Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Najprawdopodobniej coś z n75. Prócz tego spore stukowe.
  2. Pezeciez pisałeś, że hybryda to co Ci po tych oznaczeniach?
  3. przem8 odpowiedział(a) na NervaR temat w Audi A4 B6/B7
    To może jego wina. Za duzo niuta z dołu albo zła dawka.
  4. przem8 odpowiedział(a) na NervaR temat w Audi A4 B6/B7
    Auto seria czy po sofcie?
  5. Było chociaż radio wyciszyć. Nic po tym nagraniu nie można wywnioskować ale ja obstawiam napinacz łańcucha jak to w 1.8t. Jeśli tak jesto to olać temat.
  6. Odejmij ciśnienie atmosferyczne i wychodzi najwięcej 0,8bara. Pada straszna. N'ka wysterowana na maxa, doładowania nie ma więc turbo trup.
  7. Te świece to zmień na dedykowane, a nie czteroelektrodowe...?‍?
  8. Przecież to wyczyn. U mnie zimmermany po 50tys nadawały się na śmietnik. Zmierz bicie tarczy, a potem piasty i bedziesz mieć odpowiedź.
  9. Ja mogę tylko na podstawie ceny napisać, że to raczej nic nadzwyczajnego. Obejrzałem kilka takich do 20tys i to były padła nadające się na wrak race albo wymagały bardzo duzych nakładów żeby tym jako tako jeździć.
  10. przem8 odpowiedział(a) na studzin11 temat w 1.8TFSI
    Wtryskiwacze sprawdź, bo często padają. Błędów może nie ma, bo ktoś wywalił całą tablicę przy okazji wykodowania klap itp.? Rozrząd dobrze ustawiony?
  11. Pewnie lpg do regulacji. Skasuj korekty i zobacz jak będzie po jezdzie na benzynie.
  12. Po 240zł/5l masz na necie i taniej nie będzie. Meguin jest po niecałe 180/5l.
  13. A jakie masz te korekty po jezdzie na lpg?
  14. Na jakiej podstawie tak stwierdzili? Trzeba podejrzec korekty paliwowe i będzie widać co i jak.
  15. Obstawiam, że coś ze zmienną geometrią turbiny.
  16. Musisz zmienic komplet skrzynia+dyfer żeby zgadzały się przełożenia i chyba jeszcze wał w komplecie.
  17. przem8 odpowiedział(a) na stenek121 temat w 1.8T
    Sprawdź czy ten zawór w ogóle jest sprawny.
  18. Przy podszybiu. Poza tym trzeba najpierw ściągnąc czynnik.
  19. Zrób antykoksa, a ze zdjeciem miski jest w c**j zachodu, a nie tylko odpięcie stabilizatora...
  20. Zrób 2+33 do 6tys i wrzucaj to na tunezilla albo cos podobnego i wklejaj linki. Słabo to wygląda.
  21. Ten dźwięk pochodzi najprawdopodobniej od dyszy rozprężnej. Zapewne jak kompresor dziala z duzą wydajnoscią to tego dźwięku nie masz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.