Treść opublikowana przez przem8
-
Felgi do A4 B8
Musisz dokupić pierścienie centrujące, bo masz za duży otwór w tej feldze. A tak poza tym troche wies tanczy i śpiewa ta felga ale o gustach się nie dyskutuje.
-
Jaka jest różnica w przetwornicy pomiędzy xenon a bixenon A4 B6?
To są dwie różne przetwornice.
-
Płukanie układu wspomagania w A4 B6
A te nowe boscha to nie są regenerowane przez producenta? Meyle i borsehung ma pompy z zamiennika.
-
Stuki i dziwne dźwięki z osprzętu w A4 B6 2.0 ALT
Zmień mechanika, bo nawet nie wie jaki jest typ kompresora w tym modelu.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Zamów nową z Boscha na znanym portalu aukcyjnym. Przełóz sam wkład i zrób logi. Jak będzie ok to naprawione, jeśli nie to montujesz spowrotem i odsyłasz, masz darmowy zwrot przez 2 tygodnie i zwrot kasy. Przed otworzeniem pudełka podgrzewasz plombę suszarką i odklejasz. Taki protip jak coś ?
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Serio? A pisałem o takim z tdi? Nie. Części nie są zamienne tdi i pb w tym przypadku.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Nie nadaje się ten przepływomierz, bi zawyża. Kombinuj dalej jak koń pod górę.
-
A4 B8 1.8TFSI + LPG
Spala, bo to bezposredni wtrysk. Pełno opinii na temat tego silnika. Jak nie ma kwitów na usunięta wadę olejową to odpuść albo przyszukuj sie na wydatek około 20tys na remont.
-
spolszczenie fisu w audi a3 8p
Do rnse da się wgrać polskie menu ale do licznika nie ma takiej możliwości.
-
Reset Ecu Audi A4 B5 1.8 ADR 1996 VCDS
Odepnij kleme na parę minut. W tym przypadku raczej kasowanie błędów nie kasuje korekt paliwowych.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Chyba, że z jakiegoś powodu (nieszczelności) turbo wiecej czasami górą ładuje i stąd takie wskazania. Ale tego nie wiem, bo nie mam aktualnego loga z doładowaniem.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Przepływ ponad 160, a wcześniej miałeś około 120. Auto seria więc wskazania błędne. Przez nieprawidłowy przepływ posypały się korekty i wtryski pętlą. Ja bym podmienił przepływomierz jak masz od kogo, a jak szczelność nic nie wykaże to czas wymienić przepływomierz.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
To szukaj nieszczelności w dolocie. We wczesniejszych logach nie pokazywała takich dziwnych wartości.
-
Płukanie układu wspomagania w A4 B6
Rozbierz pompę i będzie widać czy przytarta. Jak nie to przeplukaj układ i jeździj, a jeśli to pompa to wymiana z płukaniem.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Załóż oryginalną przepływke, bo głupoty teraz pokazuje.
-
Płukanie układu wspomagania w A4 B6
Miałem podobny problem ale u mnie opiłki były z listwy i one zarżnęły pompę, która też później opiłkowała. Przeplukalem układ najpierw 2 litrami alk. izopropylowego, potem przepuścilem ze 3 litry płynu, a na koniec wsadziłem magnes neodymowy przytwierdzony do korka i co kilka miesięcy go czyszcze z syfu. Płyn czysciutki. Układ płukałem na zgaszonym silniku kręcąc kierą przy podniesionym przodzie.
-
Błąd P0299 w A4 B7 2.0TFSI
Turbo późno osiąga zadane doładowanie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dolne regum, a górne z lema. Mam banany z regum i zero zużycia, a tuleje są pełne więc lepiej niż w ori. Przejechałem na nich ponad 60tys do tej pory.
-
Wymiana napinacza w 1.8t bfb quattro
Do wymiany masz napinacz czy tylko rolkę, bo szumi? Co najwyżej osłonę pod silnikiem jak będziesz mieć problemy z prawidłowym założeniem paska.
-
Dymienie zimnego silnika 1.8t a4 b7
Zdemontuj kolektor i zobacz czy po nocy ścieka olej trzonkami zaworów. Jak nie to pewnie turbo, może byc tez odma. Dużo oleju w dolocie?
-
Dymienie zimnego silnika 1.8t a4 b7
Jakby brał 8 setek na 1000km to byłby problem Jeździć obserwować.
-
A5 8T by Karpatka
Dzieci z kolorowym papierem samoprzylepnym się dorwały do samochodu? Wyglada to... źle delikatnie mówiąc ale jak Tobie sie podoba to ok.
-
Brak mocy i kontrolka ciśnienia oleju w A4 B5 1.8T AEB
Pewnie zapchany smok oleju.
-
Logi po wymianie filtrów LPG i regulacji w 1.8T AWT
Tyle, że ktoś nie miał pojęcia o regulacji lpg.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Podnieś przód i pokręc na zgaszonym silniku kołami. Jak z magla będziesz miał dziweki zacierania, tarcia metalicznego to masz zatartą listwę. Przerabiałem to u siebie i w skrajnych przypadkach na rondzie potrafiła się zblokować kierownica i trzeba bylo się siłowa żeby odkręcić kola na wprost. Najgorzej było w upały, a na zimnym wszystko ładnie działało.