Treść opublikowana przez przem8
-
Problem z pracą silnika - Wypadanie zapłonu?
Pytanie czy problem wystepuje na obu paliwach? Kat też może być zapchany. Od logów i pytanie czy teraz nie masz wywalonej całej tabeli błędów przez tego "elektronika".
-
Problem z pracą silnika - Wypadanie zapłonu?
Ten błąd to raczej problem z pre-katem niz sondą.
-
Po mocnym rozgrzaniu A4 B5 1.8T szarpie i faluje na jałowych
Masz w dziale diagnostyka o logach 1.8t. miłej lektury.
-
Wykres po chipie opinia
Kupiłem cały kosz vdo po przygodach z chinczykami, wyciem i co? Nowa ori pompa dawała praktycznie zerowe ciśnienie. Mija miesiąc i się decyzji odnośnie reklamacji nie mogę doczekać. Kupiłem kolejnego chińczyka, który działa ale głośno. Jak to mówią wszystko jednym c**jem robione teraz?
-
Wykres po chipie opinia
I co wtedy będzie utrzymywać stałe ciśnienie w układzie? Trzeba przerobić cały układ na taki jak był w a4 b5. Jest możliwe ale musisz im to udowodnić, czyli udać się samochodem do aso skąd kupiony był filtr, a oni na miejscu zweryfikują czy masz rację. Nie daj boze auto po chipie, bo Ci powiedzą, że to tego wina?
-
Wykres po chipie opinia
Ciśnienie musi być stałe 4bary. Pompa do wymiany albo filtr paliwa, w którym jest regulator ciśnienia.
-
Fabryczny rozmiar opon
Chodzi a auto z profilu? Jeśli tak to w b5 jest kilka rozmiarów dopuszczonych przez producenta i ten co napisałes jak najbardziej. Policję raczej gówno obchodzi jaki rozmiar kół byle nie wystawał za obrys auta i był jednakowy bieżnik na jednej osi.
-
Audi A4 B7 1.8 t + gaz wypada zapłon na 4 cylindrze
I ktoś słabo to zrobił.
-
Audi A4 B7 1.8 t + gaz wypada zapłon na 4 cylindrze
Soft do poprawy, bo wtryski pętla i gaz do regulacji.
-
Wykres po chipie opinia
Przeplyw masz jak w serii w sumie, doładowanie górą niewiele większe od serii, czasy wtrysków nieadekwatne do setupu. Dramat. A i turbo przeładowuje. Jak zapłaciłeś za to więcej jak 300zl to nieźle zostałeś w bambuko zrobiony ?
-
Wykres po chipie opinia
Gratuluje temu co wypuścił auto w takim stanie. Na pewno ta pompa paliwa trzyma 4 bary? Bo czasy wtrysków za duże jak na to wszystko co widać w logach.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Było sprawdzić przy jakim ciśnieniu zaczyna uchylać się klapa wg.
-
Silnik czasami przerwie/szarpnie przy dodaniu gazu podczas jazdy
Szklana kula nic nie mówi... Trzeba zrobić podstawową diagnostykę.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Odcięło, bo przeładowuje turbo i tryb awaryjny się włączył.
-
Regulator lambda - błąd 17584.
Zła regulacja lpg albo kat do wymiany przez pożeranie oleju jak to w alt bywa.
-
Audi A4 B7 1.8 t + gaz wypada zapłon na 4 cylindrze
Masz listwe czy pojedyncze? Jakie to wogole wtryskiwacze i czy pierwszy od zasilania to właśnie jest na 4 cylindrze?
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Na odpietym n75 powinno ładować 0,3bara.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Dobrze podpioles wężyki przy zaworku? Pewnie nie i stąd problemy.
-
Wykres po chipie opinia
Coś słabiutko. Lepsze wyniki są bez żadnych modyfikacji. Pokaż logi.
-
Logi A4 B6 1.8T BFB Avant
To pokaż w logach to falowanie, bo po tym co tu wkleiles to nic takiego nie ma miejsca.
-
Wymiana oleju + nafta
Masz specjalne płukanki na których można jeździć. Nikt Ci nie da gwarancji, że nie zrobisz silnikowi krzywdy jeżdżąc na nafcie w takim stężeniu. Poza tym jak masz strasznie zanagarowany silnik to pomoże to jak plaster na ból d*py.
-
Buczenie sprężarki - niskie obroty.
Czytałem kiedyś o takim przypadku i wymiana sprężarki na nową nic nie dała. Może właśnie jest problem z dyszą dławiącą albo zaworem rozprężnym, w zależności jak ten układ jest zbudowany.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jest duża szansa, że się ułoży. U mnie tak było.
- Zawór N75
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tam niektóre rzeczy są droższe niż w aso ?