak i wchłanialność, zwykle kupuję białko w cenie 110-130zł za 2,3kg, te powyższe spróbowałem ponieważ były w promocji z przedtreningówkami bsn no-xplode oraz gaspari super pump, normalnie bym aż tyle nie dał, stosunek ceny do jakości to bym polecił: http://www.musclepower.pl/pvl-2x-whey-maxx-2x-2270g/odzywki-bialkowe lub serwatkę http://www.musclepower.pl/ultimate-nutriton-2x-prostar-whey-protein-2x-22kg/odzywki-bialkowe
  8. kiedyś zrobili badania i wyszło że mięśnie są o 30%cięższe od tłuszczu :gwizdanie:
  9. w Polsce a nie wiadomo ile było w niemcowni zrobione :gwizdanie:
  10. opierdalanie się na siłowni no i tak właśnie wygląda w większości trening na rzeźbę, tak naprawdę chyba widziałem z 2 gości co robią trening na rzeźbę z prawdziwego zdarzenia, reszta to chodzi na siłownie po to żeby się pochwalić że "pakują na siłowni" :gwizdanie:
  11. dla mnie każdy kto przyjdzie na siłkę i więcej gada niż ćwiczy, a jak robi serię to nie na 100% tylko tak macha od niechcenia to robi rzeźbę. Bez skupienia i prawidłowo wykonywanych ćwiczeń sylwetki fajnej nie będzie. A po co robić najpierw masę a potem rzeźbę, jak można to połączyć i mieć 5 kilo wyrzeźbionej masy, a nie 15 mięcha. A dziś na siłce to tak z 10 sezonowców od rzeźby przyszło
  12. jeśli mówisz o no-xplode to tak miałem że niedość że się pienił to strasznie ciśnienie w szejkerze podczas mieszania, ze dwa razy trzeba upuścić powietrze podczas mieszania, co do działania - na mnie słabo działał (myślałem że za mało tego biorę ale raz spróbowałem 5 miarek i też za dużego powera nie czułem), ale może na Ciebie dobrze podziała, jak do tej pory najbardziej jestem zadowolony z napalm'a
  13. musiałbyś zapytać na Michałowskiego przy Mleczgalu, tylko nie wiem czy tam mają też zadaszony czy tylko na powietrzu
  14. podejść podejdą ale moim zdaniem to za szeroka felga na standardowe 205/55/16 więc pewnie w grę wchodziłyby szersze opony
  15. tak jak rozmawialiśmy ja jestem chętny na pewno (ewentualnie z kobitą jeśli nie będzie miała zajęć wtedy)
  16. ja też głosowałem, ale tak tylko dla spokoju sumienia, wiadomo że i tak zawsze wygrywają fora które mają najwięcej użytkowników, z resztą u nas to zawsze słaba mobilizacja jak widać po ilości głosów
  17. no np. ja już od poniedziałku na letnich, a wczoraj w nocy jechałem jak z jajem jedno skrzyżowanie przestrzeliłem bo niewyhamowałem
  18. gdyby nie kiera to bym pomyślał że Polonez albo duży Fiat żeby nie było OT, Wojewódzki tłumacz: http://www.youtube.com/watch?v=JLvU8xrKA8U&feature=player_embedded#at=127 Spowiedź Dresa: http://www.youtube.com/watch?v=NDYG9HRTOak&feature=player_embedded#at=45
  19. bo wszyscy teraz zbroją się na lato i jak widać nie każdy z dobrym skutkiem
  20. no widzisz a wtedy nie mogłeś się zdecydować
  21. chyba 450zł, a co teraz szukasz po 2 lifcie?
  22. michal_g84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Taaa...jak przyjadą do mnie koledzy z Warszawy to każdy sypie po 5 łyżek i nie miesza :kox: Hehe spoko, ja ostatnio widziałem takiego demota, cytuje: "Jestem z bogatej rodziny, słodzę dwie..." Co do rządu to oni tylko pierd.lą jedni na drugich zamiast wziąć się do roboty. Połowa osłów do wywalenia bo i tak tylko pierdzą w stołki a conajmniej 10tysi wpada na miesiąc, senat martwa instytucja do likwidacji, połowa administracji nadaje się do zwolnienia bo tylko siedzą i kawkę piją zamiast do roboty się wziąć i czekają tylko na 15 żeby kartę podbić. Jakby pracowali tyle co musi prywatny to by połowa siedziała w sanatorium z przepracowania Dobra pomarudziłem sobie, biorę się do roboty :>
  23. :polew:
  24. A z czym to się je? hehe Ja muszę kilka kg zrzucić, ale to po świętach. :gwizdanie: ale po których świętach bo nieprecyzyjnie się wyraziłeś?? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.