Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Spytaj ile oleju bierze, a jak powie że nie to czy zapisze to na umowie i w razie co przyjmie zwrot auta jak się okaże, że pije jak szalone. ?
  2. Wszystko wskazuje na to, że przeplywka do wymiany.
  3. Zniesie tyle, ewentualnie tarczę można obic kevlarem.
  4. Wyższe moce to ile? 2.0tfsi ma mocne sprzęgło.
  5. Na jakim paliwie te logi i czy kasowałes przed tym błędy?
  6. To już masz bardzo ograniczony wybór, bo większość marek już od dawna przeszła tylko na bezpośredni wtrysk, a to już średnio się opłaca wg mnie.
  7. przem8 odpowiedział(a) na byqu temat w 1.8T
    Wątpliwe, a na pewno w przypadku napinacza z fazatorem. Parametry mogą być ok, a npinacz będzie walić i hałasować więc tak jego stanu nie określisz. Jeśli terkocze do 2s przy odpalaniu to zostaw to w spokoju. A najlepsza opcja to montaż napinacza bez fazatora i wywalenie go z softu przez tunera. Spokój na wieki i cisza przy odpalaniu nawet jak przestoi całą zimę przy mrozach na dworze. A firmę mehenker to sobie daruj. JAk musisz wymieniać uszczelki przy napinaczu, a masz jeszcze fabryczny napinacz i powyżej 200tys przebiegu to ja bym wymienił napinacz na taki bez zmiennej fazy. Poza tym temat oklepany i masz całą encyklopedię o nim na forum
  8. Spalanie z dystrybutora czy z fisu? Może masz nieszczelną instalacje albo poprostu jest trocha zalany na lpg i stąd takie spalanie. U mnie raz wyszło średnie 17l ale to przy strojeniu gazu i prawie non stop pałowane pod 200 i w górę.
  9. przem8 odpowiedział(a) na AS33v95 temat w 2.0TFSI
    W tfsi nie ma zmiennej geometrii w turbinie. Masz objaw slizgajacego się sprzęgła.
  10. Pytał o koszty to odpisałem. Jak ktos ma chęci i kase to może i miliony wsadzać w takie trupy, co z resztą niektórzy robią.
  11. Równowartość takiego a4 ?
  12. Nie licząc części to przedział 1000-3000zl w zależności jaki warsztat. Niektórzy za samą wymianę rozrządu paskowego biorą 2tys i więcej. Mowa tylko o robociźnie.
  13. Do zweryfikowania rozrząd, rozrusznik i czujnik położenia wału.
  14. Piszesz o zaworku w trójniku odmy? Jeśli tak to nie zgodzę się z Twoją tezą, bo umnie jakos znosi 1,5bara od bardzo dawna. Załóż lepiej tarczę z tlumikami drgan od bfb, bo zaraz będziesz drugi raz skrzynię zrzucać.
  15. przem8 odpowiedział(a) na michniewicz13456 temat w 2.0
    Zrób logi statyczne i dynamiczne grup 2+33. Jest lpg?
  16. Tyle to pali średnio 2.0 alt. Zużycie i jakość komponentów lpg zapewne też ma jakis wpływ na spalanie. U mnie jest rozstrzał od 11,5 do 13,5 w zależności ile miasta i ile razy miodu dostanie, a lekko raczej nie ma (moc grubo ponad 200KM).
  17. przem8 odpowiedział(a) na Mat77 temat w 1.8T
    Jak w cenie złomu to bierz, a tak to Kinder niespodzianka ?
  18. Sztanga źle ustawiona, pęknięte żeliwo, dziurawa grucha, n75, źle podpięte podciśnienia itp.,itd. Zrób tego loga to się może wyjaśni. Zawór dv sprawdzales?
  19. Przepływ zależy od doładowania. Nie dmucha to bie ma przepływu, proste. Co ma soft w tym przypadku do sztangi? Ustawia się tak jak przewiduje producent. Na odpiętej n-ce ma dmuchac 0,3b. Jak jest mniej to sztanga do regulacji albo turbo trup.
  20. Zrób jeszzce 115 z odpiętą wtyczką od n75. Z tego co widać to auto po sofcie, a turbo nie ma chęci dmuchać.
  21. Zrób poprawnie logi parami, głównie 2+33 i 115+118.
  22. Po co swap jak to te same silniki, a różnią się osprzętem ? Zrób softa i będzie lepiej iść jak bex co ma 190KM.
  23. A na jakiej podstawie jak nawet prostych parametrów po logach nie potrafisz ocenić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.