Treść opublikowana przez michal_g84
-
[ALL] Instalacja Vag Com - problem
ver 2.08 jest w zupełności wystarczająca więc chyba najlepiej będzie przejść na nią
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek to coś dla Ciebie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek Wszystkiego najlepszego
-
[B5 AVV] Gaz a termostat
poza tym niektóre instalki tak jak moja nie mają możliwości przejścia na niższą temp. ( u mnie jest to 40 st. C ), przynajmniej wiem że instalka mi dłużej pożyje, a i silnik sobie trochę na benzynce popracuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam wszystkich po tygodniowej nieobecności nawet aż tak dużo spamu tu nie pojawiło się, kiedy spocik?
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
raczej na pewno nie będzie pasowała P&P więc jeśli w ogóle to raczej nie obędzie się bez przeróbek, radzę Ci poszukać skrzyni od 1Z, ja w swoim poprzednim autku miałem tak wrednie że nawet skrzynia z tego samego rocznika, pojemności i mocy silnika nie pasowała bo było inne oznaczenie wybite na skrzyni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja niestety ostro popiłem wczoraj więc nie pomogę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fajnie te filmiki powychodziły, ale nie da się ukryć że nie oddadzą wszystkiego co się działo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zabawa była przednia, ale nie da się ukryć że więcej niż 3-4 osoby na torze to max
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co to ma do rzeczy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to gdzie się zbieramy jutro o tej 18.15??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to chyba to od 19 do 20 będzie najlepsze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ok mi tez środa pasi tylko ustalmy o której i gdzie się zbieramy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko najlepiej by to było skręcić jakoś w tym tygodniu, bo prawdopodobnie u mnie przyszły tydzień odpada
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie jutro nie będzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak coś to mnie nie pasuje 11 i 12
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Najlepszego Magic jakby co to ja też jestem chętny na te gokarty
-
Strefa Śmiechu
Mam talent - dowcipny występ
-
Strefa Śmiechu
Endriuu to już było, ale zawsze można tez się pośmiać z drugiego planu: [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:42_________________________________________________nie wiem z czego się bardziej śmiać ze zdjęć czy z podkładu:Mistrzowie drugiego planu[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:45AUDIOFEELS z Mam Talent _________________________________________________ tu jest oryginał jakby ktoś chciał dokładniej tekst zczaić Ona robi loda mu by Shakior
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
ale jak świeci Ci się rezerwa od gazu to nie świadczy o tym że masz już mało (te lampki są mało miarodajne), najlepiej sprawdzić na tym wskaźniku od butli skoro gość mówił że jest wszystko ok ustawione to jest jeszcze możliwość sprawdzenia jak ze spalaniem benzyny i wtedy będziesz wiedział czy to wina gazu czy też całego układu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecież w anglikach nie da zamontować się kiery od esy
-
Strefa Śmiechu
- Zakup laptopa
te dwa tańsze to w nowsze gry to niestety nie pograsz, ten trzeci może być ale jest co najwyżej przeciętny do grania to musisz przeznaczyć co najmniej 3tys i na twoim miejscu udałbym się do jakiegoś sklepu komputerowego oni zwykle mają większe promocje niż takie sklepy w których jest ogólnie elektronika- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co żeś takiego wymodził?? Czyżby szybki kuły w oczy?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pompki się wkur.iły że zacząłeś jeździć tak jak one tego nie lubią - Zakup laptopa