Treść opublikowana przez przem8
-
Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T
Jest ok
-
Seryjne wtryski nie ogarniają? 1.8T AWT
Jak dotankowales to tak. Z resztą jeździsz chyba na lpg to co się przejmujesz.
-
Seryjne wtryski nie ogarniają? 1.8T AWT
A co Ci pomoże regulator jak dostanie za mało paliwa? Z powietrza utrzyma ciśnienie?
-
Seryjne wtryski nie ogarniają? 1.8T AWT
Jest przyczyna. Jeszcze nie widzialem 1.8t, które na tej pompie ma stabilne wskazania czasu wtrysków ?
-
Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T
Wystarczy, że screena wrzucisz, a każdy inny blok pomiarowy tak samo się loguje i nawet mozna na postoju, dasz wiarę?
-
Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T
Jasne, a to nie można go źle złożyć. Ten silnik na przestawieniu o ząbek pracuje całkiem normalnie i nie wywala błędów.
-
Seryjne wtryski nie ogarniają? 1.8T AWT
Gdzie jest niby ubogo? Chwilowe 10 % i to przy tak niskich obrotach? Weź to olej. Kasowales błędy przed logami? Pompa jaki zamiennik? Logi są ok, prócz tego 2+33 na rezerwie ale może paliwo odpłynęło.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Shell tak samo, tylko w nazwie ma full syntetyk.
-
Zbyt szybkie zapełnianie się filtra DPF w Audi A4 B8 2.0TDI
Wychodzi na to, że czyszczenie dpf w większości przypadków to pic na wodę, bo jak trafiają na myjkę to już jest za późno. Widziałem ostatnio kilka filmikow, w których dpf po czyszczeniu miał gorsze parametry niż mój, który jest zapełniony teoretycznie prawie w 90%. Ale jest podnieta, bo różnica ciśnień po takim zabiegu na jałowych nie wynosi 20 tylko 9hPa, co wg mnie jest wartością kiepską...
-
Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T
Tylko ten jeden.
-
Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T
Miało byc 2+33 i podczas jazdy, a nie na postoju.
-
Zapalające się kontrolki ESP I ABS w A4 B6
Niekoniecznie. Wystarczy, że działają raz na jakis czas z minimalną zwłoką, a ja miałem przypadek, że ten czujnik powodował sporadyczne niedziałanie pedału gazu i światła stopu się świeciły chwilę po zamknięciu samochodu. Trwało to kilka miesięcy aż w końcu wyrzuciło sporadyczny błąd od abs i po wymianie czujnika wszystko wróciło do normy.
-
Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T
To powtorz 2+33, 3+20 i 115+118.
-
Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T
Bo masz pewnie obd podpięte po sterownik lpg. Logi robi się do odcinki, a nie do 4tys.
-
1.8T AVJ + LPG Logi po zmianie głowicy
Jak turbo nie dmuchało to i przepływ był mniejszy. Nie ma co filozofować, masz soft do poprawy i potem regulacja lpg. Tak.
-
Błąd 16395/P0011 - 002 + analiza logów w A4 B6 1.8T AVJ
Na forum napisz do soul87
-
Błąd 16395/P0011 - 002 + analiza logów w A4 B6 1.8T AVJ
Wyłączyć u tunera zmienną fazę, która nic nie daje i w przyszłości założyć zwykły napinacz.
-
1.8T AEB - Logi po wymianie turbosprężarki (spadek mocy) w A4 B5 1.8T AEB
W dziale diagnostyka jest podwieszony temat o logach w 1.8t i tam wszystko znajdziesz.
-
Obroty silnika i kontrolka oleju w A4 B5 1.8T
Mógł olej albo ten ulep co miałeś w filtrze zamarznąć i miałeś przez jakis czas brak cisnienia oleju stad kontrolka. Jak chcesz zgadywać to proszę bardzo albo do wróżki:P Ja bym zaczął od sprawdzenia ciśnienia oleju, a czyszczenie smoka nie zaszkodzi i warto to zrobic dla swietego spokoju
-
Obroty silnika i kontrolka oleju w A4 B5 1.8T
Nie, smokiem zaciągany jest olej z miski do pompy oleju. Wpływ temp. zewnętrznej na przytkany smok jest żaden, bo jesli jest zatkany to i tak bedzie za małe ciśnienie oleju.
-
Nierówna praca silnika i brak mocy w A4 B8 2.0TDI CJCB
Czwarty wtryskiwacz poza tolerancją. Sprawdź czy nie masz opiłków w układzie.
-
Przeładowanie turbo w A4 B6 1.9TDI AWX
A jak wstaje to turbo? Normalnie czy jest dopiero cios w tym zakresie obrotów co napisałeś? Jeśli normalnie, a przeładowuje jak teraz to wg mnie nie jest to wina sztangi, a przeładowania i niedoładowania ogarnia się softowo wysterowaniem zaworka n75 więc do końca nie ufam temu tunerowi. Nieszcselnosci nie ma na 100%?
-
Przeładowanie turbo w A4 B6 1.9TDI AWX
A w jakim zakresie przeładowuje? Jakbys wstawil loga byloby łatwiej.
-
Przeładowanie turbo w A4 B6 1.9TDI AWX
Pewnie trzeba zrobic korekte w sofcie, bo nowe turbo ma inne parametry pod obciazeniem.
-
1.8T AVJ + LPG Logi po zmianie głowicy
Togo pęknięcia przy klapce nie powinno być. Pewnie teraz jest w miarę szczelne ale z czasem będzie coraz gorzej. To turbo to śmieć, powinno się kupować od kogos kto wsadza nowe żeliwo strony gorącej. Przy tak ustawionym gazie nie dziwne, że głowice lecą... Poza tym pętla wtryskiwacze więc jeśli ciśnienie paliwa jest ok to soft do poprawy albo większe wtryski pb i korekta softu u tunera. W takim stanie to sie nie nadaje ani do regulacji lpg ani do dynamiczniejszej jazdy na pb, no chyba że znowu zq jakis czas zrobisz głowice.