Treść opublikowana przez przem8
-
Ocena logów czy silnik Seat Leon 1.8T domaga i nadaje się na zwiększenie mocy
Pisałem dział diagnostyka. Ciężko co? Leniwe dupsko ... Wiedzialbys jakie grupy logować.
-
Ocena logów czy silnik Seat Leon 1.8T domaga i nadaje się na zwiększenie mocy
Masz podwieszony temat w dziale diagnostyka. Było poszukać, poczytać i dopiero temat zakładać. Tu aż kipi od logów, analiz itp.
-
Brak wspomagania na wolnych obrotach w A4 B7
Pewnie coś z maglem.
-
Brak wspomagania na wolnych obrotach w A4 B7
Przełóż ze starej pompy zaworek. Obstawiam wadliwą pompę, zwłaszcza że to jakis nędzny zamiennik.
-
Szukam schematu tylnej wycieraczki A4 B7 Avant
Jakiej firmy silniczek? Miałem cos takiego przy silniczku nty. Zareklamowalem, wsadziłem boscha i dopiero działało.
-
Brak wspomagania na wolnych obrotach w A4 B7
Jakiej firmy ta pompa?
-
Wymiana śrub do zbieżności geometrii
Co do wymiany tulei to może mieć racje. Co do ceny to napiszę tak - jesli liczą sobie 200-300zl za godzinę i będą się z tym pier**lic 2 dni to tyle wyjdzie. Mi w jednym warsztacie powiedzieli za wymiane uszczelki pod głowicą w pewnym aucie 10-15 tys, bo tak wychodzi z godzin i lepiej może zezłomować niż naprawiać? Także jak ktos z pieniędzmi się nie liczy to niech płaci.
-
Regeneracja dwuamsy czy sztywne koło w A4 B6 2.4 V6?
Może dlatego, że większość regenerowanych kół dwumasowych rozpadała się zaraz po założeniu i taka też krąży o tym opinia.
-
Logi dynamiczne 1.8T AVJ 150KM
Przepływka trochę mało mierzy i masz uszkodzoną sondę za katem albo coś z wiązką. Gaz będzie do regulacji i sprawdź ciśnienie paliwa.
- Prośba o ocenę logów
-
Analiza logi statyczne i dynamiczne A4 B5 1.8T AEB
Seryjne wtryski to nie wiem czy w aeb na 180-190 wystarczą. Poza tym jak masz seryjny ic to zapomnij, że tam jest więcej niż 180KM latem, bo jest piekło w dolocie Nie wiemy co masz tam namodzone oraz co autor softa miał na myśli. Po logach jest tak jak Łukasz już pisał, a ja się tylko odniosłem do tego, że przepływ nie pasuje do mocy, którą podałeś.
-
Analiza logi statyczne i dynamiczne A4 B5 1.8T AEB
Przepływka jakoś dużo mierzy jak na niby 200KM.
-
Czy jest sens wracać do 5w40 po latach na 10w40 w A4 B6 1.6 ALZ?
Chłopie nie powielaj mitów zakorzenionych w ograniczonych umysłach ludzi z minionej epoki. Poza tym większość olejów 5w40 syntetyk widziało tylko na etykiecie ?
-
Czy można zamontować silnik BAM zamiast BFB?
Silnika nie ale głowice tak. Poprzeczne nie pasują do wzdłużnych.
-
Basowe buczenie w kabinie podczas jazdy B6 1.8T
Jeśli w tym jest poprawna interpretacja parametrów i wskazanie gdzie jest problem to cena normalna przy legalnie działającej firmie.
-
Basowe buczenie w kabinie podczas jazdy B6 1.8T
Przecież to nie musi być tuner tylko byle kto z vcdsem. Popytaj na jakis grupach fb albo tu na forum.
-
Basowe buczenie w kabinie podczas jazdy B6 1.8T
To wszystko co Ci powiedział wyjdzie w logach, poza tym dowiesz się czy auto jest zdrowe czy nie. c*pa, a nie tuner, bo wie wszystko w ciemno bez diagnostyki.
-
Pisk przy rozruchu spod maski w A4 B7 1.8T BFB
I co z tego, jak nawet nowe ori hałasują przy rozruchu. to chyba piszemy o różnych filmikach ale mniejsza z tym. A jak odpalasz bez paska osprzętu to też piszczy?
-
Turbo późno wstaje
Na końcu masz opisane co i jak. Może byc jeszcze tak, że będzie potrzebna korekta softu jak auto po chipie.
-
Błędy w sterowniku silnika A4 B6 1.6 ALZ
Wróżką nie jestem ale wiem, że masz niepoprawne korekty długoterminowe od biegu jałowego.
-
Błędy w sterowniku silnika A4 B6 1.6 ALZ
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo ja widzę błąd małej skuteczności katalizatora, a nie problemy z sondą.
-
Turbo późno wstaje
To ustaw sztangę odpowiednio. Nie jesteś pierwszy, któremu turbo nie wstaje po regeneracji.
-
Błędy silnika P0171, P0420
Wszystko. Szklanej kuli nikt nie ma. Trzeba zrobić głębszą diagnostykę.
-
Szarpanie 1.8T podczas robienia logów
Trzeba uchwycić to w logu, bo tak to wróżenie z fusów. Jeśli rosną czasy wtrysków, korekty na ubogo, a doładowanie nie przekracza seryjnego to w kręgu podejrzanych układ paliwowy. Chyba, że przeplywka wtedy zaniża
-
Szarpanie 1.8T podczas robienia logów
Ciężko powiedziec dlaczego, bo w tym zestawieniu grup, gdzie to wystapiło, brak podglądu na niezbędne parametry.