Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Ciśnienie sprężania? Poniżej 10bar to już kiepsko. Przecięż na benzynie ma to samo i jak kasowane miał błędy to i korekty paliwowe więc nic się nie rozjechało. Czasami uszkodzony przepływomierz powoduje wypadanie zapłonu ale trzeba pologować auto żeby było widać co i jak, a takich rzeczy w bosch serwisach nie uświadczysz ?
  2. Zaworek odmy ori czy zamiennik? Jakby się zalewał to ogólnie, a niee tylko na 2 garze, chyba że akurat ten wtryskiwacz leje ale pewnie to było sprawdzane u tych mechaników jak tyle pieniedzy im zapłaciłeś za nierozwiazanie problemu?
  3. Korek oleju podskakuje? Szczelność dolotu była sprawdzana, sterownik gazowy, wkrętka od gazu szczelna? Objawy takie same na obu paliwach i zaraz po odpaleniu czy narasta to jakoś?
  4. Napinacz łańcucha. Poczytaj temat na forum i miłej lektury.
  5. przem8 odpowiedział(a) na Jacek Mamra temat w 1.8T
    Przecież masz odpowietrznik na metalowej rurze wodnej przy pokrywie zaworów. Poza tym przy sprawnym układzie sam się powinien odpowietrzyć.
  6. Z 4x4 i w pb to nic bardzo nie ma. Jest jeszcze volvo v50 ale nie polecam albo jakies subaru outback, legacy ale wiadomo jak tam z blachami..
  7. Exeo ale quattro to tam nie ma. Zapomnij o takim b7 jesli nie wylozysz ponad 30tys.
  8. Pompa paliwa, czujnik poł. wałka albo wału, czujnik temp. itp., itd. Wróżka może coś podpowie ze szklanej kuli
  9. przem8 odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Jasne. Mówią, że wysyłają do swojego laboratorium. I jak sądzisz, co im wyjdzie w badaniach? ? Zwrotów od ręki nieużywanych części też nie ma, tylko ta sama procedura. Muszą zbadac czy czasem nie było montowane. Koleś w aso mi tłumaczył jak kupowałem kiedyś n75.
  10. Po tym nr co podałeś to nie. W turbinie. Może jednak masz problem z ciśnieniem oleju, który ujawnia się po dłuższym rozgrzaniu oleju. U mnie stał ostatnio dwie doby i odpala bez żadnego, minimalnego grzechotnięcia w te mrozy.
  11. Przecież to jest nr producenta autolog. Zapewne tak albo hałasuje klapka wg przy turbinie. Jestes na 100% pewien, że to napinacz?
  12. Seria powinna pokazywać max 125 przepływu. Wklej po ludzku te logi
  13. W tej cenie zapomnij o ładnej b7. Rok temu szukałem namiętnie i dałem sobie spokój. A ta z ogłoszenia to po zdjęciach widać, że wycirus.
  14. Jest jeden jedyny zamiennik febi bez zmiennej fazy więc filozofii tu nie ma (niewazny kod silnika), a czy kupisz oryginał czy zamiennik to juz Twój wybór.
  15. Ta różnica ciśnień na jałowych zaraz po wypaleniu jest za duża. Wypal dpf podczas jazdy wymuszając procedurę i zobacz jak to będzie wyglądać.
  16. I jeszcze może na oryginalnym rozrządzie i odmie?
  17. Nie ma. Temat stary i oklepany.
  18. Vcds, w engine bloki pomiarowe i gr. 93. W jakims innym śmiesznym skanerze szukaj cos typu timing, synchro, camshaft position... Te 16 ogniw tez trzeba umieć liczyć, a po tym zdjeciu nie mozna stwierdzić czy jest dobrze na 100%. Poza tym To proszenie się o kłopoty. Też kiedyś taki założyłem to ślizgi po 30tys praktycznie nie istniały.
  19. Jaką wartość masz w gr. 93? Masz przestawiony wałek o ząbek albo wina c**jowego zamiennika. Ciężko po tym zdjęciu doliczyć się ogniw...
  20. Czytał temat o napinaczu? Najlepsza opcja to napinacz bez zmiennej fazy, wyłączenie w sofcie i spokój na lata. W cenie "dobrego" zamiennika masz ogarnięty temat.
  21. Silnik wejdzie każdy, który był montowany w a4 tylko z elektryką może nie być tak prosto i pytanie czy to się opłaca, bo koszt silnika np. 1.8t z osprzetem to lekko 5-6tys., do tego pakiet startowy, pewnie zaraz sprzęgło itp, itd, robocizna i lekko taki swap wychodzi 10-15tys.
  22. Germany. Jakby było china to bym nawet nie zakładał.
  23. Zmieniałem w tym roku.
  24. Wadliwy filtr paliwa albo pompa paliwa. Uzywam z manna i nigdy nie było problemów, a na ori wyło niemilosiernie i o reklamacji filtra z aso zapomnij.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.