Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Niecałe 1200zl nówka denso. Chłop sie z choinki urwał z tym 2800?
  2. Sprawdź jak wygląda dysza rozprezna. Jak jest syf to dochodzi płukanie układu i wymiana skraplacza, osuszacza i dyszy.
  3. A te błędy od przepustnicy zniknęły?
  4. Masz sonde wąskopasmową i przy pelnym obciazeniu zawsze pokaże 0, bo jedzie na sztywnych nastawach. Ma byc napięcie 0,8 wtedy. Jesli jest inaczej to masz za ubogo albo za bogato. Dopiero w skrajnych przypadkach pokaże korekte. Co innego przy normalnych obciazeniach i na postoju, wtedy wprowadza korekty. Poczytaj o open i close loop.
  5. Zapewne zaciera się sprężarka. To jest sztywne sprzęgło i jego awaria w wiekszosci przypadków wiąże się z zatartym układem i dużymi kosztami.
  6. Pompa paliwa do wymiany.
  7. Nie ma sensownych zamienników do sedana w q. Zostaje vdo i skv. Skv to gówno, które wyje ale trzyma ciśnienie i ledwo przetrzymuje gwarancje. Kupiłem vdo ale jest w reklamacji, bo tyle paliwa dawało, że ledwo jałowe obroty utrzymywało.
  8. Przy webasto były dwa wężyki.
  9. Jest coś takiego jak etka online na i tam znajdziesz rozmiary oringow. Nikt za Ciebie nie będzie szukać Lepiej kupić ori, w necie da się je znalezc w przyzwoitych pieniądzach.
  10. Zwykle h6w tez zywotnoscia nie grzeszą, a wymiana to pikuś, bo da radę bez demontażu lampy. Co kto lubi.
  11. Tak powinno chodzić jeśli sprzęgło jest nowe.
  12. Przecież on ma tak cykać ?‍♂️ Poza tym ta pompka pracuje bardzo cicho. Zapraszam, posłuchasz mojej nowej..
  13. Właśnie, że są, wiem bo miałem. Ich żywotność jest krótka, jak wytrzymają pół roku to sukces. Potem przepalają się diody i potrafią mrugać.
  14. A bezpiecznik od wentylatora sprawny?
  15. Ojeju, nic mu nie będzie.
  16. Sonda działa. Dolot szczelny, odma? Pokaż log statyczny 2+7.
  17. Na postoju to sobie można co innego zmierzyc ? Regulator masz 4 barowy?
  18. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Nie. W serii to nie przeszkadza ale to jest do ogarnięcia softem.
  19. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    W serii już był dramat z wydajnością pompki. Masz wadliwą pompę albo filtr paliwa. Turbo w serii miało tendencję do przeladowywania w peaku.
  20. Paliwa brakuje.
  21. Jest. 2koła w górę z robocizną.
  22. A nie mozesz tego wrzucić np. na tunezilla?
  23. Druciarz jeszcze gaz zakładał ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.