Treść opublikowana przez przem8
-
Samoistne kasowanie korekt lambdy w A4 B6 1.8T
Masz sterownik lpg z funkcją obd? Jeśli w sterowniku lpg masz podgląd na parametry silnika to znaczy, że tak.
-
1.8 TFSI 160 KM z 2011 r. - na co zwrócić uwagę i czy w ogóle warto
Bez wady są dopiero od 2016r.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Nie. Bliżej 125. Log 2+33.
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Kupiłeś badziew i tyle. Czujnika nie regulujesz, przy montażu sam się wciśnie trzpien tyle ile powinien. Ja kupowałem z hella i działa bez problemu kilka lat.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Źle interpretujesz. Zadane jest wyższe od osiągniętego i żadna sprężarka nie naładuje przy 2000tys tego co chce program, a nawet jeśli to jest to niezdrowe dla silnika. Przy 2300 masz lekkie przeładowanie ale to nie powinno mieć wpływu na nic. Co z przepływem, bo miałeś pisane że jest bardzo źle.
-
B8 TFSI LIFT w automacie
Tak samo biorą olej, tylko po trochę większych przebiegach. Po 2016 bodajże jest już to niby wyeliminowane.
-
Problem z EGR w audi A3 8P 2.0 TDI
Mam takie samo a3. Przywróciłem soft sprzed diesel gate i przy okazji program. Dpf się wypala średnio o 100-200km później w zależności od warunków i nie klepią tak wtryskiwacze.
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDi AVF - turbina po regeneracji
Pewnie geometria do regulacji.
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDi AVF - turbina po regeneracji
Turbo sporo przeładowuje.
-
Stag Qbox Plus podpięty pod OBD w A4 B5 1.8 ADR
To akurat nie jest dobre i nie działa jak się tego oczekuje. Najlepiej tych od ubogiej mieszanki? Najlepsze narzędzie dla tych co nie potrafią wyregulować instalacji. Poza tym przy podpięciu obd pod sterownik lpg zamykasz dostęp do odczytu błędów przez jakiekolwiek inny interfejs oprócz tego od instalacji lpg.
-
Stag Qbox Plus podpięty pod OBD w A4 B5 1.8 ADR
A ja zapytał, po co Ci podłączenie instalacji pod obd? Jeśli masz złącze obd2 to teoretycznie jest taka możliwość tylko, że jest to zbędne.
-
1.8 TFSI 160 KM z 2011 r. - na co zwrócić uwagę i czy w ogóle warto
Szczepan vag auto. Zajmuję się remontami tych silników na co dzień i potem jeżdżą bezproblemowo ale terminy bardzo odległe i koszt srogi.
-
Kod błędu vag 00561 analiza spalin
A google nie działają? Błąd od przepływomierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to logi do zrobienia. W twoim przypadku 2+7 statyczne i dynamiczne na obu paliwach i przed tym trzeba skasować adaptacje paliwowe. W tak starym sterowniku jak twój żeby to zrobic pasuje odpiąć aku na kilkanaście minut.
-
Usterka paliwowa A4 B7 1.8T
Odłącz evap i wtedy sprawdź.
-
Audi A4 1.8 TFSI '08 - dymi na biało
Zwykła para wodna. Końcwóki nieosmolone to czego się czepiasz?
-
Dziwny dźwięk podczas pracy silnika w A4 B6 1.8T BFB
A jaki ten zamiennik napinacza? Jakby nie było ciśnienia to byś miał info w postaci czerwonej olejarki na zegarach.
-
Dziwny dźwięk podczas pracy silnika w A4 B6 1.8T BFB
Jak odepniesz cewkę od niego to coś się zmienia? Wciskałeś go, bardzo luźno się wciskał jeśli tak? Innej metody nie ma za bardzo.
-
Dziwny dźwięk podczas pracy silnika w A4 B6 1.8T BFB
nie, lepiej nie jexdzic i ewentualnie mozna zajrzec pod pokrywę zaworów.
-
Dziwny dźwięk podczas pracy silnika w A4 B6 1.8T BFB
Zapewne "ukochany" napinacz łańcucha zdechł.
-
Logi po wymianie filtrów LPG i regulacji w 1.8T AWT
Prawdziwi fachowcy jak widać ? Szkoda było tylko twojego czasu i pieniędzy.
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Z całym szacunkiem 3 setki różnicy nie zrobią, a fabryka podaje dla tych świec przerwę 0,8. Jak wiesz lepiej to na uj pytasz?
-
B8 TrOOOOp
Porzadny remont pieca to 20 tys w górę.
-
B8 TrOOOOp
1.8 i 2.0 tfsi z tej samej rodziny i mają takie same bolączki. Prócz poboru oleju to rozrząd, odma, wycierajcy się okular i wałki. Do tego nagar w dolocie i luźna klapka wg w turbo, wtryskiwacze benzynowe, które z czasem źle dawkują albo leją i może tłok spłynąć.
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Tylko, że to nie są świece zalecane do tego silnika.
-
Logi po wymianie filtrów LPG i regulacji w 1.8T AWT
Brawo dla nich. To ten autoryzowany serwis staga w Dęblinie? Może jest tak zalany, że gazu nie przepala