Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Większość dużych firm ma praktycznie od ręki takie hybrydy i jak się chwalą nawet do 300KM. Ja kupiłem kiedyś w total turbo, czekałem około 5 dni roboczych, starej nie oddawałem i sprzedałem dalej, bo więcej dostałem niż wynosiła kaucja. Kupiłem słabszą opcję 250KM i prawie tyle wydmuchała.
  2. Jest bez zmian więc to nie tu problem. N75 tylko z oryginału. Zrob loga 115 z odpietą wtyczką od n75.
  3. Nie pamiętam oznaczeń ale hybryda na bazie standardowej k03s.
  4. Dobra hybryda jak po kosztach albo przejście na k04 ale to więcej przeróbek.
  5. Można założyć krótszy pasek na czas podjechania na odciągnięcie i nabicie klimy. Robiłem tak u siebie.
  6. Turbo przeładowuje stąd wysoki przepływ. Szukaj nieszczelnosci w podcisnieniaxh, podmien n75.
  7. przem8 odpowiedział(a) na kr1s temat w 1.8T
    Sama się adaptuje po czasie albo zostawiasz na zapłonie kilkadziesiąt sekund.
  8. Cięzko stwierdzić, bo logi tylko do 4tys. Nawet jakby brakowało to nie powinno być takich stuków. Ten napinacz łańcucha nie hałasuje czasem podczas jazdy?
  9. Ja bym zajrzał do kata. Turbo tez późno wstaje więc może byc wydech przytkany. Stuki masz już niebezpieczne dla silnika.
  10. To zgaduj po nim co mu dolega, powodzenia. Zajrzyj do kata czy nie stopiony.
  11. Zamiast robić bezsensowne screeny to zrób poprawnie komplet logów.
  12. I co to jest? Miały być grupy 2 i 7 jednocześnie, a tu gr. 0?
  13. Tyle, że jest ubogo ale nawet nie chce mi sie w to zagłębiać specjalnie, bo przede wszystkim żeby to było czytelne to należy to wrzuci na stronę typu tunezilla i wkleić tylko linki.
  14. Dynamiczne się robi na 3 biegu od 1.5 tys do odcinki albo chociaz 6tys. z pedałem w podłodze.
  15. Marne szanse.
  16. Logi robi się parami 2+7 i zrobiłeś tylko statyczne, a gdzie dynamiczne?
  17. Nie wiem jakie masz moce ale seryjny dwumas jest za słaby i albo trzeba bardzo oszczędnie z niutem z dołu albo właśnie założyć z awx. Szczególnie w quattro ma to znaczenie, bo inaczej na seryjnym dwumasie będą drgania. Kup komplet z luka, do tego tarcza sprzęgła z bfb z tlumikami drgan i masz pewność, że będzie dobrze. U mnie przy około 300 niuta były juz problemy na prawie nowym dwumasie z 1.8t.
  18. U mnie nie ma żadnych drgań. Dwumas, docisk i łożysko z awx, a tarcza sprzęgłową ze sprężynkami od bfb żeby nie było drgań w quattro. Jak dobrze pamiętam to jeśli dwumas jest z sachs to trzeba skrócić wieloklin na tarczy. Przy kz z luka nie ma tego problemu.
  19. Nie.
  20. To próbuj w ustawieniach portu zmienic prędkość. Miałem kiedys podobnie jak nie mogłem sie połączyć z poduszkami pow.
  21. Jaki masz kabel do vcdsa? Czasem trzeba pobawic się w ustawieniach i wszystko dziala.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.