Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Olej to ciepłym moczem. Jak chce to niech się sądzi.
  2. Po co? i naucz sie prawidłowo wstawiać logi, bo z teog to nic nie można odczytać.
  3. Od 1,5 tys do odcinki na 3 biegu. Na postoju wystarczy około minuty i silnik ma być rozgrzany. Logi po skasowaniu błędów, nawet jak ich nie ma.
  4. Na postoju to raczej nie ma sensu. 2+33 wystarczy.
  5. Nie. Bez podglądu w parametry nikt, nic nie powie. Pewnie wystarczy poprawana regulacja i będzie śmigać i wyłączyć w cholere obd w sterowniku lpg i wszelkie autoadaptacje jeśli są.
  6. A czynniik masz w układzie? Ile bar pokazuje na wyłączonej klimatyzacji?
  7. Turbo przeladowuje, wtryski pętlą. Słabo. Soft świeży czy juz tak kupione?
  8. Nowe to nie znaczy sprawne. Poza tym miałeś sprawdzane cisnienie oleju?
  9. Napinacz łańcucha rozrządu. Sprawdź jeszcze ciśnienie oleju.
  10. 3 generacja też bierze olej, tyle że trochę później.
  11. A jak masz wpięty reduktor od lpg?
  12. Bank 1 sensor 1 to sonda przed katem.
  13. przem8 odpowiedział(a) na Czisu temat w 1.8T
    Nie jest.
  14. Ciekawe jakim cudem.
  15. W vcdsie takich rzeczy nie zrobisz. Znowu trzeba w mapie grzebać.
  16. W logach nic nie widac jeśli chodzi o wypadanie zapłonu.
  17. Na lpg masz źle grupy zrobione, powinno być 2+33
  18. Jak uwazasz, a nie łatwiej zamienic wężyki i wtyczki 3 z 4?
  19. Zamień wtryskiwacze gazowe miejscami i sprawdź.
  20. Jeden pies. Do dwumasy z sachsa będzie trzeba szlifnąć wieloklin na tarczy od bfb o jakieś 2-3mm, jak wszystko z luka to pasuje bez dodatkowej rzeźby.
  21. Konieczne, bo seria jest za miękka na wyższe moce.
  22. Juz sam sobie odpowiedziałeś. Komplet z awx, tylko tarcza od bfb.
  23. przem8 odpowiedział(a) na Nieubranyyy temat w 2.0T
    Nie.
  24. W avj koncowe też są przelotowe. Również nie mam kata i w środku jest cicho ale na zewnątrz przy bucie ponoć jakoś to gada. Nie wiem ale tak mówią znajomi jak przejeżdżam.
  25. Jeśli faktycznie pełny gaz wcisnales od 1400 i tak się napędza to turbo to jest padaka i ponowne logi turbo nic nie wniosą. Można by sprawdzić jak wygląda praca n75 i jak się ma dpf. Tu jest problem wg mnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.