Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Zaraz silnik usmazysz. Wtryskiwacze pętlą okrutnie. Padła pompa paliwa albo taki soft, a prędzej jedno i drugie.
  2. Bfb w serii nie dmucha ponad 0,7bara.
  3. Zajrzyj do kata, bo może zatkany.
  4. Seria to nie jest. Turbo nie osiąga zadanego doładowania, przeplywka zaniża i stuki na niebezpiecznym poziomie.
  5. Jest podwieszony temat o diagnostyce 1.8t To zostań przy tym co masz. Dobra hybryda kosztuje od 2500 w górę.
  6. Jak seryjna k03 jest zdrowa i silnik dobrze podaje w sprzyjających warunkach będzie ze 200, oczywiście na większych wtryskiwaczach i ic niz seryjne, ale to nie będzie powtarzalne. Jak nie celujesz w więcej jak 220 to k03s wystarczy. Logi więcej powiedzą niż hamownia.
  7. Jak hamownia zawyży o 10-20KM to jak najbardziej
  8. Bez otwierania słupka silniki wytrzymują 300KM i 400niuta. Poza tym żeby tyle osiągnąc to turbo hybryda k04, a to nie jest p&p, większe wtryskiwacze paliwa, duży IC, tip, sprzęgło mocniejsze i pompa paliwa. Ciekawe jak silnik będzie zapłon przyjmować. Bardzo optymistyczny wynik na seryjniej małej sprężarce k03. Poza tym masz temat o etapach podnoszenia mocy w 1.8t, miłej lektury.
  9. I słusznie, bo naprawdę bardzo dużo ludzi w to wierzy. U mnie co 2-3 dni brak ON na wszystkich stacjach i to od 2 tygodni tak się ciągnie.
  10. Przeciez tu masz popychacze hydrauliczne to co chcesz kasowac?
  11. Dalej za duże cofki więc nie jest dobrze.
  12. Logi robi się przynajmiej do 6tys obr. Z tego co widać to strasznie cofa zapłony i korekty na pb wysokie. Co do cofek to silnik agonia albo zapchany kat. Powtórz 2+33+115 do odcinki.
  13. Z 7-8tys max w zaleznosci jak ta blacharka na żywo wygląda. A czujnik poziomu oleju jest przykręcany do miski od spodu, a nie w środku miski.
  14. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Inna jest kolejność podłączenia i raczej trzeba wymienić wężyki na dłuższe. Przynajmniej ja tak robiłem.
  15. Zapewne napinacz łańcucha.
  16. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Pierburg 7.01024.02.0.
  17. Miało tak samo jak 2.0 tfsi więc czemu się dziwisz?
  18. Czujnik położenia wału sprawny?
  19. przem8 odpowiedział(a) na chwal33a temat w 1.8T
    Sprawdź po nocy kamerką czy nie masz kropelek wody na ściankach cylindrów.
  20. przem8 odpowiedział(a) na chwal33a temat w 1.8T
    Nie. Zmierz kompresję z próbą olejową może coś wyjdzie. Płynu nie ubywa?
  21. przem8 odpowiedział(a) na chwal33a temat w 1.8T
    Sprawdź jeszcze czy masz szczelne wkrętki od gazu i gniazda wtryskiwaczy benzynowych.
  22. przem8 odpowiedział(a) na chwal33a temat w 1.8T
    To pewnie głowica popękana. Na obu paliwach tak samo jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.