Treść opublikowana przez Trzesio
-
Kierunkowskazy USA styl
mocowanie takie samo w obu lampach, inna jest wtyczka, szukaj także oprawek z tylnych lamp New Beetle http://transjack.pl/oprawka-zarowki-ve-oryginal.html
-
Halogeny
poszukaj tematu, tam jest wszystko opisane
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
kto Ci odpowie na temat przednich lamp ? tu nie ma takich co tego czegoś używają jakość marna i to nie świeci, lepiej widać przy włączinej pozycji na przedliftowych jeśli nie chcesz ciąć błotnika to szukaj s4 lub na ich wzór, ale najlepiej wygląda zespolona soczewka valeo i bez problemu w 300zł się można zmieścić
-
kierunki ala USA
oprawka z tylnej lapmy focusa może spasować http://allegro.pl/oprawka-wklad-lampy-focus-mk2-i5110687605.html choć pewności nie ma
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
zaślep oba kolektory, czyli zielone miejsca, zawór możesz całkiem wywalić, bo i tak nie potrzebny
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
nie przepłacaj za kolektor z AWX, szukaj z AUY czy AVF z sharana, galaxy czy alhambry, są takie same, tylko mają w innym miejscu mocowanie osłony silnika, czego w naszych nie potrzeba, koszt ok. 20-30zł zaślepkę możesz zrobić z rurki, którą i tak wywalasz sama zmiana kolektora nie podniesie osiągów silnika
-
malowanko
czarna ramka i będzie git
-
xenon angielski przerobka
jeśli nie ma dzwigni od przesłony to trzeba odkręcić odbłyśnik soczewki i przestawić przesłonę, czyli przekręcić blaszkę
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
listwy idzie przypasować z omegi b/c, dostęp dużo łatwiejszy i cena niższa, tylko nie wiem jak wielka rzeźba, bo nie znalazłem żadnego info
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
ja delikatnie ciemniłem folią i nie było żle, ale przy białej budzie folię zawsze można zerwać jeśli będzie żle wyglądać czy się znudzi, jeśli będziesz piewrszy raz się bawił to radzę mieć kogoś do suszenia, bo lampa jest wypukła i ciężko dopasować folię
-
Ksenony, czarna plama w środku
tia od s4
-
Ksenony, czarna plama w środku
wywal te "lampy" wszystkie te ringi czy inny złom nie świecą, lepiej już świeci lampa przedliftowa
-
Wymiana błotników
nie błotniki tylko ślizgi liftowe
-
Lampa Audi Przód Prawa
lewą bym Ci opylił kup sam klosz lub używaną lampę, przedlifty w średnim stanie można znaleść do 50zł
-
Jakie lampy do a4 b5 99r.
tylko ori są jakościwo lepsze jeśli masz takie lampy to wystarczy polerka odbłyśnika w soczewce lub wymiana soczewkę wyciągniesz bez problemu w 3 częściach z lampy
-
Wymiana błotników
boczne zatrzaski czy jak wolisz mocowania z przodu na 100%, co do tyłu nie jestem pewny
-
Różnica zawieszenie 1be i 1ba
Panowie jak rozpoznać amory 1be, tyle że są innego koloru to wiem, ale co z oznaczeniami czy numerami ?
-
Pedał sprzęgła od połowy
widziałem że miejsca jest dość sporo, więc może obejdzie się bez kanału
-
Pedał sprzęgła od połowy
Panowie od kilku dni mam taki problem że pedał łapie dopiero od połowy, do tego trochę szarpie po zmianie biegu Czy to wina wysprzęglnika ? Jaki polecacie i jak z wymianą, poradzę sobie bez kanału, sąjakieś niespodzianki przy zmianie o których powinienem wiedzieć ?
-
przyciemnianie szyb w kombi
żeby to jakoś szło to szukaj grubszej foli termoplastycznej, te najtańsze się topią pod opalarką
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie nie wala się komu mały dekielek lewej zespolonej lampy do b5 ???
-
Fotele z polifta do przedlifta SEDAN
tak fotele w sedanie i avancie są takie same, co więcej nawet tylna kanapa, tylko oparcie inne
-
Wtryski - czas wymiany ?
Panowie wtryski z AHU podejdą bez problemu do Z-tki ?
-
lampy black a4 b5 (poszukuje zdjęć)
Gwety przerabia lampy, odezwij się i będziesz wiedział co i jak, numer ma w podpisie
-
lampy black a4 b5 (poszukuje zdjęć)
oczywiście że można ori pomalować, nawet samemu jak masz zdolności, opalarkę i 3 ręce