Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Nie wiem ale te niby po obróbce za śmieszne pieniądze to bym sobie darował. Poza tym nie musi być od bfb. Spytaj @DivaynEays o głowicę.
  2. A co dokładnie?
  3. Ori albo febi, łańcuch febi, bo w pudełku i tak jest iwis. Potem wizyta u kumatego tunera żeby to wyłączyć w sofcie i spokój na lata. Już kilkanaście razy się przewijało w tym temacie, mogłeś poczytać...
  4. Najsensowniejsze i najtańsze rozwiązanie to przejście na napinacz bez fazatora. Zamienniki tego badziewia g...warte.
  5. Tu jest sztywne sprzęgło, a nie na elektromagnesie. Jak się rozleciało to w 90% zaciera się sprężarka. Powinni wymienić osuszacz i dyszę. Jeśli teraz na dyszy jest siwo, albo opiłki to układ zatarty.
  6. przem8 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Ale to wyniki jeszcze przed wypaleniem i mniej wiecej stan rzeczy taki jak na screenach wczesniej?
  7. Masz jakies logi porobione? Wysoka temp. w dolocie to wina ic albo masz zasłonięty wlot do niego w zderzaku, o ile czujnik dobrze pokazuje. Podczas jazdy w takie upały to więcej jak 70 nie powinno pokazywać i to przy dość mocnym deptaniu. Jeśli było sprawdzane to na postoju i tylko na zapłonie mocno rozgrzanego silnika to temp. w dolocie wskoczy powyżej 100 ale to wynik z d*py, bo wtedy kisi się to wszystko, a w czasie jazdy są zupełnie inne warunki i temperatury.
  8. Niemożliwe i zmień mechaników.
  9. przem8 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Participle filter difference pressure.
  10. przem8 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Sprawdź jaką masz różnice ciśnień przy pełnym obciążeniu. Jeśli zaraz po wypaleniu przekracza 200 to filtr jest przypchany. Poza tym teoretyczne zapełnienie masz prawie na 100%, bo do 0,17 już niewiele brakuje
  11. U mnie też z opóźnieniem leci zimne powietrze z prawych kratek. Tak było od początku i widocznie ten typ tak ma. Błędów też brak od silniczków klap.
  12. Żaden, bo wkład zazwyczaj jest oberwany albo oberwany i stopiony w środku.
  13. Logi wrzucasz na stronę typu tunezilla i wklejasz tylko linki, nic nie obrabiasz. To, że w jednym pliku masz poprzednie logowania wynika z tego, że nie usunąłes starego pliku i nie zmieniając nazwy loga domyślnie nadpisuje istniejący plik o nowe dane przy robieniu tych samych grup. Stuki dramat. Kat jest?
  14. No, przyjedź do lublina to za 900 zrobisz z częściami.
  15. Vcds z kablem, lepiej? Skrót myślowy.
  16. Pirat vcds od azjatów, to co kupiłeś to b6 możesz diagnozować.
  17. Tak jak i b8 w tdi.
  18. W b7 nie ma silnika 2.4.
  19. Ja brałem w total turbo opcje słabszą niby spokojnie na 250KM ale dmuchnęło max 240. Odczucia mieszane, bo było trochę zachodu to dobrze wystroić ale działa od ponad 70tys. Jak była nowa to pełny boost przy 2400 nawet generowało, teraz coś około 2600-2700 ale i tak przy 2500 dmucha więcej niż seria Czekałem około 3dni roboczych na turbine i starej nie oddawałem tylko sprzedałem za więcej niż wynosiła kaucja.
  20. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Pytanie, czy jak zgaśnie na benzynie to tez masz problem z ponownym odpaleniem?
  21. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Na wartość korekt ma wpływ dużo rzeczy, najmniej sama sonda, bo jak jest uwalona to wyrzuca błąd i nie wprowadza korekt, stoją w miejscu. Poza tym sonda działa po odpaleniu, a nie w trakcie więc błądzisz. A jak jest zimny to zanim sonda zaczbie działać to minie dluzsza chwila. Nie wiem czy na tym filmiku to jest praca na lpg, po wyzerowaniu korekt?
  22. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Działa. A co się dzieje? Masz błędy czy co? Korekty długoterminowe ok więc na co szukasz dziury w całym ?
  23. przem8 odpowiedział(a) na PitiG91 temat w Audi A4 B6/B7
    To jest normalne ciśnienie przy tych upałach, zaraz po uruchomeiniu klimy na pełnym ogniu. U mnie pokazuje nawet 34bary i nic się nie wyłącza. Mam wersję z jednym wentylatorem, może w wersji z dwoma są mniejsze te ciśnienia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.