Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. dokładnie, a i przy okazji poznać trochę osób z Polski
  2. jak się parę osób by zebrało to też bym pojechał
  3. w takim razie wypróbuj gainera+kreatynę i zrób naprawdę porządny trening, musisz systematycznie chodzić no i jeść w domu co trzeba, choćbyś nie wiem jaką miał przemianę to urośniesz, a przy tak dobrej przemianie jak mówisz to będziesz miał fajną suchą masę
  4. jeśli masz chatkę przy skiparku to nie radzę, bo tam są bardzo ostre podjazdy i czasem ciężko się minąć, ale jeśli mieszkasz gdzieś w mieście to możesz olać, ja pamiętam że tylko łańcuchy raz założyłem i to właśnie dojeżdżając do chatki. Chociaż Ty masz w swoim quattro więc wdrapałbyś się bez problemu
  5. da się ale daleko się nie zajedzie
  6. trzeba pamiętać że kamizelkę należy wozić w środku, a nie w bagażniku bo za to też są mandaty co do alkoholu, to wychodzi na to samo przy mocniejszych, a browary są tańsze
  7. w tak krótkim czasie tyle kg to można zrobić ale masy tłuszczowej, no ale jeśli chcesz od razu zacząć na ostro to na mnie dobrze podziałało MASS XXL z TREC-a oraz do tego jakaś kreatyna (monohydrat) ewentualnie jakaś przedtreningówka (booster azotowy). Osobiście uważam że jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z siłownią to na początek powinien zacząć na sucho - czyli bez odżywek. Proponuje na start zmienić dietę na bardziej bogatą w białka i węglowodany (piersi z kurczaka, ryż, tuńczyk, jajka itp.)
  8. chyba chce mieć niżej niż Ty
  9. wcale że nie bo czas liczy się jeśli poruszasz się po forum, jak nie to czas nie jest liczony
  10. w końcu trzeba było dobrze zacząć 1 spota w roku
  11. żałujesz już że Cię nie było??
  12. było bardzo głośno i szybko
  13. też uważam że powinieneś wziąć WD czyli tak jak Ty dałeś w tym drugim, ale pomyśl czy nie wziąłbyś z USB 3.0 kompatybilnym z 2.0, jeśli narazie nie masz 3.0 to będzie działał pod 2.0 normalnie a w przyszłości na pewno będziesz myślał nad zmianą kompa a wtedy interfejsy 3.0 będą już na porządku dziennym, a różnica w cenie nie taka duża: http://allegro.pl/dysk-wd-passport-essential-2-5-500gb-usb-2-0-3-0-i1389572507.html Jeśli chodzi o środek to póki co oferowane dyski przewyższają możliwościami przepustowość USB 2.0 także nie musisz szukać nie wiadomo jak szybkiego.
  14. spot był mega, a najlepszy był wyjazd do KFC
  15. w tygodniu będę zmieniał drugą, a czujnik temp. jest na pewno ok. winię tu bardziej sondę
  16. Dzo Dzo przecież to EVO jest
  17. wiem że to nie jest śmieszne: NY's Dumbest; NYC sanitation workers destroy a Ford Expediton
  18. a jak w Polsce mamy być duzi skoro my nie wpierdl.my jedzenia tylko takie małe kanapeczki jemy
  19. chyba miałeś na myśli glutaminę, a co do witamin to kup sobie jakiś zestaw aminokwasów, tylko weź pod uwagę że to wszystko w odżywkach białkowych też jest
  20. Ale wymyślili:
  21. i go audi ciągnęło
  22. jeśli masz tendencję do tycia to białko, jak bardzo dobrą przemianę materii to możesz gainera
  23. sprawdź po kodach wyposażenia może w ten sposób dojdziesz co to, ale pewnie to ktoś sam coś wymodził, wejdź pod samochód i sprawdź czy te przewody idą gdzieś podwoziem, ja się tam nie spotkałem żeby w tamtym miejscu instalowali cokolwiek innego niż koło zapasowe
  24. suple.us i teraz już nie ma tamtej promocji teraz jest inna PIMP BLAST + Fire Ignition Lemon Ice za 199zł a podpis jest do tego niemożliwy: Pimp Blast Podrasuj Sie i … Jaaazda! Leszczom opadaja kopary, piczki robia sie mokre :polew:
  25. aż tak się najadłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.