Treść opublikowana przez przem8
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Tak to wygląda. Nie chciało mi się sciagac oslony. Pod nią są wtryskiwacze pojedynczo na trójnikach, zasilanie z dwóch stron, filtry 2x bulpren, pełny wlew pod klapką, komp schowany w podszybiu i wtyczka pod bezpiecznikami w środku. Przełącznik schowany w popielniczce.
-
Jakie auto do 50 tys zł? audi b8/passat b7/insignia/mondeo?
Najlepiej się przymierzyć do każdego auta, które Cię interesuje. Też kiedyś myślałem o insigni ale po bliższym poznaniu wiem, że żadnego opla nie kupie, a obcowałem tez z astrą z 2018r, bo o wczesniejszych modelach to szkoda nawet wspominać. Po prostu nie podchodzą mi i źle się w nich czuje
-
Ocena pracy łańcucha i napinacza w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Tak i do kompletu uszczelniacze wałków i uszczelki pod napinacz i pokrywę zaworów.
-
Ocena pracy łańcucha i napinacza w Audi A4 B6 1.8 T BFB
One się niczym nie różnią.
-
Jakie auto do 50 tys zł? audi b8/passat b7/insignia/mondeo?
Jeździłem poliftem w robocie służbowym i po gabarytach zewnetrznych spodziewasz się, że w środku będzie przestronnie ale wcale tak nie jest, przynajmniej z przodu. Materiały odporne na zużycie, wyciszenie średnie.
-
Ocena pracy łańcucha i napinacza w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Pewnie jakis chinol i masz efekty. Febi bez zmiennej fazy, łańcuch też febi, bo w opakowaniilu będzie iwis czyli to co na pierwszy montaż. Potem do tunera żeby wyłączyć tą pseudo zmienną fazę i masz spokój na lata. Nawet na zimnym po miesiącu stania nie zaterkocze.
-
Jakie auto do 50 tys zł? audi b8/passat b7/insignia/mondeo?
Ciekawe gdzie to miejsce? Auto mocno średnie. Bierz mondeo albo pastucha.
-
Ocena pracy łańcucha i napinacza w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Napinacz z łańcuchem do wymiany. Dla pewności zajrzałbym jeszcze do misy i sprawdził jak wygląda smok mimo tego niby prawidłowego ciśnienia oleju.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Załóż kolejnego magica.
-
Prośba o analizę logów 1.8t
Turbo mogło by wczesniej zadane doładowanie osiągać i lpg można doregulowac.
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Mogę Ci wrzucic później jak wygląda założona instalacja u mnie. Dokładnie 2,5 roku temu dałem 3500. U mnie jest reduktor magic big, barracudy 130, węże maflow, pełny wlew pod klapką. Jak chcesz pooglądać najdroższe montaże na Lubelszczyźnie to odpal na fb stronę pana ze Snopkowa.
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Ja napisałem, że jest jeden taki co koło tylu bierze do 1.8t. Tak to od 3500 średnio.
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
A co ma piernik do wiatraka? Płacisz za usługę, która ma byc dobrze wykonana. Mają być ulgi dla starszych?? Wiem tyle, że sam za 2900 bym tego nie zalozyl w dzisiejszych czasach, bo to jest podejrzanie tanio przy prowadzeniu legalnej działalności ale to tylko moje zdanie. Takie pytanie jeszcze, czy z montazem lpg i regulacją wyrobili się u Ciebie w ciągu jednego dnia?
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Hahaha. Jasne... Poza tym nie znasz fantazji monterów i miejsc gdzie robią nawierty?
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Taniocha. Zdejmował kolektor do wiercenia wkrętek?
-
Jaki filtr paliwa do 1.8T AVJ?
Ja mam kolejny z manna i działa. Ori raz kupiłem i był uszkodzony, z resztą jak ori pompa paliwa, która tyle dawala ciśnienia, że paliwa brakowało na jałowych. Takie to części są, nawet te z aso.
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Tyle biorą w większości te polecane z lpg forum i sami sobie naganiają klientów, a część z nich nie potrafi sobie poradzić z wystrojeniem gazu w 1.8t więc o czym mowa, a jeden taki hiper gazownik z lubelskiego regulował na zewnętrznął sonde afr, a takie b6 1.8t jest w nią przeciez wyposażone. Efekt taki, że auto było niemiłosiernie przelane pod obciążeniem.
-
1.8t napinacz łańcucha, febi czy używany org?
I obstawiam, że też nie rozwiąże tego problemu.
-
1.8t napinacz łańcucha, febi czy używany org?
Ja mam febiego bez fazatora i synchro 0. Przejechane na nim 70tys i nie narzekam. Nie wiem skąd bierzesz te zasłyszane głupoty.
-
1.8t napinacz łańcucha, febi czy używany org?
Febi nowy kup.
-
Analiza logów A4 B6 1.8T BEX
Moze masz zrobioną procedurę startu?
-
Czy czegoś brakuje?
To służy do ustawiania sanek. Tak ma być.
-
A4 b5 weryfikacja turbo i sprzęgło pod większe moce
Seryjne zdrowe sprzęgło powinno obsłużyc taką moc, a jak nie to zestaw od awx i tarcza z tłumikami drgań od bfb jeśli mówimy o quattro.
-
Klimatyzacja nie chłodzi, ECON się włącza
Ilość czynnika w układzie. Jeśli econ świeci się na stałe to z reguly jest brak czynnika w układzie albo uszkodzony czujnik ciśnienia.
-
A4 B6 1.8T BFB wypadanie zapłonu i szarpanie podczas przyśpieszania
Pewnie popękana głowica, a ten soft się mógł do tego przyczynić. Uboga mieszanka i pętlące wtryskiwacze.