Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. ver 2.08 jest w zupełności wystarczająca więc chyba najlepiej będzie przejść na nią
  2. Tymek to coś dla Ciebie:
  3. Sysiek Wszystkiego najlepszego
  4. poza tym niektóre instalki tak jak moja nie mają możliwości przejścia na niższą temp. ( u mnie jest to 40 st. C ), przynajmniej wiem że instalka mi dłużej pożyje, a i silnik sobie trochę na benzynce popracuje
  5. witam wszystkich po tygodniowej nieobecności nawet aż tak dużo spamu tu nie pojawiło się, kiedy spocik?
  6. raczej na pewno nie będzie pasowała P&P więc jeśli w ogóle to raczej nie obędzie się bez przeróbek, radzę Ci poszukać skrzyni od 1Z, ja w swoim poprzednim autku miałem tak wrednie że nawet skrzynia z tego samego rocznika, pojemności i mocy silnika nie pasowała bo było inne oznaczenie wybite na skrzyni
  7. ja niestety ostro popiłem wczoraj więc nie pomogę
  8. fajnie te filmiki powychodziły, ale nie da się ukryć że nie oddadzą wszystkiego co się działo
  9. zabawa była przednia, ale nie da się ukryć że więcej niż 3-4 osoby na torze to max
  10. to gdzie się zbieramy jutro o tej 18.15??
  11. to chyba to od 19 do 20 będzie najlepsze
  12. no ok mi tez środa pasi tylko ustalmy o której i gdzie się zbieramy?
  13. tylko najlepiej by to było skręcić jakoś w tym tygodniu, bo prawdopodobnie u mnie przyszły tydzień odpada
  14. mnie jutro nie będzie
  15. jak coś to mnie nie pasuje 11 i 12
  16. Najlepszego Magic jakby co to ja też jestem chętny na te gokarty
  17. Mam talent - dowcipny występ
  18. Endriuu to już było, ale zawsze można tez się pośmiać z drugiego planu: [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:42_________________________________________________nie wiem z czego się bardziej śmiać ze zdjęć czy z podkładu:Mistrzowie drugiego planu[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:45AUDIOFEELS z Mam Talent _________________________________________________ tu jest oryginał jakby ktoś chciał dokładniej tekst zczaić Ona robi loda mu by Shakior
  19. ale jak świeci Ci się rezerwa od gazu to nie świadczy o tym że masz już mało (te lampki są mało miarodajne), najlepiej sprawdzić na tym wskaźniku od butli skoro gość mówił że jest wszystko ok ustawione to jest jeszcze możliwość sprawdzenia jak ze spalaniem benzyny i wtedy będziesz wiedział czy to wina gazu czy też całego układu
  20. przecież w anglikach nie da zamontować się kiery od esy
  21. te dwa tańsze to w nowsze gry to niestety nie pograsz, ten trzeci może być ale jest co najwyżej przeciętny do grania to musisz przeznaczyć co najmniej 3tys i na twoim miejscu udałbym się do jakiegoś sklepu komputerowego oni zwykle mają większe promocje niż takie sklepy w których jest ogólnie elektronika
  22. to co żeś takiego wymodził?? Czyżby szybki kuły w oczy?
  23. pompki się wkur.iły że zacząłeś jeździć tak jak one tego nie lubią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.