Treść opublikowana przez przem8
-
Prośba o analizę logów - 1.8T AVJ, wypadanie zapłonu na drugim cylindrze
Pewnie głowica do roboty.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Pyszny, wchodzi bez zapojki?
-
Wybór kompletu sprzęgła do 1.8t BFB skrzynia GDT
Pilotujące, prowadzące jak zwał tak zwał:P Siedzi na wyjściu wału korbowego. U mnie przy wymianie się okazało, że w ogóle go nie było...
-
Wybór kompletu sprzęgła do 1.8t BFB skrzynia GDT
Wsadz komplet od awx z luk'a. Jest tańsze i wytrzymalsze. Przy okazji warto wymienić łożysko prowadzące, koszt to całe dodatkowe 20zl.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Pewnie castrol 5w30.
-
Prośba o analizę logów 1.8t auq leon 1m
Zapraszam ? eSka pod nosem to można w pełni wykorzystać możliwości regulacji.
-
Prośba o analizę logów 1.8t auq leon 1m
Mapki są dla turystów. To się stroi na korekty. To raczej nigdy nie było dobrze zrobione.
-
Odmowa naprawy gwarancyjnej przez warsztat
Pisałeś, że zapłaciłeś 4500 za samą robociznę. Przecież to chora kwota. Teraz średnio w tych "porządnych" warsztatach liczą 200zł/h. Przyjmijmy, że będą to robić 8h (do zrobienia na spokojnie) to masz 1600. Za co ta pozostała kwota? Chyba, że Ci liczyli postojowe
-
Odmowa naprawy gwarancyjnej przez warsztat
A potem płaczą, że audi drogie w naprawie Ciśnij ten warsztat o naprawę albo zwrot kasy, przecież to jest jakaś patologia...
-
Odmowa naprawy gwarancyjnej przez warsztat
Nieźle. W moich stronach max. 800zł w quattro za taką robociznę. Za tyle co podałeś to kompletny remont głowicy ze wszystkim na tip top.
-
Prośba o analizę logów 1.8t auq leon 1m
Gaz do regulacji, bo zaraz będzie znów błąd od mieszanki. Jest za ubogo.
-
Odmowa naprawy gwarancyjnej przez warsztat
Za wymianę sprzęgła i uszczelniaczy (chodzi o uszczelniacz wału czy o co dokładnie?) zapłaciłeś 4500? Nieźle sobie liczą...
-
Modyfikacja - chipowanie
Źle myślisz. Program robisz na sterowniku benzynowym i na benzynie ma być dobrze to zrobione, a potem do tego regulujesz lpg. Lpg samo się nie dostosowuje do pb tak poza tym.
-
Modyfikacja - chipowanie
Chodzi o to żeby nie pętliło na benzynie i był zapas. Co do tego mają wtryskiwacze lpg? ??
-
Modyfikacja - chipowanie
Ale zabawne haha. To se bylo kupić manula. 320 niuta chyba znosiły w miare te skrzynie. Do zwyklego stage1 nic nie musisz wymieniać, co najwyzej wtryskiwacze paliwa na te z bexa żeby byl zapas w paliwie.
-
Modyfikacja - chipowanie
Chyba ze skrzyni multi ? 3/4 1.8t na rynku po "c*pie" ale Ty nie rób Jak ta skrzynia ma pożyć to trzeba bardzo bezpiecznie z niutem.
-
Wymiana zwykłych reflektorów na bi-xenon
Samopoziomowanie musi być, bo będziesz innych oślepiać i auto nie przejdzie przeglądu.
-
Koszty utrzymania i spalanie A4 B7 1.8T
Przy normalnym użytkowaniu nic się nie zmieni, przy pałowaniu sobie wypije. U mnie rekord 16l gazu ale to jak stroiłem instalacje i było pałowane przez większość czasu. 13 lpg nie przekraczam, a nie oszczędzam i mam strasznie krótką skrzynię co nie pomaga w trasach. Średnie długoterminowe z fis to 9,4l. Nic się nie zmieniło. Jak auto jest na bieżąco serwisowane i nie dojechane do końca to sama eksploatacja. Może hamulce się szybciej zużywają i żywotność hybryd ograniczona. U mnie ponad 50 tys. km zrobiła i będę myśleć o wymianie, bo ma sporawy luz wzdłużny jak ostatnio sprawdzałem. Po modach na ~250KM przejechane prawie 60tys.
-
Pompa paliwa A4 B6 1.8T
Najpierw wymien filtr paliwa na ori od razu, zmierz ciśnienie paliwa po zapłonie i podczas jazdy. Nie znam, kupiłem oryginalną to była zepsuta ?
-
Pompa paliwa A4 B6 1.8T
Prędzej winny filtr paliwa, w którym jest regulator ciśnienia paliwa. Jeśli pompa zamiennik typu meat doria, magnetti marelli itp. to może też wyć albo nie trzymać prawidłowego ciśnienia.
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
4 tys musisz liczyć jeśli będziesz zakładać u tych z "polecanych". Podstawa to demontaż kolektora do wiercenia wkrętek i regulacja podczas jazdy na korekty.
-
Brak mocy, brak kompresji
Pewnie przeskoczył.
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Spod lublina. Przecież każdy trochę zorientowany w temacie wie kto jest największym kozakiem od lpg w tym rejonie ?
-
Koszt założenia instalacji LPG 1.8T BFB
Pytałem pod koniec 2022r to przedział 3500-4500 w zależności czy instalacja z dużym zapasem, no i kto zakłada. Taki lubelski guru od lpg to woła po 5-6tys od instalacji do 4 cylindrów ? Pewnie można i taniej ale z opłakanym skutkiem. Nie ma dużego wyboru w lubelskim z wyborem warsztatu z którego będziesz na 100% zadowolony - taka prawda, a i po tych polecanych z lpg forum trzeba poprawiać regulację.
-
Brak czegoś za kołem? Jakaś śruba?
To służy do prawidłowego ustawienia sanek.