Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na chwal33a temat w 1.8T
    Zasysa korek oleju?
  2. Bo pewnie masz nieszczelność w układzie.
  3. Sprawdzić szczelność dolotu, zawór dv.
  4. Poczytaj o multitronicu.
  5. Słabe masz te korekty. Szukaj nieszczelności w dolocie i pasowałoby przeplywke podmienic na próbę.
  6. Ubogo, bo przeplywka zaniza. Najlierw się ogarnia na benie, a potem reguluje gaz.
  7. Na wypietej wtyczce nic nie pokaże to po co? Kasuj błędy przed logami i tyle. Czemu mnie to nie dziwi...
  8. Super... To zrób na pb 2+33 i 3+20. Gaz masz do regulacji.
  9. To są logi zrobione na benzynie? Przeplywka trochę zaniża.
  10. Może jest problem w uszkodzonym sterowniku gazowym i sieje zamęt.
  11. Spore cofki zapłonu, a tak to nic nie widać prócz skwaru w dolocie. Jeśli dalej wypada zapłon to raczej coś z głowicą, może trochę przytkany kat.
  12. Wykluczyles lpg?
  13. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Logujesz po dwie grupy na 3 biegu od 1.5tys do odciny albo min. 6tys z butem w podłodze. Prościej się tego nie da wytłumaczyć przecież i tak jest opisane w tym temacie oraz to zeby kasować błędy przed logami, nawet jak ich nie ma. Jak to dla Ciebie niejasne to już nie wiem jak Ci to rozrysowac? Nie trzeba tunera do tego, tylko wspomniane logi i szybki rzut okiem żeby widzieć czy seria czy dłubane.
  14. Logi rób parami, tak jak opisane w podwieszonym temacie. Jak chcesz pomocy to dostosuj się do ogólnie przyjętych standardów. To co wstawiłeś do niczego się nie nadaje.
  15. przem8 odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Po tych zdjeciach to nic nie jest na znakach więc co tu mamy napisać?
  16. Taki sam jest, weź z febiego. Jakbym nie robił to bym nie pisał o tym. Żadnych skutków ubocznych i portfel grubszy oraz święty spokój z tym niedorobionym napinaczem.
  17. Mnie stg3 kosztował około 5tys więc nie wiem skąd te ceny bierzesz.
  18. Przeciez jest tylko jeden rodzaj napinacza bez zmiennej fazy. Praktycznie wszystkie 1.8t do 99r go mają, nieważny kod silnika. Na glupim allegro znajdziesz w kilka sekund. Z reszta temat oklepany i na forum i powinienes juz dawno wszystko znaleźć... Mi to zajelo 5 sekund allegro.pl ALLEGRO.PL
  19. Sporo to pojęcie względne ale po samym sofcie 1.8t jest zupełnie innym autem. Większość nie wie, że w ogole ma 1.8t po zwykłym stg1 i się dziwi jak wstawi logi do sprawdzenia.
  20. Kme tur czyli zasilanie 6mm. Trochę słabo, a z mojego doświadczenia ten reduktor klęka przy mocach 180-190KM w turbo. Ciśnienie drastycznie spada przy pełnym bucie. Ale chciałeś tanio to masz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.