Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Pytanie czy problem wystepuje na obu paliwach? Kat też może być zapchany. Od logów i pytanie czy teraz nie masz wywalonej całej tabeli błędów przez tego "elektronika".
  2. Ten błąd to raczej problem z pre-katem niz sondą.
  3. Masz w dziale diagnostyka o logach 1.8t. miłej lektury.
  4. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Kupiłem cały kosz vdo po przygodach z chinczykami, wyciem i co? Nowa ori pompa dawała praktycznie zerowe ciśnienie. Mija miesiąc i się decyzji odnośnie reklamacji nie mogę doczekać. Kupiłem kolejnego chińczyka, który działa ale głośno. Jak to mówią wszystko jednym c**jem robione teraz?
  5. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    I co wtedy będzie utrzymywać stałe ciśnienie w układzie? Trzeba przerobić cały układ na taki jak był w a4 b5. Jest możliwe ale musisz im to udowodnić, czyli udać się samochodem do aso skąd kupiony był filtr, a oni na miejscu zweryfikują czy masz rację. Nie daj boze auto po chipie, bo Ci powiedzą, że to tego wina?
  6. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Ciśnienie musi być stałe 4bary. Pompa do wymiany albo filtr paliwa, w którym jest regulator ciśnienia.
  7. Chodzi a auto z profilu? Jeśli tak to w b5 jest kilka rozmiarów dopuszczonych przez producenta i ten co napisałes jak najbardziej. Policję raczej gówno obchodzi jaki rozmiar kół byle nie wystawał za obrys auta i był jednakowy bieżnik na jednej osi.
  8. I ktoś słabo to zrobił.
  9. Soft do poprawy, bo wtryski pętla i gaz do regulacji.
  10. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Przeplyw masz jak w serii w sumie, doładowanie górą niewiele większe od serii, czasy wtrysków nieadekwatne do setupu. Dramat. A i turbo przeładowuje. Jak zapłaciłeś za to więcej jak 300zl to nieźle zostałeś w bambuko zrobiony ?
  11. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Gratuluje temu co wypuścił auto w takim stanie. Na pewno ta pompa paliwa trzyma 4 bary? Bo czasy wtrysków za duże jak na to wszystko co widać w logach.
  12. Było sprawdzić przy jakim ciśnieniu zaczyna uchylać się klapa wg.
  13. Szklana kula nic nie mówi... Trzeba zrobić podstawową diagnostykę.
  14. Odcięło, bo przeładowuje turbo i tryb awaryjny się włączył.
  15. przem8 odpowiedział(a) na orzello temat w 2.0
    Zła regulacja lpg albo kat do wymiany przez pożeranie oleju jak to w alt bywa.
  16. Masz listwe czy pojedyncze? Jakie to wogole wtryskiwacze i czy pierwszy od zasilania to właśnie jest na 4 cylindrze?
  17. Na odpietym n75 powinno ładować 0,3bara.
  18. Dobrze podpioles wężyki przy zaworku? Pewnie nie i stąd problemy.
  19. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Coś słabiutko. Lepsze wyniki są bez żadnych modyfikacji. Pokaż logi.
  20. To pokaż w logach to falowanie, bo po tym co tu wkleiles to nic takiego nie ma miejsca.
  21. Masz specjalne płukanki na których można jeździć. Nikt Ci nie da gwarancji, że nie zrobisz silnikowi krzywdy jeżdżąc na nafcie w takim stężeniu. Poza tym jak masz strasznie zanagarowany silnik to pomoże to jak plaster na ból d*py.
  22. Czytałem kiedyś o takim przypadku i wymiana sprężarki na nową nic nie dała. Może właśnie jest problem z dyszą dławiącą albo zaworem rozprężnym, w zależności jak ten układ jest zbudowany.
  23. Jest duża szansa, że się ułoży. U mnie tak było.
  24. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Po co jak są alternatywy? Poza tym mi nie musisz tłumaczyć kiedyi na co mam wymieniać ?
  25. Tam niektóre rzeczy są droższe niż w aso ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.