Treść opublikowana przez przem8
-
Zmiana sterownika
Przepływ nieadekwatny do doładowania. Jaka jest przeplywka założona?
-
Zmiana sterownika
Poza tym to nie jest seria patrząc po tym logu. Pokaz jeszcze 115+118.
-
Zmiana sterownika
Jakie masz na listwie podczas jazdy. Logów też nke raczysz wstawić po tym przeszczepie więc nie wiem co masz tam namodzone.
-
Zmiana sterownika
Np WK 720/3 MANN. Sprawdź faktyczne ciśnienie paliwa.
-
Zmiana sterownika
Literówka się wkradła. Miało być z 4 i 3... Sory.
-
Zmiana sterownika
Były dwa rodzaje filtrów w 1.8t z 4 i 3 kroccami.
-
Komputer do błędów
To jest tylko sam kabel. Jeszcze trzeba "zdobyc" do niego działającego vcdsa.
- Pytanie o działanie części
-
Błąd P0420-świecący się Check Engine
Najbliżej Ciebie to chyba @Łukasz13. Jak masz czym zgrać/wgrać wsad to możesz zdalnie to ogarnąć.
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Z programem nefmoto powinien ale mpps prostszy w obsłudze. Ja kupowałem ten i działa bez problemu na win7 64bit allegro.pl ALLEGRO.PL Ten zwróć jak nie działa.
-
Błąd P0420-świecący się Check Engine
Wyłączyć diagnostykę kata u tunera albo zacząć od wkręcenia emulatora kątowego na drugą sondę.
-
Brak mocy w B7 1.8T
Po prostu wynik nierealny i tyle. Pokaż logi, bo miałem przyjemność diagnozować auto po c*pie u tego tunera i trochę słabo wypuszczać auto z petlącymi wtryskiwaczami...
-
Brak mocy w B7 1.8T
250KM na regenerowanej turbinie z bexa? Jasne...
-
Długo kręci zanim zapali
Jasne. Do tego nie ma się co odnosić.
-
Długo kręci zanim zapali
A co pokazuje ten nowy czujnik przed odpaleniem?
-
Wypadający zapłon przy 6000 obrotów bex
Bardzo możliwe. Pokaż te logi, głównie 2+33.
-
Długo kręci zanim zapali
Reduktor nie puszcza gazu podciśnieniem?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Załóż napinacz bez fazatora to się pozbędziesz grzechotania. Nawet nowe ori z tą gownianą pseudo zmienną fazą hałasują?
-
Duży ubytek oleju
Przeciez tu bie były robione pierścienie, a tylko głowica. Tak wynika z powyższych postów... Jak była zdjęta głowica to było pomierzyć cylindry czy nie ma jaj, a poza tym jak było wcześniej dobrze to po zrobieniu głowicy pierscienie nagle się nie zużyły.
-
AVJ wypadanie zapłonów, prośba o ocenę logów
Przeplywka trochę zaniża, gaz do regulacji. Jeśli wymiana świec i cewek nie pomaga na wypadanie to pewnie popękana głowica. Jak się zachowuje korek oleju po odkreceniu na odpalonym?
-
Rozrząd 1.8T wałek ssący
Może masz koło na wałku rozrządu tył na przód założone. W gr. 93 masz ogolne synchro rozrządu.
-
Rozrząd 1.8T wałek ssący
Podmień czujnik położenia wałka. Kiedyś z zamiennika valeo przekłamywał mi o 13 i prawie osiwiałem zanim do tego doszedłem.
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Znalazłem Twojego loga z listopada i na pb było gorzej niż teraz: Log #673272 LOG.TUNEZILLA.COM I jakiś z lpg w trakcie strojenia Log #673273 LOG.TUNEZILLA.COM Przypomniało mi się I już wtedy Ci mówiłem, że najprawdopodobniej przepływka niedomaga i żeby dolot sprawdzić, bo korekty za wysokie. Rozjazd na lpg jest zapewne skutkiem dalszego niedomagania na benie albo/i uszkodzeniem wtryskiwaczy, które się nasilało.
-
1,8 bfb błedy
Logi zrób, a z błedów to turbo nie dmucha tyle co trzeba i jest ubogo przez lpg albo jakiś bulbulator. Szklana kula więcej nie mówi.
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Podjedź któregoś dnia to Ci to ogarnę. Do puław daleko nie masz