Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Tak to wygląda. Nie chciało mi się sciagac oslony. Pod nią są wtryskiwacze pojedynczo na trójnikach, zasilanie z dwóch stron, filtry 2x bulpren, pełny wlew pod klapką, komp schowany w podszybiu i wtyczka pod bezpiecznikami w środku. Przełącznik schowany w popielniczce.
  2. Najlepiej się przymierzyć do każdego auta, które Cię interesuje. Też kiedyś myślałem o insigni ale po bliższym poznaniu wiem, że żadnego opla nie kupie, a obcowałem tez z astrą z 2018r, bo o wczesniejszych modelach to szkoda nawet wspominać. Po prostu nie podchodzą mi i źle się w nich czuje
  3. Tak i do kompletu uszczelniacze wałków i uszczelki pod napinacz i pokrywę zaworów.
  4. One się niczym nie różnią.
  5. Jeździłem poliftem w robocie służbowym i po gabarytach zewnetrznych spodziewasz się, że w środku będzie przestronnie ale wcale tak nie jest, przynajmniej z przodu. Materiały odporne na zużycie, wyciszenie średnie.
  6. Pewnie jakis chinol i masz efekty. Febi bez zmiennej fazy, łańcuch też febi, bo w opakowaniilu będzie iwis czyli to co na pierwszy montaż. Potem do tunera żeby wyłączyć tą pseudo zmienną fazę i masz spokój na lata. Nawet na zimnym po miesiącu stania nie zaterkocze.
  7. Ciekawe gdzie to miejsce? Auto mocno średnie. Bierz mondeo albo pastucha.
  8. Napinacz z łańcuchem do wymiany. Dla pewności zajrzałbym jeszcze do misy i sprawdził jak wygląda smok mimo tego niby prawidłowego ciśnienia oleju.
  9. Turbo mogło by wczesniej zadane doładowanie osiągać i lpg można doregulowac.
  10. Mogę Ci wrzucic później jak wygląda założona instalacja u mnie. Dokładnie 2,5 roku temu dałem 3500. U mnie jest reduktor magic big, barracudy 130, węże maflow, pełny wlew pod klapką. Jak chcesz pooglądać najdroższe montaże na Lubelszczyźnie to odpal na fb stronę pana ze Snopkowa.
  11. Ja napisałem, że jest jeden taki co koło tylu bierze do 1.8t. Tak to od 3500 średnio.
  12. A co ma piernik do wiatraka? Płacisz za usługę, która ma byc dobrze wykonana. Mają być ulgi dla starszych?? Wiem tyle, że sam za 2900 bym tego nie zalozyl w dzisiejszych czasach, bo to jest podejrzanie tanio przy prowadzeniu legalnej działalności ale to tylko moje zdanie. Takie pytanie jeszcze, czy z montazem lpg i regulacją wyrobili się u Ciebie w ciągu jednego dnia?
  13. Hahaha. Jasne... Poza tym nie znasz fantazji monterów i miejsc gdzie robią nawierty?
  14. Taniocha. Zdejmował kolektor do wiercenia wkrętek?
  15. Ja mam kolejny z manna i działa. Ori raz kupiłem i był uszkodzony, z resztą jak ori pompa paliwa, która tyle dawala ciśnienia, że paliwa brakowało na jałowych. Takie to części są, nawet te z aso.
  16. Tyle biorą w większości te polecane z lpg forum i sami sobie naganiają klientów, a część z nich nie potrafi sobie poradzić z wystrojeniem gazu w 1.8t więc o czym mowa, a jeden taki hiper gazownik z lubelskiego regulował na zewnętrznął sonde afr, a takie b6 1.8t jest w nią przeciez wyposażone. Efekt taki, że auto było niemiłosiernie przelane pod obciążeniem.
  17. I obstawiam, że też nie rozwiąże tego problemu.
  18. Ja mam febiego bez fazatora i synchro 0. Przejechane na nim 70tys i nie narzekam. Nie wiem skąd bierzesz te zasłyszane głupoty.
  19. Febi nowy kup.
  20. Moze masz zrobioną procedurę startu?
  21. przem8 odpowiedział(a) na alf temat w Audi A4 B5
    To służy do ustawiania sanek. Tak ma być.
  22. Seryjne zdrowe sprzęgło powinno obsłużyc taką moc, a jak nie to zestaw od awx i tarcza z tłumikami drgań od bfb jeśli mówimy o quattro.
  23. Ilość czynnika w układzie. Jeśli econ świeci się na stałe to z reguly jest brak czynnika w układzie albo uszkodzony czujnik ciśnienia.
  24. Pewnie popękana głowica, a ten soft się mógł do tego przyczynić. Uboga mieszanka i pętlące wtryskiwacze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.