Treść opublikowana przez Trzesio
-
kierunki ala USA
nie podłączaj obu postoi na jeden włącznik przy ori instalacji bo będzie choinka lub poleci bezpiecznik
- kierunki ala USA
-
Lampy polift
w lewej lampie zamieniasz kable 1 z 3 p ile pamiętam, w prawej odwrotnie, czyli 6 z 4 zobacz jak idą płytki na oprawce i będziesz wszystko wiedział
-
Lampy polift
przy zmianie na II FL trzeba zamienić kable kierunku i wstecznego, reszta p&p i banalnie prosta
-
Poliftowe lampy
z tego co widzę po aukcjach to jest taka sama konstrukcja, nie ma możliwości aby weszły tam przedliftowe silniczki
-
Poliftowe lampy
to zalerzy czy zakładasz dzielone wzór s4 czy zespolone, w pierwszym przypadku silniczek powinien pasować z przedlifta
-
Rezanie bixenonu
dokładnie to zaklejasz to wklęsłe nie ryflowane, czyli boki i góra, dół już wedle uznania
-
soczewka podświetlana na czerwono
czytałeś uważnie, czerwony led w soczewkę, oczywiście że zwykła żarówka ma zostać
-
Ramki boczków
zakładasz cośtakiego i każde radio pasi http://allegro.pl/ramka-radiowa-maskownica-do-radia-audi-a4-b5-94-98-i5041471419.html ja mam jeszce dołożony wzmacniacz anteny
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/
-
soczewka podświetlana na czerwono
jeśli się upierasz to czerwony LED w soczewkę
-
ramka tablicy rejestracyjnej
jak dla mnie w zderzaku ramka wygąda okropnie, sama blacha ładnie się zlewa tył już wedle uznania
-
Lampy przod przed lift - problem
schematy wtyczek obu rodzai lamp masz w temacie o rezaniu polifrów
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
tak, ale jeszcze trzeba mieć wtyczkę na all jest komplet za 100
-
zablokowany zacisk hamulca
Panowie da się przejść z zacisku żeliwnego na alu, gdzieś obiło mi się że w którąś stronę klocki podchodzą bez problemu ? ew. czy samą ośkę ręcznego da się zamienić ?
-
Lampa kierunkowskazu
nawet nie trzeba odkręcać nic, wystarczy że wyjmiesz tą harmonijkę i ew. to kolanko w opisie jest poliftowa lampa, więc trochę inaczej to wygląda
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
tak trzeba zamknąć obieg, w koncu masz podłączony tylko +
-
Lampa kierunkowskazu
z lewej strony wymiana jest banalna, oczywiście trzeba podnieść maskę, na łączeniu lamp widać takią dzwigienkę/zatrzask którą trzeba przycisnąć i wtedy bez problemu wysuwa się klosz, z prawej dodtakowo trzeba zdemontować dolot powietrza zmiana kwestia gustu, jak dla mnie nie ma sensu, lepiej odłożyć na polifty czy S4
-
zmiana foteli
gdzieś czytałem że z c5 bez problemu
-
zmiana foteli
przód tak, tył jeśli już do do mocnych przeróbek
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
do lamp dzielonych nie trzeba ciąć błotnika !!! właśnie kierunek trzyma się również na lampie mam wymontowane przedlifty to mogę sprawdzićco i jak, ale myślę że niewiele osób powróciłoby do takich lamp
-
zmiana foteli
fotele a6 c5 powinny podejść
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ale po co ? malować i tak trzeba, a jeśli już giąć to mocno, prawie na zakładkę, bo obudowa nie wejdzie pozatym blacha nie jest płaska, więc w którymś miejscu się załamie
-
Rezanie bixenonu
ma http://zmniejszacz.p...d.1100x1100.jpg jakby coś nie tak daj maila na PW
-
potrzebuje dywan-wykąłdzine audi a5b5 małopolska podkapracie
Pany pasuje środek bagażnika z lifta do przedlifta ?