Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na Jacek Mamra temat w 1.8T
    Są specjalne nakrętki zamiast korka albo zaslepiasz powrót i nabijasz przez króciec powrotny w zbiorniczu przez nałożony wężyk. Ważne żebyś miał manometr podpięty pod to wszystko żeby kontrolować wartość ciśnienia. Takie jeszcze podstawowe pytanie. Po jeździe jak auto przestoi noc, jak odkręcasz korek masz ciśnienie w układzie? Jeśli tak to sprawa jest prosta i czapka do zrzucenia.
  2. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    A to turbo weryfikowałes w końcu?
  3. przem8 odpowiedział(a) na Jacek Mamra temat w 1.8T
    Jeśli chodzi o termostat to w tym typie nie da się wymienić samego wkładu i koniec. Co do objawów autora tematu to wg mnie głowica albo upg. Nabij na noc układ chłodzenia ciśnieniem do tego stopnia żeby się jeszcze nie otworzył zaworek bezpieczeństwa. Jeśli po nocy ciśnienie spadnie to znaczy, że płyn wywala nieszczelnością, która równie dobrze może być upg albo głowica. Poza tym jeśli przy spokojnej jeździe nie ma dużego ciśnienia w układzie, a po pałowaniu jest więc wszystko wskazuje wiadomo na co... Termostat się tu otwiera po przekroczeniu 91stopni bodajże. W każdym razie po rozgrzaniu powinien trzymac mniej więcej 92-96stopni.
  4. przem8 odpowiedział(a) na Jacek Mamra temat w 1.8T
    Pieprzy od rzeczy, bo nawet nie wie jak wygląda tutaj termostat Z zamiennika mahle kosztuje w granicach 250zł.
  5. przem8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem tą twoją ultra zarazę i wiem czym na pewno nie chciałbym "śmigać". Kończę dyskusję ze swoje strony żeby nie zniżać się do twojego poziomu.
  6. przem8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ULTRA ciężki, tak jak jego kaudi
  7. przem8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bardziej ze wskazaniem na chyba. Kupuje się zaminniki renomowanych producentów, a teraz zgrywasz typowego cebulaka co chce przyoszczedzic i zalozyc najgorszej klasy zamienniki. Kup, może przy odrobinie szczęścia przeżyje gwarancję.
  8. przem8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedyś pisałeś, że tylko części ori z aso, a teraz największe gówno chcesz ładować do samochodu, które nie działa juz w fabryce albo się spierdzieli chwilę po montażu. Jak śmiesz traktować tak swoje Ultra? ?
  9. Ja bym wymienił ten czujnik w ciemno, bo to najczęstszą przyczyna. Jak chcesz coś diagnozować w b7 to kabel hex can z vcds.
  10. Zapewne czujnik stop pod pedałem hamulca do wymiany. Pewnie masz zwykły kabel i nie ze wszystkimi modułami się połączysz w b7.
  11. Przeciez ten błąd nie ma nic do przeplywki.
  12. Logi zrób, a jak jest lpg to pewnie do regulacji. 5 min diagnostyki vcdsem i masz obszerny temat o diagnostyce 1.8t w dziale diagnostyka. Jak znajdę tace to podam pod nosek
  13. Nie szukaj problemów na siłę.
  14. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Od 91, a oznaczenia h i v to indeksy prędkości, a nie nosnosc.
  15. przem8 odpowiedział(a) na bex156 temat w 1.8T
    Raczej sprzedawał, bo miał ten sam problem, a płukanka to jedynie płucze ale po kieszeni
  16. przem8 odpowiedział(a) na bex156 temat w 1.8T
    Który będzie w podobnym stanie I jak pompa oleju i panewki, może nie ma dramatu.
  17. przem8 odpowiedział(a) na bex156 temat w 1.8T
    A mierzone było ciśnienie oleju? Smok nie był strasznie zabity więc problem z brakiem smarowania jest gdzie indziej.
  18. Wsadzenie silnika to najmniejszy problem. Schody zaczną się z elektroniką, bo te auta dzieli przepaść pokoleniowa. Był jakiś projekt swapu w takim a4 b8 na polskim ytubie ale temat umarł, bo nie ma żadnej aktualizacji od kilku lat.
  19. Logi zrób. Przyczyn może być dużo.
  20. przem8 odpowiedział(a) na bex156 temat w Audi A4 B6
    Brązowe to są teraz kiedyś był białe. bosch 1 280 113 716
  21. Wchodzi na spinki i jak widać przy krawędzi powinna być śrubka jeszce. Żadna filozofia.
  22. Zalezy czy sporadyczny czy stały błąd. Wklej dokładny kod błędu, bo tak to mozna gdybać.
  23. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Zrób antykoksa. Wymieniałes separator oleju?
  24. Jak jest poprawnie wylaczony napinacz to pokazuje synchro w gr.93
  25. przem8 odpowiedział(a) na qbas21 temat w 2.0TDI
    Diesel i czysty olej? Zalejesz świeży i zaraz po odpaleniu jest czarny jak smoła. Prędzej to nagar niż piasek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.