Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Nie. Może pomyliłeś kostki.
  2. Logi porób, szklanej kuli nikt nie ma. Lpg pewnie do regulacji jak w 99% przypadków.
  3. Dobre to pojęcie wzgledne ale jeśli chodzi o silnik to po 300tys w większości nadają się przynajmniej do remontu głowicy, a jak długo jeździło na lpg z niewiadomo jak zamontowaną i ustawioną instalacją to juz w ogóle. Głowice w 1.8t po 2000r. robione są z gównolitu i z racji przebiegu i ciężkiego życia co raz częstszą przypadłością jest ich pękanie. Większość jest też po chipie zrobionego bez pojęcia co znacznie skraca żywotność silnika. Miałem styczność z bardzo dużą ilością 1.8t i 90% to padła, a wg właścicieli jeżdżące perełki
  4. Poogladaj filmiki na necie jak rozbierają regenerowane silniki to wyrobisz sobie zdanie.
  5. przem8 odpowiedział(a) na SandraA42005 temat w 1.8T
    Od odczytania błędów.
  6. Odczytać błędy i zrobic logi.
  7. Ja jeżdżę na mineralnym febiego i minerał był zalewany w fabryce.
  8. Te z wtyczką mają pseudo zmienną fazę rozrządu i były montowane w autach z normą euro 4 żeby być bardziej eko.
  9. B7 już średnio, a jak było ściągnięte ze skandynawii to zazwyczaj jest tragedia. Ma apetyt. Jak jezdzisz tylko koło komina to dla prestiżu przed somsiadem możesz kupić takie kałdi W podobnych pieniądzach nic bardziej prestiżowego nie kupisz, chyba że pastucha b5 poliftowego ?
  10. Bo to jest błąd od przestawienia rozrządu więc już dawno czas na wymianę.
  11. przem8 odpowiedział(a) na Matiii2015 temat w 3.0TDI
    Chodzi Ci pewnie o pasek napędzający pompę oleju. W tym silniku nie ma czegos takiego.
  12. Wymienić osuszacz i dyszę dławiącą.
  13. Jakby się za bardzo nic nie zmieniło to byłaby wina głowicy. Poza tym jakby to było coś z głowicą to by szarpało, przerywało ale podczas obciążenia, a zwłaszcza przy wyższych obrotach (początki końca). Jeździć aż zdechnie, a jak na gazie ma zrobione powyżej 100tys to nastąpi to szybciej niż później
  14. przem8 odpowiedział(a) na monika69111 temat w 1.8T
    Czujnik położenia wału?
  15. przem8 odpowiedział(a) na Mateusz.Maziarz temat w 1.8T
    Reduktor nie puszcza gazu podciśnieniem? Tak to działa.
  16. przem8 odpowiedział(a) na J4yc0b temat w 1.8T
    To jest błąd od źle ustawionego rozrządu. Sprawdź w gr. 93 jakie masz wartości
  17. Pseudo zmienną fazę w silnikach po 99r. gdzie był napinacz z fazatorem. Przestawia wałek ssący na ssaniu i przy spokojnej jeździe żeby ograniczyć emisję co2. Poza tym nic nie daje i się yebie.
  18. Rozrząd raczej w porządku, wartość 0.0 na ssącym.
  19. Przecież o tych starych padaczkach masz milion wpisów i filmików na youtubach. W skrócie 1.8t to już w większości zajeżdżone padła, a bex tym bardziej. Z gazem współgra bardzo dobrze ale średnio po 100tys na tym paliwie głowice do generalnego remontu. Ta słynna legenda o przezajebistosci silnika 1.8t jest mocno przesadzona, zwłaszcza po 2000r. kiedy to zaczęto robić głowice z gównolitu. To był szał jeszcze 5-8lat temu, a teraz to tylko utarte hasło "legendarny silnik 1.8t". Napęd Q praktycznie bezawaryjny. Nie ma znaczenia bex, avj, bfb bo to wszystko jednym ujem robione. Bex ma tylko inny osprzęt i moc. Swoje mam zrobione na 240KM w q sedan. Chętnie sprzedam jak chcesz
  20. To nasprawdzałeś ? Trzeba sztangę podciągnąć, bo za mało ładuje na odpiętym n75. Jak to nie pomoże to turbo do zrzucenia.
  21. Jakie pytanie taka odpowiedź. Hybryda, duży ic, pewnie wydajniesza pompa wysokiego ciśnienia, wydech i będzie moc jak silnik zdrowy.
  22. Ciekawe jak? Chyba chodzi o turbo hybrydowe? Na trochę mocy wystarczy sam soft.
  23. Podskakuje czy nie na odpalonym jak odkręciasz?
  24. Błąd ubogiej mieszanki zapewne od lpg, a objawy pasują do pękniętej głowicy. Dużo na lpg przejechane, korek oleju zasysa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.