Treść opublikowana przez przem8
-
Pomoc w diagnozie A4 B7 1.8T BFB w lubelskim
Ciśnienie sprężania? Poniżej 10bar to już kiepsko. Przecięż na benzynie ma to samo i jak kasowane miał błędy to i korekty paliwowe więc nic się nie rozjechało. Czasami uszkodzony przepływomierz powoduje wypadanie zapłonu ale trzeba pologować auto żeby było widać co i jak, a takich rzeczy w bosch serwisach nie uświadczysz ?
-
Pomoc w diagnozie A4 B7 1.8T BFB w lubelskim
Zaworek odmy ori czy zamiennik? Jakby się zalewał to ogólnie, a niee tylko na 2 garze, chyba że akurat ten wtryskiwacz leje ale pewnie to było sprawdzane u tych mechaników jak tyle pieniedzy im zapłaciłeś za nierozwiazanie problemu?
-
Pomoc w diagnozie A4 B7 1.8T BFB w lubelskim
Korek oleju podskakuje? Szczelność dolotu była sprawdzana, sterownik gazowy, wkrętka od gazu szczelna? Objawy takie same na obu paliwach i zaraz po odpaleniu czy narasta to jakoś?
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu A4 B7 1.8T
Napinacz łańcucha. Poczytaj temat na forum i miłej lektury.
-
UPG czy Turbo
Przecież masz odpowietrznik na metalowej rurze wodnej przy pokrywie zaworów. Poza tym przy sprawnym układzie sam się powinien odpowietrzyć.
-
Powoli szukam A4 B6/B7 Avant 1.8T
Z 4x4 i w pb to nic bardzo nie ma. Jest jeszcze volvo v50 ale nie polecam albo jakies subaru outback, legacy ale wiadomo jak tam z blachami..
-
Powoli szukam A4 B6/B7 Avant 1.8T
Exeo ale quattro to tam nie ma. Zapomnij o takim b7 jesli nie wylozysz ponad 30tys.
-
Audi a4 b6 1.8t bfb problem z odpaleniem
Pompa paliwa, czujnik poł. wałka albo wału, czujnik temp. itp., itd. Wróżka może coś podpowie ze szklanej kuli
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Jasne. Mówią, że wysyłają do swojego laboratorium. I jak sądzisz, co im wyjdzie w badaniach? ? Zwrotów od ręki nieużywanych części też nie ma, tylko ta sama procedura. Muszą zbadac czy czasem nie było montowane. Koleś w aso mi tłumaczył jak kupowałem kiedyś n75.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Po tym nr co podałeś to nie. W turbinie. Może jednak masz problem z ciśnieniem oleju, który ujawnia się po dłuższym rozgrzaniu oleju. U mnie stał ostatnio dwie doby i odpala bez żadnego, minimalnego grzechotnięcia w te mrozy.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Przecież to jest nr producenta autolog. Zapewne tak albo hałasuje klapka wg przy turbinie. Jestes na 100% pewien, że to napinacz?
-
1.8T AEB - Logi po wymianie turbosprężarki (spadek mocy) w A4 B5 1.8T AEB
Seria powinna pokazywać max 125 przepływu. Wklej po ludzku te logi
-
A4B7 2.0T FSI - czy warto za tą cenę?
W tej cenie zapomnij o ładnej b7. Rok temu szukałem namiętnie i dałem sobie spokój. A ta z ogłoszenia to po zdjęciach widać, że wycirus.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jest jeden jedyny zamiennik febi bez zmiennej fazy więc filozofii tu nie ma (niewazny kod silnika), a czy kupisz oryginał czy zamiennik to juz Twój wybór.
-
Parametry DPF 2.0TDI CGLC
Ta różnica ciśnień na jałowych zaraz po wypaleniu jest za duża. Wypal dpf podczas jazdy wymuszając procedurę i zobacz jak to będzie wyglądać.
-
Zakup A4 B8 1.8 TFSI 170HP
I jeszcze może na oryginalnym rozrządzie i odmie?
-
Napinacz łańcucha rozrządu A4 B7 1.8T BFB
Nie ma. Temat stary i oklepany.
-
P0012 po wymianie paska oraz napinacza rozrządu w A4 B6 1.8T
Vcds, w engine bloki pomiarowe i gr. 93. W jakims innym śmiesznym skanerze szukaj cos typu timing, synchro, camshaft position... Te 16 ogniw tez trzeba umieć liczyć, a po tym zdjeciu nie mozna stwierdzić czy jest dobrze na 100%. Poza tym To proszenie się o kłopoty. Też kiedyś taki założyłem to ślizgi po 30tys praktycznie nie istniały.
-
P0012 po wymianie paska oraz napinacza rozrządu w A4 B6 1.8T
Jaką wartość masz w gr. 93? Masz przestawiony wałek o ząbek albo wina c**jowego zamiennika. Ciężko po tym zdjęciu doliczyć się ogniw...
-
Napinacz łańcucha rozrządu A4 B7 1.8T BFB
Czytał temat o napinaczu? Najlepsza opcja to napinacz bez zmiennej fazy, wyłączenie w sofcie i spokój na lata. W cenie "dobrego" zamiennika masz ogarnięty temat.
-
Jaki silnik na SWAP zamiast 2.0 FSI?
Silnik wejdzie każdy, który był montowany w a4 tylko z elektryką może nie być tak prosto i pytanie czy to się opłaca, bo koszt silnika np. 1.8t z osprzetem to lekko 5-6tys., do tego pakiet startowy, pewnie zaraz sprzęgło itp, itd, robocizna i lekko taki swap wychodzi 10-15tys.
-
Problem z filtrem paliwa w A4 B6 1.8T
Germany. Jakby było china to bym nawet nie zakładał.
-
Problem z filtrem paliwa w A4 B6 1.8T
Zmieniałem w tym roku.
-
Problem z filtrem paliwa w A4 B6 1.8T
Wadliwy filtr paliwa albo pompa paliwa. Uzywam z manna i nigdy nie było problemów, a na ori wyło niemilosiernie i o reklamacji filtra z aso zapomnij.
-
Logi audi a4 b6 1,8t bfb
Jest ok.