Treść opublikowana przez przem8
-
Kolektor wydechowy 1.8t BEX
Taki sam używany ale nieuszkodzony.
-
Ocena Logów Małysz 1.8T AVJ 003+020 - 115 pomocy
Jeśli już to turbo ładowało 1.45. 500niuta w 1.8t.., bądź poważny. Seryjny słupek wytrzymuje 400.
- Filtr paliwa buczy
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nie masz racji. Przy niewielkim wypaleniu uszczelki jak się rozgrzeje to dźwięk zniknie.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Sprawdź czy to czasem nie combi zawór hałasuje jeszcze, chyba że też już usunięte. Jak to mówią w d*pie byli i gówno widzieli. Zdalnie zrobi to kilka osób z forum. Ja jeżdżę na zamienniki febi bez zmiennych faz i nic się nie dzieje, a kosztuje 3x mniej. Zrobiłem na nim ponad 60tys.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ten dźwięk zanika jak się trochę rozgrzeje? Ja miałem identyczny dźwięk przy oberwanym wkładzie kata, a też myślałem, że to napinacz.
-
Hamownia, brak mocy
Kupujesz kabel kkl i za pomocą vcdsa, robisz logi. Na znanym chińskim portalu możesz kupić klona vcds za śmieszne pieniądze. Poza tym za***nym obowiązkiem tunera jest zrobienie niezbędnej diagnostyki i sprawdzenie parametrów zanim się weźmie za robotę ale zapewne tam gdzie byłeś to wgrywają gotowce bez tej całe otoczki za 1,5tys.
-
Regulator ciśnienia paliwa
To zmień filtr na sprawny. Można przerobić układ na taki z tradycyjną listwą z regulatorem i na zwykły filtr paliwa.
-
Klima nie działa, a czynnik jest
W a4 b6/b7 jest sztywne sprzęgło zrywalne. Dowiesz się jak się zerwie
-
Klima nie działa, a czynnik jest
Niemożliwe. Tu nie ma takiego sprzęgła. Klima chodzi "na stałe". Jedyne co może się załączyć to wentylator przy sprawnej klimie.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
U mnie jak były podobne objawy to winna była zatarta listwa. Nasilało się to w ciepłe dni więc niekoniecznie musi to być wina zaworka. Podnieś przód i sprawdź czy przy skręcaniu z magla nie słychać jak trze coś z niego, oczywiście na zgaszonym silniku.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Zgłoś się do zarządcy drogi o odszkodowanie. Kiedyś jak pracowałem w zarządzie dróg to sporo osób dostawało jaką kasę za podobne rzeczy. Wzywałeś policję, jest jakaś notatka?
-
Jakie orientacyjne koszty modyfikacji
Spytaj w synektune. Oni lubią rzeźbić w vagach.
-
S4 B7 korekty między bankami i błąd 17538 i 17536
Na benie nie masz takich rozjazdów?
-
Przepływomierz
Zrób logi, a nie tworzysz bzdurne teorie i wyjdzie czy masz parametry w normie.
-
Kod Błędu 16795 - MIL
Masz problem z układem Sai poza tym.
-
1.8t BFB mokra turbina i kopcenie z jej okolic
To pewnie wali z zasilania albo spływu oleju. Większej filozofii tam nie ma. Trzeba zobaczyć, a nie zdalnie przez forum dopytywać skoro i tak wiesz lepiej skąd cieknie, a skąd nie.
-
Przepływomierz
Nie ma potrzeby nic odpinać.
-
Przepływomierz
Za dużo youtuba oglądasz może sobie spsiukac IPA ale całe g...to da.
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
Nic nie dały te zabiegi.
-
Przepływomierz
Gdzie takie głupoty można usłyszeć? Zrób logi to się dowiesz co z przepływką.
-
Sprawdzenie Mapy po modzie 1.8 t bfb
Takich podstaw nie znasz, a bierzesz się za zmiany w ecu? Gratuluję. Takie podstawowe logi to 2+33, 3+20, 115+118 i będzie widać jak bardzo Ci nie wyszło
-
Nie wchodzi w obroty i gaśnie
A myślisz, że tu ktoś ma oryginał? Klona idzie kupić na ali za 120zł. Inne wyjście to kabel kkl z viaken i jak się ładnie uśmiechniesz to dostaniesz vcds lite.
-
prośba o analizę logów stoker 1.8t, k03s, kat 200 kom, wtryski BEX
Sporo cofa zapłon.
-
Problem z rozruchem, falowanie obrotów, brak mocy
Ciśnienie paliwa sprawdź, a tak to wróżenie z fusów. Obstawiam jeszcze problem z filtrem paliwa jak to przy zamienniku.