Treść opublikowana przez przem8
-
UPG czy Turbo
Są specjalne nakrętki zamiast korka albo zaslepiasz powrót i nabijasz przez króciec powrotny w zbiorniczu przez nałożony wężyk. Ważne żebyś miał manometr podpięty pod to wszystko żeby kontrolować wartość ciśnienia. Takie jeszcze podstawowe pytanie. Po jeździe jak auto przestoi noc, jak odkręcasz korek masz ciśnienie w układzie? Jeśli tak to sprawa jest prosta i czapka do zrzucenia.
-
Pobór oleju w A4 B6 1.8T BFB
A to turbo weryfikowałes w końcu?
-
UPG czy Turbo
Jeśli chodzi o termostat to w tym typie nie da się wymienić samego wkładu i koniec. Co do objawów autora tematu to wg mnie głowica albo upg. Nabij na noc układ chłodzenia ciśnieniem do tego stopnia żeby się jeszcze nie otworzył zaworek bezpieczeństwa. Jeśli po nocy ciśnienie spadnie to znaczy, że płyn wywala nieszczelnością, która równie dobrze może być upg albo głowica. Poza tym jeśli przy spokojnej jeździe nie ma dużego ciśnienia w układzie, a po pałowaniu jest więc wszystko wskazuje wiadomo na co... Termostat się tu otwiera po przekroczeniu 91stopni bodajże. W każdym razie po rozgrzaniu powinien trzymac mniej więcej 92-96stopni.
-
UPG czy Turbo
Pieprzy od rzeczy, bo nawet nie wie jak wygląda tutaj termostat Z zamiennika mahle kosztuje w granicach 250zł.
-
B8 TrOOOOp
Widziałem tą twoją ultra zarazę i wiem czym na pewno nie chciałbym "śmigać". Kończę dyskusję ze swoje strony żeby nie zniżać się do twojego poziomu.
-
B8 TrOOOOp
ULTRA ciężki, tak jak jego kaudi
-
B8 TrOOOOp
Bardziej ze wskazaniem na chyba. Kupuje się zaminniki renomowanych producentów, a teraz zgrywasz typowego cebulaka co chce przyoszczedzic i zalozyc najgorszej klasy zamienniki. Kup, może przy odrobinie szczęścia przeżyje gwarancję.
-
B8 TrOOOOp
Kiedyś pisałeś, że tylko części ori z aso, a teraz największe gówno chcesz ładować do samochodu, które nie działa juz w fabryce albo się spierdzieli chwilę po montażu. Jak śmiesz traktować tak swoje Ultra? ?
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Ja bym wymienił ten czujnik w ciemno, bo to najczęstszą przyczyna. Jak chcesz coś diagnozować w b7 to kabel hex can z vcds.
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Zapewne czujnik stop pod pedałem hamulca do wymiany. Pewnie masz zwykły kabel i nie ze wszystkimi modułami się połączysz w b7.
-
Szum z okolicy turbiny w A4 B6 1.8T
Przeciez ten błąd nie ma nic do przeplywki.
-
Błąd 00561 w A4 B5 1.8T AEB
Logi zrób, a jak jest lpg to pewnie do regulacji. 5 min diagnostyki vcdsem i masz obszerny temat o diagnostyce 1.8t w dziale diagnostyka. Jak znajdę tace to podam pod nosek
-
Słaby obieg płynu chłodniczego w A4 B7 2.0TDI
Nie szukaj problemów na siłę.
-
Nośność opon w A4 B7
Od 91, a oznaczenia h i v to indeksy prędkości, a nie nosnosc.
-
Bex zatarty
Raczej sprzedawał, bo miał ten sam problem, a płukanka to jedynie płucze ale po kieszeni
-
Bex zatarty
Który będzie w podobnym stanie I jak pompa oleju i panewki, może nie ma dramatu.
-
Bex zatarty
A mierzone było ciśnienie oleju? Smok nie był strasznie zabity więc problem z brakiem smarowania jest gdzie indziej.
-
Swap 2.0 tfsi na 1.8t bfb
Wsadzenie silnika to najmniejszy problem. Schody zaczną się z elektroniką, bo te auta dzieli przepaść pokoleniowa. Był jakiś projekt swapu w takim a4 b8 na polskim ytubie ale temat umarł, bo nie ma żadnej aktualizacji od kilku lat.
-
Wysokie korekty w A4 B7 2.0TFSI BWE
Logi zrób. Przyczyn może być dużo.
-
Wtryski BEX A4 B6
Brązowe to są teraz kiedyś był białe. bosch 1 280 113 716
-
Odpadająca Listwa Drzwiowa
Wchodzi na spinki i jak widać przy krawędzi powinna być śrubka jeszce. Żadna filozofia.
-
Problemy po remoncie silnika 1.8T BFB w Audi A4 B6
Zalezy czy sporadyczny czy stały błąd. Wklej dokładny kod błędu, bo tak to mozna gdybać.
-
Pobór oleju w A4 B6 1.8T BFB
Zrób antykoksa. Wymieniałes separator oleju?
-
Problemy po remoncie silnika 1.8T BFB w Audi A4 B6
Jak jest poprawnie wylaczony napinacz to pokazuje synchro w gr.93
-
Piasek przy korku olejowym
Diesel i czysty olej? Zalejesz świeży i zaraz po odpaleniu jest czarny jak smoła. Prędzej to nagar niż piasek.