Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Co osoba to opinia. Jeden mówi, że przy 200tys pasek prawie pękł, a drugi, że wymieniał po 400tys i wyglądał jak nowy. Ale żeby spać spokojnie to lepiej wymienic przy okazji.
  2. Remont trzeba liczyć 10tys w górę, a oldruck się pojawia zazwyczaj w tych silnikach w przypadku zatkanego smoka olejowego.
  3. Tuner w sofcie musi wyłączyć łącznie z ssaniem, bo to zbędne.
  4. W tym przypadku nie ma żadnego zamiennika, a jak wpisze się nr części z Etki to pokazuje tylko oryginał. W przypadku skrzyni manualnej w b8 z silnikami tdi z serii Ultra są już przetarte szlaki i można zastąpić drogi dwumas za 5 koła takim z b9 za około 2800.
  5. Węże od wody twarde, na zimnym po odkręceniu korka jest ciśnienie w zbiorniczku?
  6. Oryginalne koło dwumasowe do automatycznej skrzyni DSG 7 / S-Tronic AUDI 0CK105317AE do AUDI A4 (8W2, B9) 2.0 TDI 150KM/110KW WWW.SPRZEGLA24.PL Koło dwumasowe do automatycznej skrzyni DSG 7 / S-Tronic AUDI 0CK105317AE do AUDI A4 (8W2, B9) 2.0 TDI 150KM/110KW - Oryginalne Sprzęgła i Koła Dwumasowe do 50% Taniej - Wysyłka... Chyba Cię trochę naciąga...
  7. Warto, zwłaszcza że u Ciebie jest ten krótszy imbus 77mm Łożysko w kolumnie albo taśma. Ja bym się wstrzymał jeszcze z 20tys. Ewentualnie sprawdzić w jakiej pozycji jest napinacz paska, czy pasek nie jest słabo napięty, ale do tego trzeba zdjąć obudowę rozrządu.
  8. przem8 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    A ja mam pytanie odnośnie czyszczenia filtrów dpf z scr, czyli tych spełniających normę euro6. Czy to prawda, że takiego typu filtrów nie można prać ciśnieniowo i że po czyszczeniu w taki sposób skraca się żywotność filtra i zazwyczaj potrafi się częściej wypalać niż przed regeneracją? Z tego co zdążyłem się zorientować to wszystkie firmy w Polsce chwalące się regeneracją dpf/scr/ itd. używają maszyn, które wykorzystują do tego wodę z detergentem pod wysokim ciśnieniem i na koniec suszone jest to strumieniem gorącego powietrza w temp. 130stopni.
  9. I nic to nie da.
  10. Jak było 30 stopni i szybko rosło to dobrze, bo świadczy o sprawności układu. Pytanie do ilu rośnie i w jakich warunkach? Poza tym w sprężarce jest zawór bezpieczeństwa i w razie krytycznych wartości się otworzy.
  11. Większość baranków nadaje się do malowania. Możesz jeszcze pomalować farbą poliuretanową.
  12. Za wolno działa zmienna faza i stąd ten błąd. Pali się check przez to?, jak nie to olej temat albo wykastrować c**jka w sofcie - jedyna słuszna droga. Ja polecam tylko ori albo febi bez fazatora. Napinaczy z fazatorem nie polecam, bo to jest badziew niezależnie od producenta.
  13. Napinacz łańcucha do wymiany. Jak nie rzezi i nie grzechocze długo przy odpalaniu po nocy to wyłączyć raka w sofcie i nie będzie sypać błędami. Najlepiej założyć taki bez fazatora + wyłącznie w ecu i spokój na wieki.
  14. Są szare baranki np. boll i daje radę, używałem tego w sprayu. Tylko praktycznie po każdym użyciu lewarka będziesz musiał robić zaprawkę, bo to już nie będzie takie trwałe jak fabryka. Ewentualnie jak pisałeś - czarny i dobrać bazę pod kolor.
  15. Termostat ma grzałkę, która jest sterowany przez ecu. Jeśli układ zapłonowy sprawny i szczelna wkrętka oraz gniazdo wtryskiwacza benzynowego na tym cylindrze to pewnie uszkodzona głowica.
  16. Zdejmij wezyk z gruszki i powinien wtedy jechać jak szalony do momentu odcięcia przez tryb awaryjny. Obstawiam popekane żeliwo przy klapce i luźną klapke wg.
  17. Raczej turbo kaput, bo wysterowanie nki prawie na maksa, a doładowanie praktycznie zerowe.
  18. przem8 odpowiedział(a) na byqu temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie tez kiera nigdy nie odbijała sama do końca. Wymienione wszystko w międzyczasie na przestrzeni 130tys km. Miałem zawieszenie1be. Może być jeszcze kwestia zatartego łożyska w kolumnie kierownicznej, bo tylo to zostało niezweryfikowane. Nie.
  19. Ten typ tak ma. Jeszcze w zaleznosci jakie masz koła i również zuzycie dyfra ma na to jakiś wpływ. U mnie to występowało przy cofaniu z maksymalnie skreconymi kołami i tylko na asfalcie. Jeździć i się nie przejmować.
  20. Już od dawna nadaje się do prania/wymiany.
  21. Tak ma być.
  22. Hahah. Tylko oryginał, wywal to na śmieci od razu.
  23. Zdemontować klocki i papierem ściernym zeszlifować powierzchnię. U mnie kiedys pomogło.
  24. Na wycieki, czy zrobiony rozrząd z fazatorami i jak z katami. Poogladaj kilka filmików od garage poland to zejdziesz na ziemię i odechce się s4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.