Treść opublikowana przez maciejski
-
[ALL B6] Jakiej największej średnicy mogą być tarcze w audi ?????
jeszcze mniej, ani dobrego materialu, ani wiertarki ani frezarki, 300zl do lapy i masz praktycznie do wszystkiego adaptery zrobione tak bardzo profi, ze nie da sie lepiej.
-
[B6 AVF] Prędkość max?
mi 235km/h poleciala na autobahnie, calkowita seria, dwie osoby.
-
[ALL B6] Jakiej największej średnicy mogą być tarcze w audi ?????
dorobienie mocowan/adapterow to najmniejszy problem.
-
[ALL B6] Jakiej największej średnicy mogą być tarcze w audi ?????
tarcze do A8 360mm mozna kupic w dosc sensownych cenach (do 2000zl za dwie sztuki), takze wyjezdzanie z 16000zl za tarcze to :polew: :polew: ps. 385mm to z jakiego A8?
-
[ALL B6] Jakiej największej średnicy mogą być tarcze w audi ?????
Audi A8 4.2TDI ma 360mm, Cayenne Turbo/Touareg 358mm, ogolnie jest kilka opcji skad mozna wziac takie zaciski.
-
[ALL] Garrett gt1749vc
jesli awx to p'n'p to brd automatycznie tez, przeciez do awx/avf wchodzi brd p'n'p.
-
[B6 AWX] Zupełny spadek mocy, żadnej reakcji na wciskanie gazu.
a nie zapiekly sie kierownice w turbinie i przeladowywuje przez co silnik wchodzi w tryb awaryjny?
-
Skradzione kola
mi tez podjebali kiedys identycznie alusy w Audi 80 w Trojmiescie obok akademikow PG, zostawili na tarczach (w piachu!!! zakopala mi sie fura) i do tego sk***ysyny podciagali za blotnik, wiec krzywy :/
-
[B6 ALT] Czy podwójny układ wydechowy od 1.8t B6 pasuje do ALT B6 ?
2.0 ALT i 1.9TDI AVF/AWX ma identyczny uklad wydechowy, wiec smialo mozesz zakladac wydech od 2.5TDI FWD. Pytanie tylko co z emisja spalin/typem tlumikow itp, czy nie bedzie ujemnych efektow zalozenia tlumikow od diesla do benzyny.
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
a moj ma 3.0TDI na 19" i pali mu srednio 14, ale co to zmienia?
-
[B6 AVF] Stuki zawieszenia
lapanie za blotniki nie jest najlepszym pomyslem
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
jak niby chcesz w etce sprawdzic produkty ms design? :polew:
-
[B6 AVF] Stuki w kole
Moja historia jest dluga ale skroce ja do minimum, jakies 8 miesiecy temu wymienilem przednie amorki, zaczelo sie tepe pukanie w prawym kole na malych nierownosciach, mechanicy od razu - wahacz, zmienilem gorny, nie ustalo, pojezdzilem troche, powkurwialem sie na to i zmienilem wszystkie wahacze w prawym kole, WALI NADAL propozycje sa takie, amortyzator puka, bo mi wcisneli w warsztacie jakies "dobre" gowno, drazek kierowniczy lub mocowania amorka (jakies poduszki?). Jak sprawdzic co wali? Na szarpaku wyszlo, ze amorki sa ok, nie ma luzow i wahacze sa ok. Pomozcie bo kurwicy dostane, myslalem, ze po wymienie wahaczy ucichnie to a tu ch*
-
[B7 BRE] Chip czy coś więcej?
a to na dwoje babka wrozyla, nie zawsze samym chipem da sie 170, ale po BRD bedzie mial niewysilone 170-180 lub moze wiecej.
-
[B7 BRE] Chip czy coś więcej?
ja natomiast bym olal sam program, nigdy nie bedzie Ci za duzo, wkladaj BRD + program, peknie Ci z 170-180KM, pozniej dopiero jak bedzie za malo to wsadz FMIC i wieksze pompki, dobijesz do 2xx.
-
AWX czy AVF
no nie bardzo sokolnh, AVF ma 6b skrzynie, wiecej momentu i najwazniejsze, wieksza tarcze sprzegla = wytrzymuje wiecej po wirusie/dalszych modyfikacjach.
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
sie nie osiaga wiecej jak 200KM na 2.5TDI V6 (obojetnie jakiej wersji), bo wtryski nie wydalaja a nie ma sensownego, wydajniejszego zamiennika.
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
nowa kosztuje 7-8k a nie 4k.
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
Za uzywke po 70kkm? ze tak sie wyraze W c**j duzo.
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
rzecznik praw konsumenta i zobaczysz, ze inaczej zaspiewaja po jego listach.
-
[ALL B8] Zimówki już niedługo
vredestein, najlepsze opony zimowe, w zaleznosci od budzetu rozne modele, testowane na sniegu w Touaregu 2.5TDI i 3.0TDI
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
a ile dales?
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
rob555, a te dwie hybrydy sa p&p?[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:46_________________________________________________jeszcze jedno, moze ktos z Was wie kto sprzedaje nowe badz malo uzywane BRD? bo cos znalezc nic nie moge ostatnio.
-
[B6 AWX] Turbina się wyłącza przy 120km/h
jak turbina moze sie "wyłączyć" ? Wy wiecie w ogole jaka jest zasada pracy turbiny?
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
no podpytywalem troche Roba ale nie mialem zbytnio wtedy czasu pogadac na gg, moze tutaj odpowie ? pewnie jest sporo zainteresowanych